איך עושים לייב באינסטגרם?

למה ממשק הלייב טוב לנו?

לעומת תמונות או סרטונים רגילים, הממשק מאפשר לנו להעביר תוכן בלייב ולקבל עליו במקביל תגובות. יכול להיות מדובר בסרטון של שאלות ותשובות אשר במהלכו נענה על שאלות של הצופים בו בזמן אמת, נוכל להסביר בלייב על איזשהו נושא שקשור לתחום עיסוק של החברה שלנו ואפילו נוכל לשאול את הצופים במהלך הסרטון על מה הם היו רוצים שנדבר. כולם משתמשים באינסטגרם ושימוש נכון בממשק הלייב יכול חד משמעית להקפיץ את הפופולריות של העסק שלכם.

אז איך בכלל עושים את זה?

ראשית, תפתחו את מצלמת האינסטגרם בלוגו הבא:

איך עושים לייב באינסטגרם-1

בתחתית המסך יהיה לכם תפריט שיוצג לרוחב עם אפשרויות הצילום השונות – תגללו את התפריט שמאלה עד שתגיעו לאפשרות השמאלית ביותר – שידור לייב:

איך עושים לייב באינסטגרם-2

לאחר מכן, יופיע לכם בתחתית הצילום, עיגול לבן עם סימני שידור, לחצו עליו – וזהו! אתם בלייב!

איך עושים לייב באינסטגרם-3

כמה פיצ'רים מגניבים ששווה לכם להכיר (בציור הבא):

איך עושים לייב באינסטגרם-4
  • החלפת מצלמה – בשביל להחליף את המצלמה לקדמית או האחורית נלחץ על האפשרות המוכרת לנו שתימצא בתפריט משמאל למעלה. (מוצבע בחץ שחור).
  • שאילת שאלות – תוכלו לשאול שאלות בלייב את הצופים שלכם (מסומן בריבוע אדום), ולשים אותן על המסך בזמן השידור באמצעות גרירת השאלה למסך כלפי מעלה.
  • הצעת הלייב לעוקבים שלנו – נוכל להציע לעוקבים שלנו להצטרף ללייב שלנו דרך האייקון של מטוס הנייר (מוצבע בחץ אדום).
  • להוסיף משתמש נוסף ללייב – תוכלו להעביר בלייב שיחה שלכם עם משתמש נוסף באמצעות האייקון של שני הסמיילים (מוקף בעיגול אדום).
  • הוספת פילטרים – הוספת פילטרים ללייב תעשו דרך האייקון של הסמיילי הבודד, מימין לאייקון שני הסמיילים.
  • שיתוף תמונות – תוכלו לשתף תמונות שצילמתם על המסך בלייב באמצעות האייקון הימני ביותר.
  • סיום שידור הלייב – בשביל לסיים את השידור, לחצו על כפתור “End” (מסומן במלבן בחלק הימני העליון של המסך) ובחרו באפשרות “End now”.
איך עושים לייב באינסטגרם-5
  • שמירת הוידאו – במידה ובמהלך הלייב שלכם יצרתם תוכן שהייתם רוצים לשמור, לאינסטגרם יש מספר אפשרויות עבורכם. לאחר סיום השידור תוכלו לבחור להוריד את הסרטון (מוצבע בחץ לבן), לשמור אותו לסטורי שלכם (מוקף בריבוע אדום), או פשוט למחוק אותו.
איך עושים לייב באינסטגרם-6

רק נשאר לכם לעלות לשידור!

שידור לייב אולי לא יבוא לכם בטבעיות בהתחלה. זה קצת מוזר ומבלבל ואולי אפילו גם קצת מלחיץ. בטוח שעם התכנון הנכון והתרגול, תוכלו להגיע לתוצאות טובות. אז מה תחליטו לשדר?

מחשבה 1 על “איך עושים לייב באינסטגרם?”

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)