כרטיס ביקור דיגיטלי להכין לבד או לקנות

להרבה מאוד אנשים קיימת התלבטות מסוימת: האם לבנות אתר אינטרנט מלא, או כרטיס ביקור מצומצם. בהרבה מקרים, בהרבה תחומים, לא באמת צריך אתר אינטרנט, אפשר להסתפק בכרטיס ביקור. אנשי שטח, אנשי מכירות, ובעלי מקצוע רבים יהיו חפצים בכרטיס ביקור אינטרנטי מאשר באתר אינטרנט מלא, הסיבה היא – עלויות נמוכות יותר מאשר בנייה והקמת אתר אינטרנט, וכמו כן תחזוקתו השוטפת.

כרטיס-ביקור-דיגיטלי-להכין-לבד-או-לקנות

איפה אפשר לבנות כרטיס דיגיטלי

מאז ומתמיד כרטיס ביקור דיגיטלי הייתה דרך נפלאה ליצור אינטראקציה מהירה עם לקוחות. כיום, כרטיס הביקור הדיגיטלי נהפך לנכס הכרחי להתנהלות אישית וכלכלית באינטרנט. הרבה מאוד בעלי מקצוע ואנשי שטח לא באמת צריכים אתר אינטרנט מורחב, אלה יכולים להסתפק בכרטיס ביקור דיגיטלי.

אז איפה באמת אפשר לבנות כרטיס דיגיטלי? מהם האופציות שלי? הנה כמה פלטפורמות נהדרות: האופציה הראשונה, אתר Wix. אתר WIX מאפשר בניית אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, וכרטיסי ביקור דיגיטליים ויפים.

האופציה השנייה, מערכת וורדפרס היא מערכת בקוד פתוח אשר מאפשרת לבנות אתר אינטרנט, דפי נחיתה, וכמו כן יצירות נפלאות של כרטיסי ביקור דיגיטליים.

האופציה השלישית, מערכת Webydo. מערכת וובידו היא מערכת בקוד סגור אשר מאפשרת למעצבים ובוני אתרים לבנות אתרי אינטרנט, דפי נחיתה, וכרטיסי ביקור דיגיטליים.  אלה הם שלושת הפלטפורמות הסגורות והפתוחות שבהם תוכלו ליצור כרטיס ביקור דיגיטלי, בעצמכם, ללא מאמץ, וללא צורך בחברה או אדם.

האם מומלץ לרכוש כרטיס במערכת סגורה

כרטיס ביקור דיגיטלי ניתן להתאמה וליצירה בשני מישורים: מערכת פתוחה, ומערכת סגורה. ועדיין, קיימת שאלה שלא נשאלה עד כה, האם מומלץ לרכוש כרטיס במערכת סגורה? השאלה תלויה בהרבה משתנים. בצורה הגיונית, עדיף לבחור במערכת שלא תגביל אותנו מבחינת משימות ודברים, עדיף לבחור במערכת סגורה. לעומת זאת, אם מערכת פתוחה עולה יותר כסף מהמתוכנן, כדאי לבחור במערכת סגורה.

לרוב, מערכות סגורות יאפשרו לכם לבנות כרטיס ביקור בעלויות נמוכות, לעומת זאת מערכות פתוחות הם בקוד פתוח, ולכן לא יגבו ממכם שקל. כאשר אנחנו בוחרים במערכת פתוחה, ייתכן שיהיו עלויות מסוימות כמו: אחסון האתר, שירותי תכנות, ועוד. אז האם מומלץ לרכוש כרטיס במערכת סגורה? הכל תלוי בתקציב, בדרישות שלנו מהמערכת, ובגורמים נוספים. הנושא נתון לשיקולכם בלבד, אנחנו ממליצים תמיד להישען על מערכת פתוחה, מערכת שלא תגביל אותנו אף פעם.

היתרונות של כרטיס במערכת סגורה \ פתוחה

כמו בכל דבר, גם בכרטיס ביקור דיגיטלי ישנם יתרונות וחסרונות, חלקם טובים, וחלקם רעים. בפסקה זו, נספר לכם מהם היתרונות והחסרונות של כרטיס ביקור לצד מערכות סגורה ופתוחות. ברוב המקרים, היתרונות והחסרונות הם כללים והם מותאמים לפי סוג המערכת והבנייה שלה. בואו נתחיל.

מערכת סגורה – מערכת סגורה היא מערכת שנבנתה מראש ע"פ סעיפים ותכנונים של מנהל המערכת. במילים אחרות, מערכת סגורה מכילה פיצ'רים ואפשרויות מאוד מוגבלות, ולא ניתן להתקין תוספים או מודולים נוספים בהתאמה אישית. אז מהם היתרונות של כרטיס במערכת סגורה? הנה כמה מהם: הראשונה, אבטחה גבוהה מן הרגיל. המפתחים של מערכות סגורות מאוד קפדניים, מדובר על מאבטחי מידע, ומערכת בקוד סגור הרבה יותר קפדנית מבחינת אבטחה, וזאת לעומת מערכת בקוד פתוח.

השנייה, בנייה מהירה וכלים נכונים. מערכת בקוד סגור מאפשרת למשתמש הממוצע לבנות אתר בשקט, במהירות, בלי הסתבכויות נוספות, ויחד אם הרבה כלים ופתרונות מעשיים בהתאם למצב. השלישית, תמיכה ושירות. מערכת בקוד סגור מאפשרת לנו לקבל תמיכה ושירות במקרים של תקלות או ייעוץ נוסף. בקיצור, יש כאן אמא ואבא.

מערכת פתוחה – מערכת בקוד פתוח היא מערכת שמאפשרת למשתמש לגשת על קוד המקור. במילים אחרות: קוד דינמי שנמצא בבעלותכם, לעומת מערכת סגורה שהקוד בה לא נמצא בחזקתנו. מערכת פתוחה היא חינמית, לפחות ברמת המערכת. בנוסף לזה, יתכנו עלויות צדדיות שונות כמו: עלויות אחסון, ומתכנת. אז מהם היתרונות של מערכת פתוחה? הנה שלושה יתרונות חשובים: הראשונה, אין הגבלה ניתן לעשות הכל.

במערכת בקוד פתוח ניתן לייצר הכל, לפתח שינויים ותוספות ברמת הקוד, ולהיות גמישים ברמת השינויים והעדכונים. השנייה, תמיכה עם הקהילה. מערכות בקוד פתוח מגיעות עם קהילות בארץ ובעולם, וניתן להיעזר בהם בשאלות מגוונות ובבעיות שבהם נתקלתם. השלישית, נכס בבעלותכם. מערכת בקוד פתוח דורשת מאיתנו השקעה בכסף וזמן, וכל השקעה נשארת איתנו לתמיד. במילים אחרות: הנכס שלכם.

ללא צל של ספק, לכל אחד מהפלטפורמות יש את היתרונות שלו וכך גם החסרונות. במאמר זה, החלטנו להבליט באור חיובי את היתרונות של כל צד במערכת – הקוד הפתוח והסגור. אלה הם היתרונות והחסרונות של כרטיס ביקור לצד מערכת סגורה ופתוחה, מכאן ההחלטה בידיכם. מקווים שעזרנו והצלחנו לחדש לכם במעט, כל השאר… זה בונוס.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)