קידום אתרים » כסף וחסכונות » למה כדאי לכם לעבוד במתחמי עבודה משותפים?

למה כדאי לכם לעבוד במתחמי עבודה משותפים?

מתחמי עבודה משותפים הפכו להיות מבוקשים מאוד בשנים האחרונות. הרבה מאוד אנשים הבינו כי צורת העבודה הזאת מביאה איתה יתרונות רבים.

האזינו לכתבה

כך שאם אתם שוקלים איך יהיה הכי נכון לכם לעבוד, יכול להיות כי זוהי תהיה הבחירה הנכונה ביותר. אך לפני שתעשו חישוב מסלול מחדש, יהיה עליכם להכיר את היתרונות של מתחמי עבודה משותפים. אחרי שתכירו את היתרונות לא יהיה לכם ספק כי זוהי הדרך הנכונה לעבוד במאה ה-21. בסוף הבחירה איפה לעבוד היא בחירה שלכם בהתאם לשיקולים שונים שיש לכם.

תזכרו כי בסוף המטרה היא שתספקו את הסחורה – בין אם בתור עצמאיים או שכירים. הקורונה גרמה לאנשים רבים להחליט כי הם מוכרחים למצוא את סביבת העבודה שתתאים להם. כל זאת כאשר תמיד ישנה אפשרות לעבוד מהבית, במקרה שבו יהיו הגבלות שונות. רוצים להתחיל לעבוד מסביב לשעון? הפתרון הוא למצוא את חלל העבודה שמתאים לכם. כבר עכשיו נוכל לספר לכם כי חללי עבודה משותפים ניתן למצוא בכל עיר. אתם רק צריכים למצוא את המתחם שנמצא הכי קרוב למקום מגוריכם.

מהם מתחמי עבודה משותפים?

אם חייתם על הירח בשנים האחרונות יכול להיות שלא יצא לכם לשמוע על חללי עבודה משותפים. עוד לפני הקורונה האפשרות הזאת הייתה קיימת על הפרק, אך בעקבות הקורונה היא צברה פופולאריות. כיום כל מי שעובד בתור שכיר או עצמאי יכול לבחור בה בתור אפשרות העבודה המועדפת. תזכרו כי בסוף המטרה שלכם תהיה להוציא מעצמכם את מלוא הפוטנציאל. תרצו להוציא מעצמכם את המקסימום גם בתור שכירים וגם בתור עצמאיים.

מתחמי עבודה משותפים הם בעצם מתחמים גדולים שמכילים בתוכם עמדות עבודה. עמדות העבודה לא נמצאות בתוך חדרים אישיים אלא בחלל משותף שאליו מגיעים כולם. ישנה אפשרות שתרכשו לעצמכם עמדת עבודה אישית בתוך חלל העבודה או שתשכירו עמדה פנויה. לרוב העמדה כבר מגיעה מוכנה לעבודה, כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע עם הציוד שלכם. מיד לאחר מכן תוכלו למצוא את עצמכם כבר מתחילים לעבוד.

למה כדאי לכם לעבוד במתחמי עבודה משותפים

10 סיבות לעבוד במתחמי עבודה משותפים

  1. במסגרת העבודה בחלל עבודה משותף תוכלו להנות מגמישות שלא נגמרת. בשונה מהאפשרות של השכרת משרדים רגילה שלא תביא חופש בחירה. במתחמי עבודה משותפים תוכלו לבחור באיזה תדירות אתם תגיעו, ובאיזה אופן תרצו לעבוד. הרי מה שמתאים לכם זה לא בהכרח מה שמתאים לאחרים. בחלל העבודה תוכלו לקבל את כל האפשרויות על מגש של כסף, לכם נותר רק לבחור. עבור בעלי עסקים קטנים שלא יודעים מה יקרה בעתיד זוהי בהחלט הבחירה הכי טובה והכי בטוחה שיש.

