לגור ולעבוד ליד הים – דירות למכירה בקריות

יש הרבה דברים חשובים בחיים אך ספק אם יש עוד דבר חשוב כמו השאלה איפה אנו גרים. בין אם אתם פונים אל תיווך בקריות או מחפשים אחר דירה לבד אתם צריכים לחשוב היטב על השאלה איזה דירה תקנו.

לגור ולעבוד ליד הים – דירות למכירה בקריות

כיום עקב עליות המחירים יותר ויותר אזורים נעשים מבוקשים גם אם לא במרכז הארץ או באחת הערים הגדולות במדינה. אזור כזה הוא הקריות שם איכות החיים היא מאוד גבוהה. המחירים בקריות עוד לא בשמיים ולכן זו הזדמנות מצוינת לקנות שם דירה. יש המון יתרונות לקריות כמו הקרבה לחיפה ולמרכזי התעסוקה שם או למשל ערים מטופחות ויפות אשר שומרות על ניקיון. כך מי שרוצה ליהנות מרמת חיים גבוהה וממחירים יחסית נמוכים צריך לחשוב על מגורים בקריות עקב העובדה כי הקריות הם כעת על מפת הנדל"ן בישראל.

מה לבחון בעת קניית דירה?

בין אם אתם קונים דירה בקריות ובין אם במקום אחר יש שני דברים מרכזיים שאתם חייבים לבחון לפני קניית הדירה. הדבר הראשון שאתם חייבים לחשוב עליו זה השאלה איך הדירה שלכם נראית. מה הגודל שלה? האם היא חדשה? האם יש בה ליקויים? האם היא מתאימה לכם והאם יש בה מרפסת. רק לאחר שתבחנו את כלל הנושאים הללו תוכלו להחליט האם הדירה מתאימה לכם.

הדבר השני שאתם צריכים לבחון בעת קניית דירה זה השאלה מה המיקום של הדירה. האם יש מרכזי תעסוקה קרובים? האם יש בתי ספר טובים באזור? האם יש פארקים באזור? האם יש קופות חולים ומרכזים מסחריים באזור ועוד. ברגע שתבחנו את שני הדברים הללו תוכלו לקנות את הדירה הטובה ביותר לצרכים שלכם.

תיווך דירות מקצועי – הדרך שלכם למצוא דירה מושלמת

עליכם לדעת כי יש קושי לא קטן למצוא דירה גם בקריות וכי שוק הנדל"ן הוא שוק סבוך ומורכב עם המון פרטים קטנים שאדם מן הישוב לא יכול להכיר. אז מה עושים מוותרים על קניית הדירה? ממש לא. מה שאתם צריכים לעשות זה לפנות אל תיווך בקריות אשר ילווה אתכם בהליך הקנייה של הדירה.

עליכם להבין כי מתווך הוא גורם בעל עוצמה השווה מאוד את ההשקעה בו. מתווך טוב לא רק ימצא לכם את הדירה המושלמת אלא גם יעזור לכם להוריד במחיר את מכיר המכירה של הדירה ולכן כה כדאי לפנות אליו ולא לחפש דירה לבד.

אל תבחרו מתווך מבלי לקבל עליו המלצות

כמובן שאם אתם פונים אל מתווך אתם חייבים להבטיח כי הוא יהיה ברמה הגבוהה ביותר שיש. ככל שהמתווך יהיה יותר טוב כך העזרה שלו תהיה יותר משתלמת. לכן אסור לכם לבחור מתווך ללא המלצות מאנשים אשר עבדו עמו בעבר ואשר יגידו לכם כי הוא ברמה גבוהה.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)