איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד?

מתי נשנה את שם הפרופיל שלנו?

את שם הפרופיל שלנו נשנה בנסיבות מאוד ספציפיות. ראשית, במידה ואנחנו מעוניינים להפוך את הפרופיל שלנו מפרופיל אישי לפרופיל עסקי, ייתכן ונרצה להוסיף לשם הפרופיל שלנו את העיסוק שלנו, לשנות את השם שלנו לשם שמשמש אותנו בעסק או להחליף את הפרטים לפרטים פורמליים יותר.

במקרים כאלה לא רק נרצה לשנות את שם הפרופיל שלנו אלא אולי גם את פרטי ההתקשרות – את הטלפון האישי שלנו נחליף בטלפון של העסק ואת המייל ליצירת קשר נחליף למייל המשרדי. אפשרות נוספת היא מקרה בו החלטנו מסיבות אישיות לשנות את השם שלנו, או במקרים משמחים כמו חתונה בהם הצורך הוא דווקא לשנות את שם המשפחה.

אז איך נשנה את שם הפרופיל שלנו?

ראשית ניכנס לדף הפייסבוק הראשי שלנו ונבחר בלשונית ההגדרות הראשונית:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-1

לאחר מכן ניכנס להגדרות החשבון שלנו:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-2

בהגדרות החשבון יוצגו לנו השם שלנו, המייל שמשמש אותנו בפייסבוק וכמה פרטים נוספים ונבחר בעריכת השם:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-3

ועכשיו, כל שנותר לנו לעשות הוא לשנות את שם המשתמש שלנו:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-4

שימו לב – פייסבוק מאשרת לשנות שם פרופיל אחת לשישים יום. חשוב לדאוג לשינוי שם המשתמש שלכם רק כשאתם בטוחים בבחירה שלכם. קחו את הזמן ותתלבטו לפני שתיקחו את הבחירה הסופית שלכם.

מתי נשנה שם של עמוד בפייסבוק?

עמוד בפייסבוק הוא נכס אסטרטגי. עמוד מיושן עם עוקבים רבים בו לא הייתה פעילות זמן רב יכול לשמש אותנו כפלטפורמה נוחה ליחצון העסק שלנו. שינוי התכנים לצד שינוי שם העמוד יכול לעזור לנו "להפיץ את הבשורה" ולהגיע לאנשים נוספים. אפשרות נוספת לסיטואציה בה נרצה לשנות את שם עמוד הפייסבוק שלנו אגב, היא מקרה בו החלטנו לשנות את שם העסק שלנו.

אז איך נשנה את שם עמוד הפייסבוק שלנו?

ראשית, היכנסו לדף העמוד שלכם ובתפריט הצדדי בחרו בלשונית פרטי העמוד (About):

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-5

כשתיכנסו לפרטי הדף שלכם, תינתן לכם האפשרות לערוך את פרטי החשבון השונים, בינהם השם, פרטי ההתקשרות ופרטים נוספים שתרצו לשים בחשבון:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-6

לאחר מכן, תיפתח בפניכם חלונית חדשה שתאפשר לכם להגיש בקשה לפייסבוק לשנות את שם הדף שלכם. פייסבוק ידרשו מכם לבחור בשם שתואם לתוכן שתפרסמו בעמוד שלכם ולשם הדף הקודם שלכם, דרישה שהיא בסך הכל הגיונית ומתנה את אישור הבקשה שלכם:

איך משנים שם בפייסבוק של פרופיל או עמוד-8

לאחר מכן תוצג לכם הבקשה שלכם ויוסבר לכם שייקח לפייסבוק שלושה ימים לתת לכם מענה וכי ניתן לבצע את השינוי אחת לשבוע. לאחר מכן תגישו את בקשה וזהו – שיניתם את שם הדף!

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)