  2. כל הדברים כבר מוכנים לכם לעבודה, אתם רק צריכים להביא את המחשב הנייד שלכם. כלומר תוכלו למצוא את עצמכם עובדים כבר מהדקה שבה נכנסתם למשרד. לא יהיה עליכם לרכוש ציוד מיוחד או לחכות עד שיגיעו דברים כאלה ואחרים. רק תבחרו את חלל העבודה הנכון לעבוד בו, ומיד תוכלו לצאת לדרך. זה יאפשר לכם לעבוד בעצימות גבוהה, ולא לעצור גם אם יש הסחות דעת מסביב.

  3. מתחמי עבודה משותפים חוסכים לכם כסף! אתם לא צריכים לשלם אלפי שקלים על השכרת משרד שרק יעשה לכם חור בכיס. מתחם עבודה משותף יעלה כמה מאות שקלים, ותוכלו לעבוד על המקום. המשמעות היא שאתם יכולים להשאיר לכם בכסף סכום לא מבוטל בכלל. את הכסף שאם חוסכים על חלל העבודה המשותף תוכלו להשקיע במינוף העסק. יש כל כך הרבה דברים שונים שתוכלו להוציא עליכם את הכסף.

  4. עבור בעלי עסקים שעובדים הבית, מתחם עבודה משותף מעניק מסגרת נדרשת. הרי לא כולם יגידו כי זה קל להם להגיע למקום העבודה בכל יום מחדש. עם חלל עבודה משותף תוכלו להרגיש כי אתם מגיעים לעבוד בכל יום מחדש. היציאה מהבית תספק לכם את חדוות העבודה שאולי קצת נעלמה לכם. מדובר על פרמטר חשוב שעשוי להביא איתו הבדלים משמעותיים.

  5. כאשר לקוחות מגיעים להיפגש אתכם תוכלו להשכיר את חדר הישיבות המרשים. פגישה עם לקוח היא חשובה מאוד ויהיה עליכם להשאיר רושם ראשוני טוב על ההתחלה. עם מתחם עבודה משותף תוכלו להיות בטוחים כי אינכם צריכים לעשות עבודה קשה. המתחם משאיר רושם חיובי, בטח כאשר אתם נפגשים עם הלקוחות בחדר מפואר. על הדרך תוכלו לפנק את הלקוח עם כוס קפה ועוד כל מיני צ'ופרים אחרים.

  6. הזמינות של מתחמי עבודה משותפים היא בהחלט מרשימה במיוחד. רוב מתחמי העבודה בישראל עובדים עד שעות הערב המאוחרות משעות הבוקר המוקדמות. כך שכל אחד יכול להחליט עם עצמו באיזה שעה הוא הכי רוצה לעבוד. יש כאלה שמעדיפים לעבוד משעות הבוקר, אחרים מעדיפים לעבוד דווקא בערב. הגמישות של חללי עבודה משותפים באה לידיי ביטוי גם בהיבט הזה. כל אחד יבחר את שעות העבודה שהכי נוחות והכי מתאימות עבורו.

  7. כל בעל עסק יודע כי אחת מהמשימות הכי חשובות שלו תהיה ליצור קשרים. הקשרים צריכים להיות עם בעלי עסקים אחרים שיכולים לסייע לכם בנקודות שונות. מתחם עבודה משותף הוא המקום האידיאלי להכיר בו עוד בעלי עסקים בדיוק באותו מקום שלכם. הקשרים העסקיים שנרקמים בחללי עבודה משותפים הם קשרים עסקיים שיכולים לסייע רבות. יש אפילו שותפויות עסקיות שהתחילו בעבודה משותפת במסגרת מתחם עבודה משותף מסוים.

  8. אומנם בו בזמן יחד אתכם בתוך מתחם העבודה המשותף ישנם בעלי עסקים אחרים. אך כל אחד מהם שקוע בעבודה שלו, כך שאף אחד לא יסיח את דעתכם. תוכלו לעשות את העבודה שלכם באופן אידיאלי מבלי שתמצאו את עצמכם מתעכבים. תזכרו כי העיכוב עלול למנוע מכם לעשות את מה שאתם עושים הכי טוב. עסק קטן שרוצה להפוך להיות עסק גדול חייב לעבוד מסביב לשעון.

