איך מפרסמים השקעות כדאיות בנדל"ן?

תחום הנדל"ן הוא תחום רווי בהזדמנויות השקעה שונות אולם כל השקעה היא בגדר סיכון ואין דבר כזה השקעה בטוחה. גם כרישי הנדל"ן המנוסים יודעים כי כל השקעה צריכה להיבחן לעומקה ולרוחבה לפני סגירת החוזה וחשוב לבדוק עוד הרבה דברים מעבר לנכס עצמו. כדי להגיע אל משקיעים לצורך קידום עסקי הנדל"ן שלכם תצטרכו לפרסם במקומות שונים את הנכסים ואת פוטנציאל הרווח שלכם כמעין פיתיון ראשוני שיעזור בקביעת הפגישה הראשונית או בקבלת פרטי המשקיע ליצירת קשר.

איך מפרסמים השקעות כדאיות בנדלן

אילו משקיעים אתם מחפשים?

הדבר הראשון שתרצו לבדוק הוא אילו משקיעים אתם מחפשים. בתחום הנדל"ן יש משקיעים כבדים בעלי ממון רב המחפשים הזדמנויות השקעה גדולות, פרויקטים גדולים, שיניבו גם הכנסות יפות. לעומתם יש אנשים המתחילים את דרכם בתחום או סתם מחפשים דירה שנייה להשקעה. ישנם משקיעים המתעניינים דווקא בנדל"ן המסחרי וישנם אנשים שיש להם כמה נכסים ומחפשים להם לעתים הזדמנויות השקעה חדשות נוספות. מיהו הלקוח הפוטנציאלי שלכם? איזה סדר גודל של השקעה אתם רוצים להציע ללקוחות? את מי יכולים לעניין הפרויקטים שלכם?

כיצד תוכלו לפרסם את השקעות הנדל"ן המומלצות שלכם?

כעת לאחר שאפיינתם את המשקיע הפוטנציאלי שלכם תוכלו לבנות את תוכנית הפרסום של הנכסים שלכם. פרסום השקעות בנדל"ן עובד כך: ככל שהנכס/הפרויקט גדולים ויוקרתיים יותר תוכלו להשקיע יותר בפרסום, אולם בסופו של יום אתם רוצים רווח גדול יותר ככל שניתן ולכן אתם לא רוצים להשקיע עשרות אלפי שקלים בפרסום כדי למכור נכס בשווי 1-2 מיליון שקלים לדוגמה. יש באפשרותכם לפרסם את הנכס בכמה דרכים:

  • להציע למתווכי נדל"ן למיניהם אחוז מסוים בתמורה לשיווק הנכס שלכם ובמקרה של מכירה בלבד יקבלו את דמי התיווך.
  • לפרסם את הנכס באתרים מובילים בתחום הנדל"ן.
  • לפרסם את הנכס בעיתון ובמגזינים שאנשים רבים קוראים וצופים בהם.
  • תוכלו לבנות אתר אינטרנט המקדם את הנכסים שלכם ולפרסם שם את הנכסים שלכם ולהשקיע בהבאת אנשים המתעניינים בהשקעות נדל"ן לאתר.
  • תוכלו לשתף את הנכסים בדף העסקי של החברה בפייסבוק.
  • תוכלו לשתף את הנכסים בקבוצות דיון רלוונטיות בפייסבוק.
  • תוכלו להקים קמפיין פרסום ממומן בגוגל ולפרסם את הנכסים והתמונות שלהם ברחבי הרשת.

טיפים נוספים לגיוס משקיעים:

כאשר אתם באים לבחור משקיעים, בדיוק כפי שהם יבחנו את האמינות שלכם וירצו לדעת עם מי יש להם עסק – גם אתם תרצו לבחון את המשקיעים שלכם ולוודא שהנכס שלכם הולך לידיים טובות. כמו כן אתם רוצים לוודא שלמשקיע שקונה מכם יש את הגיבוי הכלכלי לביצוע השקעה אצלכם. לבסוף אתם רוצים לוודא שהוא אתכם בראש אחד לגבי הסדר התשלומים שאתם רוצים ושואפים לו. במידה ומדובר במשקיע עם מספר נכסים ייתכן והוא יתעניין בנכסים נוספים שלכם ולכן כדאי להציע לו גם נכסים נוספים לאחר ביצוע העסקה הראשונית.

כתוב/כתבי תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)