הקמת אתר לקביעת תורים לרופא שיניים וייעוץ אונליין

הטכנולוגיה המקוונת הגיעה גם לענף רפואת השיניים והיא משפיעה לטובה גם על שירותי מרפאות השיניים בארץ ובעולם. התפתחות מופלאה זו מאפשרת היום לאתרי האינטרנט של מרפאות השיניים ליישם פתרונות מקוונים, כולל קביעת תור או שיחת ייעוץ עם רופא השיניים, שירותים שהופכים את החיים להרבה יותר קלים ונוחים, ממש כמו שעשיתי באתר שלי (אומנם אני עוד לא רופא שיניים, אבל זה עובד בדיוק על אותו קונספט).

הקמת אתר לקביעת תורים לרופא שיניים וייעוץ אונליין

מהם היתרונות של אתר מרפאת שיניים שמציע לכם מערכת מקוונת?

 • גישה קלה יותר לרופא השיניים שלכם כשאתם זקוקים לו

בין אם אתם סובלים לפתע מרגישות בשיניים כשאתם שותים משקה קר, ובין אם השיניים שלכם מוכתמות ואתם רוצים לבדוק אפשרות של הלבנת שיניים – תצטרכו לעבור בדיקה אצל רופא השיניים.

כאשר מדובר בבעיות קלות, יש אנשים שמעדיפים להמתין ולראות אם התסמינים יחמירו, לפני שהם מחליטים לקבוע תור. אחרים, גם אם התסמינים לא מעידים על מקרה חירום, מעדיפים לקנות לעצמם שקט נפשי ובהירות רבה יותר לגבי מצב הפה שלהם, וממהרים להתקשר ולקבוע תור לרופא השיניים שלהם.

היום, האפשרות לייעוץ שיניים מקוון פותח גישה קלה ומידית לרופא השיניים, בלי התלבטויות ולפני שהבעיה הקטנה תהפוך לבעיה גדולה.

 • אין צורך לנסוע למרפאת השיניים

רובנו מנסים היום להימנע מיציאה לכבישים העמוסים המאפיינים את ארצנו הקטנטונת. אבל יש גם אנשים שפשוט לא יכולים לנסוע ולו גם למרחק קצר, כדי לקבל טיפול במרפאת השיניים. הסיבה הראשונה היא שאולי אין להם גישה לרכב פרטי, מעלית או תחבורה ציבורית, מה שהפוך את הנסיעה למרפאת השיניים הקרובה לאתגר. הסיבה השנייה היא שחלק מהמטופלים סובלים מכאבים עזים ואפילו נסיעה פשוטה לרופא השיניים אינה אופציה עבורם.

כאשר אתר מרפאת השיניים מציע למטופלים ייעוץ שיניים אונליין, כל מי שמתקשה מסיבות שונות להגיע למרפאת השיניים בכוחות עצמו, יוכל לדבר עם רופא השיניים מבלי לזוז ממקומו, כמו גם לקבוע את התורים העתידיים הנדרשים לשמירה על בריאות הפה והשיניים.

 • להישאר בבית או במקום העבודה

אף אחד לא מתלהב לצאת למספר שעות מהעבודה, במיוחד אם המשרד בתקופה של עומס רב. אנשים שעובדים מהבית, או אנשים שמטפלים במבוגרים או בילדים בביתם, מתקשים גם הם לפנות את הזמן הנדרש כדי לשמור על בריאות הפה שלהם.

ייעוץ שיניים אונליין מאפשר למטופלים שכאלה לפנות לעצמם שעה קלה ולשוחח במהירות עם רופא השיניים. קל לארגן סוג כזה של ייעוץ והוא גם לא גוזל זמן רב, כך שניתן להתייעץ גם במהלך הפסקת הצהריים.

 • להימנע ממחלות זיהומיות בעיקר בתקופת הקורונה ובעונות השיא

החורף נחשב לעונת השיא של השפעת, והקיץ מאופיין בעלייה בזיהומי בטן ובמצבים אחרים שנוצרים כאשר ילדים משחקים יחדיו בבריכה או בחוץ.

 • ילדי בתי הספר חווים מצבים כמו אבעבועות רוח, חצבת וכמובן נגיף הקורונה, מחלות שעלולות להקשות על היציאה מהבית כדי להגיע לטיפול במרפאת השיניים.
  • עבור האוכלוסייה הכלולה בקבוצות בסיכון – (אנשים עם מערכת חיסונית חלשה, קשישים, נשים בהריון, ילדים ואנשים עם מחלות מורכבות) – הגעה לרופא השיניים במהלך התפרצויות אלה יכולה להיות מאתגרת.

לכן, ייעוץ אונליין מאפשר לאנשים במצבים שכאלה להישאר בבית כשהם מתייעצים אונליין עם רופא השיניים, ובכך למזער את הסיכון להפצת מחלות.

 • לגלות אם המצב שלכם מצדיק טיפול שיניים דחוף
  • חלק מהמטופלים סובלים מתסמינים כלשהם, והם לא בטוחים אם מצב זה דורש ביקור חירום אצל רופא השיניים או לא.
  • עבור רבים מהמטופלים, האפשרות להזמין תורים במועדים עתידיים, מציעה להם לתכנן את ההוצאות הכספיות שלהם, את הנסיעות והמועדים שיפנו למען טיפולי השיניים.

הכרת ההבדל בין תסמינים המאיימים על הבריאות שלכם לבין תסמינים שמאפשרים לכם לחכות מספר ימים עד שתקבלו טיפול במרפאת שיניים, מתבהרת במהלך ייעוץ השיניים המקוון. במקרה שכזה רופא השיניים יוכל לאבחן אם אתם זקוקים לטיפול דחוף או אולי מדובר במקרה שיכול לחכות עד שיגיע מועד התור שלכם לטיפול במרפאת השיניים.

 • לברר שאלות לגבי טיפולים ועלויות אפשריות

ידע הוא כוח! ואכן, כשאתם יכולים לקבל ייעוץ מקוון ולקבל מידע מרופא השיניים הן לגבי הטיפול האופטימלי עבור בריאות השיניים והפה שלכם והן לגבי העלות הכספית, זה מאפשר לכם לבחור בין האפשרויות באופן מושכל.

במהלך הפגישה המקוונת עם רופא השיניים תוכלו לשאול לגבי סוגי הטיפולים הכדאיים למצב השיניים שלכם והעלויות שלהם.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)