  9. מתחמי עבודה משותפים ממוקמים ברוב המקרים במרכזים מסחריים. כך שלא תהיו רחוקים ממקומות מעולים שבהם תוכלו לאכול צוהריים יחד עם שותפים או לא. אתם ממש תרגישו כאילו אתם מנהלים את העסק שלכם במקום מרכזי שוקק חיים. כמובן שיהיה עליכם לעשות את ההתאמות השונות בהקשר שלכם. אך חללי עבודה משותפים מאפשרים לכם להתפנק ולהרגיש מיוחדים כמו בעלי עסקים אמיתיים.

  10. עם תוצאות אי אפשר להתווכח! ההכנסה שלכם תגדל ברגע שאתם תתחילו לעבוד בחלל עבודה משותף. זוהי הסיבה המרכזית שבגללה אנשים שעבדו מהבית עושים את השינוי הזה. ברגע שתהיו בסביבה תומכת ונעימה לא תהיה סיבה שלא תגדילו את ההכנסות. גם אם ההכנסות יגדלו במעט, זה עדיין יהיה יתרון משמעותי. עם זאת לרוב אנו מדברים על גדילה של עשרות אחוזים, כזאת שלא ניתן לפספס אותה.

איפה ניתן למצוא מתחמי עבודה משותפים?

בעקבות הביקוש הרב ניתן למצוא חללי עבודה משותפים בכל הערים הגדולות. בחלק מהערים הגדולות ניתן למצוא גם מספר מתחמים שונים שכל אחד מהם מציע יתרונות אחרים. כך שלא משנה היכן אתם מתגוררים, תוכלו למצוא מתחם עבודה משותף שיהיה קרוב אליכם. יש כאלה שמעדיפים לחפש חללי עבודה משותפים רחוקים על מנת להגדיל את הרווח של העסק. בסוף הנסיעה תהיה שווה כל עוד מדובר על רווח שהוא גדול באופן משמעותי.

מעבר לכך שאתם רוצים למצוא חלל עבודה משותף קרוב יהיה עליכם לבחון את ההתאמה שלו. הרי מה שמתאים לכם זה לא בהכרח מה שמתאים לאחרים בחיפוש אחר חלל העבודה המושלם. יהיה עליכם להרגיש כי אתם מגיעים למקום שבו תוכלו להוציא מעצמכם את המקסימום. אם חלל עבודה מסוים לא מתאים לכם, תמיד תוכלו לחפש אפשרות אחרת. אל תהיו נעולים על אפשרות אחת מבלי שתדעו שהיא תפורה לכם כמו כפפה ליד.

כמה עולה לעבוד בחללי עבודה משותפים?

העלות של עבודה במתחמי עבודה משותפים היא ללא ספק אחת מסוגיות הליבה. ברור לכולם כי עבודה בחלל עבודה משותף תהיה זולה בהרבה בהשוואה לעלות של עבודה במשרד. בעוד במשרד יהיה עליכם לשלם כל חודש בחודשו, לא מעט חללי עבודה משותפים מציעים תשלום לפי הגעה למקום. כלומר תשלמו רק על הימים שבהם אתם משתמשים בחלל העבודה ובהם אתם עובדים בו.

אז מהי העלות של מתחמי עבדה משותפים? כמובן שאי אפשר להגיד אחד מסוים. הרי יש כאלה שעובדים בחלל הפתוח, שבו העלות תהיה נמוכה. יש כאלה שמחליטים להשכיר משרדים אישיים בתוך חלל עבודה משותף. לכן הבחירה שלכם היא זאת שתקבע כמה תצטרכו לשלם בסופה של הדרך. אך באופן עקרוני המחיר יכול להתחיל מ-700 ₪ לחודש ולהגיע עד 3000 ₪ לחודש.

