קניית צפיות באינסטגרם

קניית צפיות לסרטונים באינסטגרם

סרטונים באינסטגרם הם דרך מצוינת להעביר מסר, לשתף חוויה אישית ואפילו לקרוא לפעולה. מדובר במדיה שהיא חיה יותר מתמונה, תופסת יותר את העין ובעלת יותר השפעה על המשתמש.

קניית צפיות באינסטגרם היא דרך פשוטה ונגישה להגדיל את החשיפה לסרטון המרשים שהעלאתם וכמובן על הדרך להגדיל את כמות העוקבים בעמוד.

כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לבחור את כמות הצפיות – משם כבר אדאג להכל.

10₪ = 1,000 צפיות!
כמות צפיות לאינסטגרם
מחיר השירות
מה הקישור לפוסט באינסטגרם?
קניית עוקבים לאינסטגרם

מה אני מציע לך?

מחיר אטרקטיבי במיוחד

צפיות של משתמשים אמיתיים ופעילים

שירות מהיר ומיידי

הגדלת החשיפה של דף האינסטגרם שלכם עוד היום!

שאלות נפוצות על קניית צפיות באינסטגרם

קניית צפיות לאינסטגרם היא דרך פשוטה, מהירה ויעילה במיוחד ליצור חשיפה לסרטון שלכם בפרט ולדף המשתמש בכלל. אם אתם רוצים לשדרג את דף העסק – מדובר באחלה דרך להתחיל.

השירות שאני מציע הוא מיידי – מהרגע שתחליטו על כמות הצפיות ונבחר את הסרטון או הסרטונים המדוברים, אדאג להעלאת הצפיות תוך מספר שעות.

כיוון שמדובר בצפיות אמיתיות שנעשות דרך משתמשים אמיתיים לגמרי – אין שום סיבה שמישהו ידע!

קניית צפיות משתנה כמובן בהתאם לכמות הצפיות שאתם קונים – אבל תהיו בטוחים שארגנתי בשבילכם אחלה מחיר. ביחרו למעלה את כמות הצפיות שתרצו לקבל לסרטון שלכם ותוכלו לראות את המחיר האטרקטיבי המוצע.

ממש לא! מדובר בפעולה חוקית לגמרי, המקבילה לצפיות רגילות לחלוטין.

אם אתם רוצים להמשיך ולקדם את דף האינסטגרם שלכם, שווה שלצד קניית צפיות תשקלו אפשרות של קניית עוקבים, לייקים ותגובות. גם את השירותים האלה אני כמובן מציע, במחירים נוחים במיוחד.

הכירו את אינסטגרם

בעולם של ימינו, כשהסמארטפונים בכיס וכל המידע זמין ממש במרחק נגיעה – אין ספק שאנחנו מעבירים חלק משמעותי מזמננו ברשתות החברתיות. הרשתות החברתיות בכלל ואינסטגרם בפרט, נותנות לנו דרך פשוטה לשמור על קשר עם חברים, להתעדכן במה שקורה בעולם ולהכיר דעות ואנשים חדשים. אינסטגרם הקטנה הוקמה בשנת 2010 וקטנה הפכה גדולה – כיום היא נחשבת לא ספק לאחת מהרשתות החברתיות הפופולאריות ביותר לצד פייסבוק, טוויטר וטיק טוק.

שימוש נכון באינסטגרם לטובת קידום בית העסק, החנות, האתר שלכם, הבלוג ואפילו קידום אישי של המשתמש הוא בעל פוטנציאל אדיר – כמות המשתמשים עצומה, זמן השימוש משמעותי ובתכלס, השמיים הם אפילו לא הגבול.

למה כדאי לקנות צפיות באינסטגרם?

אם אתם מעוניינים לקדם את דף האינסטגרם שלכם אתם בטח מתלבטים בין אפשרויות הקידום השונות – קניית לייקים, עוקבים, תגובות וכמובן, צפיות. קצת בשביל לסבר לכם את האוזן, אלו הן כמה סיבות שהופכות את רכישת הצפיות לכל כך אטרקטיבית.

1. הסרטון כאן לעוד הרבה זמן

לעומת הסטורי שנוכח במשתמש לזמן מוגבל – הסרטונים שאתם מעלים לאינסטגרם קבועים בדומה לתמונות. נוסף על הלייקים והתגובות שגם בתמונות תוכלו לקבל, בשביל לשדרג את הסרטונים שלכם עוד יותר ולאפשר להם לקבל את התהודה שמגיעה להם – כנראה ששווה לכם להשקיע גם בכמות צפיות מרשימה.

