תכנון יום מומלץ למקדם אתרים בישראל

כמקדם אתרים עליך לקדם כמות של אתרים על מנת לבצע את תפקידך בהצלחה.

קידום אתרים הפך לאחד מהמקצעות המבוקשים ביותר בשנים האחרונות, בעוד שקידום באינטרנט מתרחש בעיקר על ידי מקדמי אתרים. כיום, יותר ויותר בעלי עסקים, חברות, ארגונים, מפלגות, אישים ציבוריים, אמנים ושאר בעלי מקצוע – הופכים את בית העסק או את היזומה שלהם לפופולאריים באמצעות קידום ברשת האינטרנט. קידום האתר נעשה בשיטת ה SEO שהיא שיטת הקידום העיקרית של מומחי SEO. אבל מה צריך לדעת על העבודה של מקדם אתרים? ומה סדר היום של איש מקצוע כזה? הכול בהמשך.

קווים לדמותו של מקדם אתרים

מומחה קידום אתרים הוא איש מקצוע שלמד את רזי המקצוע בנוגע לקידום עסקים/ חברות/ אנשים/ יוזמות וכל אלמנט אחר, דרך האינטרנט. איש המקצוע יודע כיצד לקדם תכנים  ברשת האינטרנט בצורה שבזכותה האתר של הלקוח שלו יופיע מבין הראשונים בתוצאות החיפוש של גוגל ושאר מנועי חיפוש, כמו יוטיוב, פייסבוק, בפורומים ובאתרים ייעודיים.

שיטת קידום אורגני – משמע טבעית – נעשית באמצעות הפצת מאמרים ברשת שיש בהם מילים או ביטויים שקשורים למקצוע או לשירות ולמוצר שרוצים לקדם. מקדם אתרים מבצע את הפצת התוכן בשיטת SEO שנועדה לקדם תכנים של עסקים וארגונים באמצעות ביטויים מתאימים ותוכן טוב ואיכותי.  עוד ישנה שיטת קידום ממומן בו משלם הלקוח על כניסות של לקוחות אל האתר ועל המקום שלו בתוצאות החיפוש של גוגל. את התכנים מפרסמים כמובן בכול פלטפורמה תוך אפיון אתר האינטרנט של הלקוח.

מה הסדר יום של מקדם אתרים

בכול הנוגע לסדר היום, מה שטוב במקצוע כזה הוא שאין סדר יום מוחלט. מקדם אתרים יכול לעבוד מ 09:00 עד 16:00 ולהרוויח טוב מאד. מקדם אתרים יכול לעבוד גם בשעות הלילה, תוך שילוב העבודה עם לימודים. המקדם יכול להקדיש לפעילות שלו מספר שעות ביום, וישנם מקדמים שבוחרים לשלב בין עבודה במשרה מלאה או חלקית לבין עבודה בקידום אתרים. הכול תלוי ברצון ובנמרצות של איש המקצוע.

איך מתחילים לעבוד בתחום?

מי שלמד את רזי המקצוע שעוסק בקידום וניהול מוניטין – בין אם בקורס אישי בקורס און ליין או תוך לימוד עצמי – יוכל להתחיל לשווק את עצמו כמקדם מתחיל. כיום יש לוחות לחיפוש עבודה בקידום אתרים שיכולים לתרום לא מעט לאיתור עבודה. גם הרשמה לקורס מקצועי ללימודי SEO וקידום, יכול לסייע לכם להתמקצע בתחום ובה בעת למצוא לקוחות חדשים. עם הזמן תוכלו לפתח עסק פעיל תוך שהלקוחות ימליצו עליכם ויעבירו את הפרטים שלכם מפה לאוזן.

היתרון של מקדמים בפתיחת עסק הוא כי יכולות הקידום והשיווק שלהם אדירות! לכן יהיה להם קל ביותר לשווק גם את עצמם כעסק מקצועי. בכך רבים הופכים למומחים בשיווק וקידום של חברות וארגוניים, עסקים, מוסדות, אישיות ציבוריות, משווקים ועבור כול מי שירצה להיעזר בשירותים של בעל המקצוע.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)