קניית עוקבים בפייסבוק

קניית עוקבים בפייסבוק לפרופיל פרטי

קניית עוקבים בפייסבוק לפרופיל פרטי היא ללא ספק אחת הדרכים הכי יעילות לשיפור המוניטין של המשתמש שלכם והעלאת בכמות העוקבים ותאפשר לכם כמובן להעביר את המסר האישי שלכם על הצד הטוב ביותר. 

אני מזמין אתכם להנות מהעוקבים החדשים שלכם עוד היום ולהרוויח חשיפה חיובית והגדלה משמעותית של הצלחת המשתמש שלכם. בהצלחה!

29₪ = 100 עוקבים!
כמות עוקבים לפייסבוק
מחיר השירות
מה הקישור לחשבון הפייסבוק?
פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

מה אני מציע לך?

עוקבים אמיתיים ופעילים

ניתן לבחור עוקבים מהארץ או מרחבי העולם

שירות אישי, זמין ומהיר!

מחיר אטרקטיבי במיוחד

שאלות נפוצות על קניית עוקבים בפייסבוק

קניית עוקבים היא דרך פשוטה לשפר את מוניטין המשתמש שלך, להגדיל את החשיפה של המשתמש וכמובן – להביא לעלייה טבעית בעוקבים האמיתיים שלך.

העוקבים שאני מציע הם משתמשים אמיתיים ופעילים מהארץ ומרחבי העולם. בנוסף, השירות שאני מציע הוא אישי ותוכלו להתייעץ איתי במהלך התהליך על הכל.

בפשטות – עניין של היצע מול ביקוש. פשוט יותר למצוא משתמשים פעילים מרחבי העולם מאשר מהארץ הקטנה שלנו ולכן, קנייה של עוקבים ישראלים תעלה לכם מעט יותר.

הדרך הטובה ביותר לקדם את משתמש הפייסבוק שלך תהיה ללא ספק להמשיך ולהעלות תכנים איכותיים ואטרקטיביים. במקביל תוכל להנות מקנייה של לייקים לפוסטים וצפיות לסרטונים ולשקול גם אפשרות של קידום ממומן. בהצלחה!

מחיר קניית עוקבים כמובן משתנה בהתאם לכמות העוקבים המדוברת, אבל דאגתי כמובן למחיר משתלם. פשוט ביחרו למעלה את כמות העוקבים שתרצו להוסיף לפרופיל הפרטי של הפייסבוק שלכם ותוכלו לראות את המחיר.

אני מציע שירות מהיר במטרה לאפשר לכם להנות מהתוצאות החיוביות של קניית העוקבים בהקדם. מרגע השלמת הרכישה עד שהעוקבים ייראו במשתמש הפייסבוק הפרטי שלך צפוי לעבור בין מספר שעות למספר ימים.

כולנו משתמשים בפייסבוק

הפייסבוק היא ללא ספק הרשת החברתית החזקה ביותר שיש בעולם של היום. כולם כיום משתמשים בפייסבוק ומדובר בדרך מצוינת לשמור על קשר עם אנשים, להתעדכן במה שקורה בארץ וברחבי העולם, לשמוע על רעיונות חדשים וכמובן – לשווק את עצמכם או את הדעות האישיות שלכם.

 במילים אחרות, שיווק נכון בפייסבוק בעל פוטנציאל אדיר לקדם את עצמכם, את העסק שלכם ואפילו רעיון אישי ומקורי שאתם מחזיקים בו.

מה ההבדל בין עוקבים לחברים בפייסבוק?

חברים בפייסבוק לכולנו יש. מדובר באנשים שאנחנו מכירים, קרובים אלינו ברמה כזו או אחרת והיינו מעוניינים להתעדכן בפוסטים שהם מעלים באופן שוטף. במילים אחרות, כל מי שאנחנו חברים שלו בפייסבוק, עוקב אחרינו ואנחנו אחריו. עוקבים הם אנשים שמעוניינים לעקוב אחרי התכנים השוטפים שאנחנו מכירים, בלא צורך ביחס הדדי. 

כלומר, עוקב בפייסבוק יכול להיות אדם שאתם לא מכירים, אדם שאתם לא הייתם מעוניינים לשמוע ממנו ובגדול – אדם שנמצא איתכם בקשר צדדי. הדבר נפוץ בעיקר כשמדובר במשתמשים של מפורסמים, פעילי רשת, אקטיביסטים ואפילו מנהלים של בתי עסק.

פיצ'ר מיוחד נוסף – את הפוסטים הציבוריים שלכם כולם יראו, אבל כשמדובר בפוסט שאינו ציבורי, התכנים יהיו חשופים לחברים שלכם בלבד. זכרו זאת בניהול החשבון שלכם.

מה קניית עוקבים תיתן לכם?