2. הגדלת החשיפה

בסופו של דבר, אינסטגרם בתור רשת חברתית מעוניינת להציג בפיד, בסקשן ההאשטאג הרלוונטי ובאזור האקספלור את הפוסטים הכי רלוונטיים שיש עבור המשתמש. אחת הדרכים שבה פייסבוק בוחנת את רלוונטיות הסרטון שתעלו היא באמצעות כמות הצפיות שיש לסרטון. במילים אחרות, קניית צפיות לסרטון שלכם תעלה את אפשרויות החשיפה של הסרטון וכיוצא בזאת – של דף האינסטגרם שלכם.

3. בשורה התחתונה – הגשמת מטרה

בתכלס, הסיבה שאתם קונים צפיות היא לא בשביל הצפיות עצמן, אלא בשביל לקבל חשיפה. חשיפה נכונה של דף האינסטגרם שלכם יכול בקלות לעזור לבית העסק שלכם למצוא עוד לקוחות, לשדרג את המשתמש העסקי שלכם וכמובן – לעזור לכם להפוך את אינסטגרם למקור פרנסה אמיתי.

אז מה מיוחד בצפיות באינסטגרם שאני מציע?

צפיות בסופו של דבר הן צפיות, אבל גם כאן – לשירות הנכון יש משמעות בהצלחה בקידום משתמש האינסטגרם שלכם. אז מה אני מציע?

1. משתמשים אמיתיים לגמרי

משתמשי האינסטגרם שיצפו בסרטונים שלכם הם אמיתיים לגמרי. מדובר במשתמשים שאדם אמיתי משתמש בהם, מעלה אליהם תכנים ומפגין בהם פעילות שגרתית. במילים אחרות – אין שום סיבה שמישהו יבין שהצפיות שלכם הם קנויות אז הסירו דאגה מליבכם.

2. אתם יכולים לבחור באיזה סרטון הצפיות יהיו

בתכלס – אתם הבוס. תוכלו לבחור או כמובן גם להתייעץ איתי על איזה סרטון לשים את הצפיות שלכם. במידת הצורך – תוכלו כמובן גם לבקש ממני לפזר את הצפיות בין הסרטונים השונים. אני כאן איתכם ומוכן בכיף לשמוע וליישם רעיונות.

על איזה סרטון שווה לשים את הצפיות?

האמת היא שאין באמת תשובה נכונה אחת לשאלה הזאת, אבל אם אתם שואלים אותי – כנראה ששווה לכם ללכת על סרטון חזק. הסרטון שהכי שווה לכם לקדם יהיה ללא ספק הסרטון שאתם הכי מתגאים בו – יכול להיות בסרטון שמסביר על בית העסק אם אתם מעוניינים לקדם אותו, סרטון של נופים עוצרי נשימה אם אתם אוהבים להעלות תכנים מרחבי העולם ואפילו סרטון של מוצר חדש שעלה לכם על המדפים ואתם מציעים בחנות שלכם במבצע.

אל תלכו על סרטון שגרתי – תעדיפו תמיד לשים את הצפיות על סרטון שסביר שבתפוצה נכונה יתפוס למשתמשים רבים את העין ויעצים את האפקט הראשוני של קניית הצפיות.

אז מה עכשיו?

האמת היא שלא נשאר עוד הרבה. בהתאם לתקציב שלכם תוכלו לבחור את כמות הצפיות שאתם רוצים לרכוש, לעדכן אותי על איזה סרטון לשים את כל הצפיות ובמידת הצורך – להתייעץ איתי גם על אפשרויות קידום נוספות של דף האינסטגרם האישי שלכם. שיהיה לכם המון בהצלחה!

שירותים נוספים שלנו

קניית עוקבים בפייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית צפיות לסרטון פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית לייקים לפוסט פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית לייקים לדף פייסבוק

פייסבוק קניית לייקים עוקבים וצפיות

קניית תגובות בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית צפיות בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית לייקים בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית עוקבים בטיקטוק

קניית עוקבים וצפיות לטיקטוק

קניית לייקים ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית עוקבים ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית צפיות ביוטיוב

קניית עוקבים סאבים וצפיות ביוטיוב

קניית תגובות באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית לייקים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם

קניית עוקבים באינסטגרם

קניית עוקבים לאינסטגרם
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)