ציוד מומלץ לנווד דיגיטלי

מושג היהודי הנודד קיבל משמעות חדשה ותוססת, בעידן הדיגיטלי החופשי מגבולות. רבים וטובים הבינו שאין שום סיבה להיות מחוברים למשרד, מחוברים לעבודה, מחוברים לקו טלפון נייח ולמחשב נייח. לא חייבים להיות מחוברים לשכר דירה מנופח ובעזרת הכלים והציוד הנכונים, אפשר להפוך לנוודים דיגיטליים כחלק מהתעסוקה שלנו בשיווק דיגיטלי. לעבוד מכל מקום, בזמן שלכם, בארץ ואפילו בעולם.

מחשב נייד – המשרד שלך בכל מקום

קיימים תחומי עיסוק רבים שיכולים להתאים לנוודים דיגיטליים. משווקי רשת, בעלי חנויות דיגיטליות, מומחים שפועלים בזום בתחום מומחיותם, בוני אתרים, גרפיקאים ופרסומאים, עיתונאים וכמובן בלוגרים שמטיילים בעולם ומפרסמים את חוויותיהם ועוד. לא משנה איזה סוג של נווד דיגיטלי אתה רוצה להיות ולא משנה איזו נוודית דיגיטלית רוצה לפרוץ מתוכך, תצטרכו מחשב נייד איכותי. זהו התחליף שלכם למשרד ועוד הרבה יותר. בחירה של חשב נייד lenovo i5 מהווה דוגמא לפתרון יעיל וטוב, שמאפשר לעבוד מכל מקום, בכל רגע נתון.

משקפי שמש, כפכפים וקרם הגנה

עכשיו, שימו לב שכנוודים דיגיטליים אתם יכולים לעבור ולנדוד למקומות האהובים עליכם. תוכלו לעבוד כאשר אתם נהנים ממזג אוויר נהדר, מחוף טרופי, אי מבודד, עם נוף אירופאי מהחלון או חושה מבודדת או כשאתם יושבים על מחצלת ליד הכינרת. בהנחה שאתם מחפשים אווירה של חופשה בין סשנים על עבודה, מומלץ להצטייד במשקפי שמש, כפכפים וקרם הגנה. אם מזג אוויר מעונן עושה לכם את זה, קחו אתכם לכל מקום מטרייה, מעיל גשם וערדליים.

אוזניות אלחוטיות

לשיחת עבודה סלולרית או לשיחות וועידה בזום או בכל אפליקציה דומה אחרת, כדאי שיהיו לכם בהישג יד אוזניות אלחוטיות. בצורה כזאת אתם יכולים לשוחח או להאזין בחופשיות. אותן אוזניות גם יוכלו לאפשר לכם לשמוע את המוזיקה שאתם אוהבים, בזמן שאתם עובדים, גם אם אתם נמצאים בבית קפה קטן והומה אך גם אם אתם עובדים מהכיסא הנוח, בחוף הטרופי שנחתם בו לא מזמן.

מטענים ספייר בהישג יד

מלבד מחשב נייד, נוודים דיגיטליים מרבים להשתמש גם בגדג'טים נטענים רבים אחרים. רמקולים, אוזניות אלחוטיות, סמרטפון בלתי נלאה ועוד ועוד. על מנת לא להיתקע במצב מביך או לא נעים, כאשר מכשיר כזה או אחר לא עובד, וודאו שתמיד יש לכם בהישג יד מטענים ספייר לכל הציוד שלכם. ובמידה ואתם עובדים במקום מבודד ממש, שבו אתם לא יכולים לסמוך על אספקת חשמל זמינה, זה יהיה רעיון טוב להצטייד בפתרונות מתאימים. למשל בגנרטור או במערכות סולריות שמספקות חשמל זמין בכל מקום.

עולם שלם של אפליקציות מועילות

פריטי הציוד הבאים שכדאי שילכו אתכם בנדודי העבודה מחכים לכם בכל עת בחנויות האפליקציות. כלי עבודה מדהימים יוכלו לעזור לכם, בכל אשר תלכו. לדוגמא, אפליקציות בניהול זמן, אפליקציות ללימוד שפות, אפליקציות להיכרויות או לאיתור לקוחות או ספקים, בכל מקום שבו אתם נמצאים.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)