הנפקת חשבונית אונליין לעסק קטן

אם יש לכם עסק אונליין, כגון חנות מקוונת או סניף מקוון של רשת שיווק, כדאי שתעברו להפיק חשבוניות אונליין. אבל למעשה, גם אם העסק שלכם לא פועל אונליין ואפילו אם אין לכם אתר ברשת, כדאי לכם להפיק את החשבונות בצורה הכי נוחה, המקוונת, כלומר אונליין. איך עושים את זה ולמה – כל מה צריך לדעת. (בנוסף תוכלו לקרוא על איך פותחים עוסק פטור במאמר כאן).

איך מפיקים חשבונית אונליין

כדי להשתמש בשירות אתם יכולים לבחור בין שתי דרכים עיקריות. אפשרות אחת היא הפקת חשבוניות ממוחשבות באמצעות סמארטפון ואפשרות שניה, שמבצעת אותו הדבר אך באמצעות מחשב (נייד או נייח). אם מדובר בהפקה דרך סמארטפון, תוכלו לבצע זאת בקלות לאחר הורדת אפליקציה מתאימה. הפקה ממוחשבת אונליין נעשית לאחר רישום לאתר המתאים וקבלת סיסמא. כיום, מי שנרשם לשירות באתר חשבוניות יכול למעשה לבצע את ההנפקה של המסמכים שהוא צריך דרך כל מכשיר, נייד או נייח בתנאי אחד. כל מה שצריך זה סיסמא וחיבור לאינטרנט. כל כך פשוט, כל כך זמין.

טוב לעסק וטוב ללקוח

הנפקת חשבונית אונליין לעסק קטן טובה לעסק וטובה גם ללקוח. לעסק, זה טוב ונוח מפני שזו דרך מאוד זולה, בלי בירוקרטיה. מאותו רגע, אתם לא צריכים לנהל רישומי הכנסות בפנקס וגם לא צריכים להתעסק עם תיוקים. השירות כולל אחסון בענן של כל המסמכים שהפקתם בעבר, כפי שמחייב החוק וכפי מחייב הסדר הטוב שלכם. עבור הלקוח, זה מצוין מפני שהוא מקבל את הקבלה או החשבונית ישירות למייל. הכל יותר מסודר, בלי ניירת מיותרת שאפשר לאבד. במחשב, הכל נשמר וכמובן, שאם רוצים ניתן להדפיס, לפי הצורך.

בלי התחייבות, פשוט אפשר לנסות

אם יש לכם עסק קטן, לא משנה באיזה ענף, אתם יכולים להצטרף לשירות של הפקת חשבוניות כבר עכשיו. אין צורך להתחייב לפרק זמן כלשהו. פשוט מנסים ובודקים רואים. בדרך כלל, אחרי שמנסים מבינים כמה זה פשוט ויעיל. אבל אם במקרה תרצו להפסיק את השירות, אפשר להתנתק בכל רגע. וחוץ מזה, ניתן באותה הפלטפורמה גם ליהנות משירותים משלימים. לדוגמא, הפקת דוחות עסקיים (כגון דוח פירוט מע"מ או ריכוז הכנסות לרואה החשבון). כמו כן, אפשר לנהל ממשק עם סליקה פיננסית. אם אתם רוצים לגבות תשלומים בקלות מלקוחות דרך כרטיסי אשראי, זו דרך מאוד נוחה להצטרף.

טיפים לחשבוניות יעילות

  1. כל חשבונית כדאי להוציא כמה שיותר מהר אחרי ביצוע עסקה או קבלת הכסף.
  2. ניתן להגדיר את ההפקה כך שכל רכישה באתר שלכם תושלם על ידי תשלום וקבלת חשבונית אוטומטית.
  3. עצבו את החשבוניות עם טיפה מחשבה. למשל הוסיפו את הלוגו שלכם או הוסיפו הערות או הצעות ללקוחות.
  4. הגדירו ללקוחות קבועים כרטיסיה. כך, אפשר להפיק אונליין כל מסמך, מבלי לרשום מחדש את פרטי הלקוח. זה חוסך לא מעט זמן וטרחה.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)