איך בוחרים מתחמים לעבודה משותפת?

בחירת מקום העבודה שלכם היא ללא ספק אחת מהבחירות החשובות שתעשו. הרי לא תוכלו להרשות לעצמכם לבחור חלל עבודה משותף באיכות ירודה כזה שלא יספק את הסחורה. קודם כל אתם מוכרחים להרגיש בנוח בחלל העבודה, מיד עם ההגעה שלכם אליו. אם לא תרגישו כי הגעתם למקום העבודה האידיאלי, מוטב כי תחפשו אפשרויות אחרות. המחיר הוא פרמטר שתצטרכו לקחת בחשבון, אך כמובן שהוא לא הפרמטר העיקרי.

מעבר לכך יהיה עליכם לבחון את כל התוספות שאותן מציע חלל העבודה שמצאתם אותו. על מנת למשוך בעלי עסקים שונים, המקום יכול להציע כל מיני תוספות שונות. מעבר לכך יהיה עליכם לבחון את המשרדים השונים ואת האנשים שנמצאים בחלל העבודה. אתם אמורים להיות בטוחים כי הגעתם למקום המושלם לכם. תוכלו כמובן לבקש להגיע למספר ימי התרשמות על מנת לבחון את המקום באופן מוחשי.

למי מתאימים מתחמי עבודה משותפים?

עבודה בחללי עבודה משותפים יכולה להיות אידיאלית עבור עסקים וחברות בכל הגדלים. הדעה הרווחת היא כי מדובר על פתרון אידיאלי רק עבור עצמאים או עבור עסקים קטנים. עם זאת גם חברות יחסית גדולות יכולות למצוא את עצמן משתלבות בחללי עבודה משותפים. אך כמובן שהמקום הזה הוא המקום האידיאלי עבור מי שאין לו משרד משלו. חלל העבודה המשותף יאפשר לכם למצוא את סביבת העבודה האידיאלית עבורכם.

המרחבים הפתוחים של חללי העבודה המשותפים מיועדים עבור עצמאיים בתחילת הדרך. כל אותם בעלי עסקים קטנים שאין להם עובדים, כאלה שעושים את העבודה לגמרי לבד. האפשרות הזאת מקלה מאוד עליהם להגיע למקום מסוים שהם רואים אותו בתור מקום העבודה. מעבר לכך, המשרדים הפרטיים יכולים להיות אפשרות מעולה לחברות קטנות עם מספר מועט של עובדים. אותן חברות קטנות יכולות להשכיר את המשרדים הקטנים. כמובן שיש גם משרדים יותר גדולים שמיועדים לחברות גדולות.  

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים ברעננה

קידום אתרים ברעננה

רעננה וקידום אתרים – מה הקשר? רעננה של ימינו היא ללא ספק אחת הערים הנעימות ביותר בארץ. היא מלאה בשטחים ירוקים, אוכלוסייה מגוונת ונעימה ואווירה כללית רגועה ושלווה. בשנים האחרונות

קרא עוד »
איך לפתוח דף עסקי בגוגל(google my business)

איך לפתוח דף עסקי בגוגל? (google my business)

למה אני צריך דף עסקי בגוגל? דף עסקי בגוגל זאת אפשרות שיווקית חינמית ומשמעותית שתעזור ללקוחות הפוטנציאליים שלכם להצליח למצוא אתכם. באמצעות מילוי מספר פרטים בסיסיים תוכלו להקפיץ את הפופולאריות

קרא עוד »
כמה עולה בניית אתרים לעסקים

כמה עולה בניית אתרים לעסקים

בשוק התחרותי של היום כל בעל עסק שואף לקדם את עצמו בצורה הטובה ביותר ולהגיע לכמה שיותר לקוחות פוטנציאלים. בניית אתר לעסק זה הדרך היעילה והטובה ביותר ליצור נוכחות ולהיכנס

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)