אם אתם כאן, כנראה שכבר הבנתם שקידום בפייסבוק יכול לתת לכם המון. קניית עוקבים בפייסבוק לפרופיל הפייסבוק הפרטי שלכם היא דרך מצוינת לקדם את המשתמש שלכם, לחזק אותו ולאפשר לכם להנות מאבני בסיס עמידים בהמשך הטיפוח שלו.

1. חיזוק המוניטין החיובי של המשתמש

משפט מוכר גורס ש"אין כמו רושם ראשוני" והדבר נכון לא רק במציאות, אלא גם ברשתות החברתיות. במידה ומשתמש ייחשף לתוכן שלכם, יתעניין ויראה שמדובר במשתמש עם כמות עוקבים גדולה, סביר שהוא יתרשם מכם.

 קניית עוקבים תאפשר לכם להנות מדף מקצועי, עתיר בעוקבים שיאפשר לכם להנות ממוניטין חיובי אל מול המשתמשים החדשים שעוד לא מכירים אתכם מקרוב. וכשהרושם הראשוני טוב, תהיו בטוחים שהם ירצו לעקוב אחריכם בעצמם.

2. הבאת עוקבים אמיתיים נוספים

פייסבוק, בתור רשת חברתית שמעוניינת לתת את חוויית השימוש האידיאלית, מנסה לספק למשתמשים את הפיד הכי אטרקטיבי שיש. אחד מהפרמטרים שהיא לוקחת בחשבון נוסף על פוסטים שגוררים לייקים ותגובות הוא כמובן הפופולאריות של המשתמש שהעלה את התוכן. 

באופן כזה קניית עוקבים צפוייה להעלות את כמות המשתמשים שנחשפים לתוכן שלכם וכיוצא בזאת, להביא לעלייה טבעית של כמות העוקבים האמיתיים שלכם.

3. צעד נוסף אל עבר המטרה

בשורה התחתונה, בין אם אתם מעוניינים לקדם מסר, למכור מוצר או לחשוף אנשים נוספים לתכנים שאתם מעלי מהמשתמש האישי שלכם – קניית עוקבים לפרופיל הפייסבוק שלכם היא ללא ספק משמעותית בתרומתה להשגת המטרה האישית שלכם.

מה מיוחד בעוקבים שלי?

קניית עוקבים בפייסבוק למשתמש פרטי היא שירות שלא יותר מידי מסובך למצוא ברשת – בלי סוף בתי עסק אינטרנטיים מציעים שירותים דומים, בטווחי מחירים דומים ומרוב שפע, קשה לבחור. אז מה מיוחד בעוקבים שלי?

1. משתמשים אמיתיים לחלוטין

פייסבוק בתור רשת חברתית חזקה במיוחד מעוניינת לשמור על סביבה בעלת פעילות חוקית ותקינה. עסקים אינטרנטיים רבים שמציעים שירות דומה לשלי, מוכרים משתמשים פיקטיביים ולא חוקיים – באופן כזה מידת הנזק הפוטנציאלי של הקנייה מתעלה בכמה רמות על התועלת.

העוקבים שאני מציע הם של משתמשים פעילים ואמיתיים לגמרי ולכן מדובר בפעולה חוקית ודיסקרטית שצפויה רק לתרום למשתמש שלכם.

2. מהארץ ומרחבי העולם

קנייה של עוקבים צריכה להתאים להקשר הנכון ולכן, אני מציע עוקבים הן מהארץ והן מרחבי העולם. במידה ודף הפייסבוק שלכם הוא ישראלי, פונה למשתמשים האחרים בעברית ומעלה תוכן בעברית – כנראה שעוקבים ישראלים הם המתאימים עבורכם. 

במידה ומדובר במשתמש שמעלה שיח בשפה האנגלית – כנראה שעוקבים מרחבי העולם הם הבחירה הנכונה.

3. שירות אישי בגובה עיניים

בשורה התחתונה, השירות שאני מציע הוא שירות אישי. לפני הרכישה של העוקבים וגם לאחריה, תהיו מוזמנים תמיד לפנות אליי, להתייעץ, להתלבט ולהעלות רעיונות חדשים – אני תמיד יותר מאשמח לשמוע. נוכל להתלבט ביחד בנוגע לכמות העוקבים הנכונה, הצעדים השיווקיים הנוספים שאולי שווה לכם לשקול וכמובן אוודא שאתם יוצאים שבעי רצון מהשירות שלי. בהצלחה!

שירותים נוספים שלנו

קניית צפיות לסרטון פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית לייקים לפוסט פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית לייקים לדף פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית תגובות בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית צפיות בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית לייקים בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית עוקבים בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית לייקים ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית עוקבים ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית צפיות ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית צפיות באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית תגובות באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)