להפוך לבעלים של משרד פרסום דיגיטלי פחות מחודש?

היום תראו איך אפשר להקים משרד שיווק דיגיטלי מצליח בפחות מחודש ובעצם לפתוח קריירה חדשה ורווחית עד מאוד בענף השיווק, מה שצריך זה רק קורס שיווק דיגיטלי המיועד לבניית עסק ממש משלב ההתחלה ועד לשקל הראשון, ההדרכה תעסוק במגוון נושאים שיתנו לכם כלים סופר חשובים הלכה למעשה מול השוק הרעב כיום בחוץ.

האם צריך ידע מקדים?

לא האמת שלא צריך שום דבר, לא מהנדסים או גאוני מחשבים ואפילו לא צריך לדעת אנגלית ברמה, כל מה שצריך זה זמן ולימוד נכון חזרה והתנסות וכמובן השקעה כספית קטנה.
מעוניינים למקסם מכירות ולהגדיל נוכחות לעסק שלכם ברשת?
רוצים ללמוד איך לעשות זאת עבור עסקים אחרים? בואו ללמוד קורס שיווק דיגיטלי.

איך מצליחים בעצם ומי מבטיח?

במהלך הקורס לומדים הלכה למעשה שיטות בדוקות שאנחנו עצמנו עושים ליצירת כסף והכל עובד בשיטת העתק הדבק, כמו כן הכנו לכם שיעור שלם על גיוס לקוחות שם אנחנו מציעים לכם מלא הצעות עבודה שאיתם תוכלו להרוויח עוד במהלך הקורס עצמו, אצלנו תוך שבועיים אתם יכולים לסיים את הקורס אונליין ולהתחיל  לעבוד ולייצר כסף תוך כדי הקורס כמובן שיש את כל ההסברים והדוגמאות לכך בתוך הקורס.

מה מוכרים תכלס?

משרד פרסום מציע שירותים רבים וכך גם אתם הולכים להיות: אחד מהם הוא לידים – רוצים דוגמא?
240 לידים שתייצרו לכם אחרי שתלמדו בהכשרה שלנו איך לייצר רק 5 שקל לליד שאותו תמכרו ב 60 רק 1200 ש"ח בלבד יניב לכם 14,400 כל חודש בתחום אחד.

מה לומדים בקורס שיווק דיגיטלי?

קורס שיווק דיגיטלי של מכללת גורילה מלמד לעשות ממש הכל:
בקורס תעברו חמישה הכשרות סופר ממוקדות שיתנו לכם את כל הכלים לבניית משרד פרסום שע שיווק דיגיטלי זה הענף הכי רווחי שיש והכי בטוח שיש אתם עובדים אך ורק לפי הזמנות ולא מה שיהיה יהיה.

  • בניית אתרים בסיסית ובניית דפי נחיתה להרשמה
  • פרסום ממומן בפלטפורמת פייסבוק
  • פרסום ממומן בפלטפורמת גוגל
  • לימודי עיצוב וגרפיקה סופר מקצועית
  • ניהול גיוס לקוחות חדשים לעסק
  • יש עוד המון הכשרות בתוך הקורס
  • וכל פרט הכי קטן חשוב מאוד לבניית מערך מנצח

כמה עולה הקורס ואיפה מתחילים?

הלימודים מתבצעים אונליין באתר מכללת גורילה ששם אתם לומדים הכל ומקבלים את כל הידע הנדרש לכך, מכללת גורילה רוצים לתת לכם הזדמנות להצליח עם הדרכה צמודה וליווי אישי.

בהשוואה למכללות שמלמדות שיווק דיגיטלי במחירים של 7 עד 12 אלף שח אצלנו המחיר הוא רק 2,400 ש"ח ואין סיכוי שלא תצליחו עם לא תעשו את מה שתלמדו בקורס הלכה למעשה!

נכתב על ידי מכללת גורילה הדרכות בשיווק דיגיטלי ובניית אתרים.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)