מחשבון ביטוח בריאות בדיגיטל – כיצד ניתן להוזיל בביטוח?

כיום בשנת 2022 בעידן המתקדם של הטכנולוגיה אנשים רבים בודקים הוזלה בביטוחים שלהם און ליין.

אתרי דיגיטל ומקדמי אתרים כמו האתר של עדן שרעבי הבינו את הצורך של ישראלים רבים לעשות פעולות בדיגיטל ולבנות כלים טכנולוגיים שיעזרו לאנשים לחסוך בכל תחום כמו בתחום ביטוח הבריאות.

אז מה זה בעצם ביטוח בריאות?

ביטוח המכסה הוצאות בריאותיות הקשורות לבריאות של אדם בכל הגילאים. המבוטח משלם תשלום חודשי קבוע עבור סל התרופות והוצאות רפואיות. התשלום לביטוח מבטח את אותו אדם מלעמוד במצבים שבהם הוא לא יוכל לשלם עבור טיפולים מאוד יקרים. הגופים המבטחים הם: קופות חולים, חברות ביטוח, המדינה ועוד גופים פיננסים בריאותיים גדולים.

בישראל קיים חוק ביטוח בריאות ממלכתי המבטיח בעזרת קופת חולים את הטיפולים לכלל אוכלוסיית ישראל.
במשכורת של כל אדם בישראל יורד כסף בכל חודש מביטוח לאומי ובכך המדינה מכסה בהוצאות הרפואיות של כל אדם.

היכן ניתן לבדוק היכן אתה מבוטח?

ניתן לבדוק כמה אתה משלם על הביטוח הבריאות שלך אילו ביטוחים קיימים דרך אתר הר הביטוח.

הר הביטוח הוא אתר חינמי שהוקם על ידי רשות שוק ההון כדי לאגור את כל המידע של הציבור ולהציג בצורה קלה ופשוטה את הביטוחים הקיימים. כל הפוליסות של הביטוח וכל הפרמיות קיימות באתר. ניתן בנוסף לבדוק את העבר הביטוחי שלכם, להרכיב תיק ביטוחי ולשלוח ישירות לחברות הביטוח.

היכן ניתן לבדוק הוזלה בביטוח והאם יש לכם כפל ביטוחים?

מה זה בעצם כפל ביטוחים? מבוטח משלם סכום קבוע ל-2 חברות ביטוח שונות נוצר כפל ביטוחי על אותה הפרמייה. כפל ביטוחי נוצר מתמימות של הלקוח או מלשכוח את התשלום לחברות ביטוח.

ניתן לבדוק כפל ביטוחים דרך אתר "חישבנו" האתר בודק האם יש לאדם כפל בביטוח לפי פרמטרים שהוא מזין במחשבון ביטוח בריאות דיגיטלי לפי גיל, מעשן או לא מעשן ובודק הוזלה בביטוח בסוף החישוב ומציג ללקוח האם יש לו כפל ביטוחים.

הרפורמה החדשה של משרד האוצר בביטוחי בריאות

כיום ניתן להשוות ביטוחי בריאות בדיגיטל דרך אתר הר הביטוח, לקבל הצעות מחירים שונות מחברות ביטוח שונות. הביטוחים מעניקים טיפול לכל טיפול שתזדקקו לו במחיר וגם בכיסויים רשומים בפוליסת הביטוח.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)