איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק?

למה אני צריך דף עסקי?

בעולם המיושן בשביל להפיץ את בשורת העסק שלנו, היינו משתמשים בכלים בסיסיים כמו עיתונים, פרסומות ברדיו ואפילו מודעות בשכונה שלנו. בעידן המודרני של היום, הרבה יותר קל לגשת ללקוחות הפוטנציאלים שלנו ואחת הדרכים הכי טובה להפגין דומיננטיות בשוק היא לפתוח דף עסקי.

מה נשים בדף?

בדף העסקי נשים את כל הפרטים שהלקוח צריך לדעת בשביל לדבר איתנו, נעלה פוסטים עם דוגמאות לעבודות שעשינו, נענה לשאלות של מתעניינים בשירות שלנו ואפילו נגיב לפוסטים אחרים עם נימה אישית ומשעשעת. כך, באופן פשוט למדיי ובלי הכרח להשקיע כסף, נצליח להגיע ללקוחות נוספים ולכבוש את הלב שלהם.

אז איך פותחים דף עסקי?

בשביל לעשות לכם קצת סדר בבלגאן, כתבתי עבורכם מדריך מסודר שיפרט עבורכם על הצעדים בפתיחת דף פייסבוק עסקי. בהצלחה!

יש לכם חשבון?

לפני הכל, בשביל להקים דף עסק בפייסבוק, אתם זקוקים למשתמש. מבלי שיהיה לכם משתמש ברשת החברתית, פייסבוק לא תאפשר לכם לפתוח דף עסק משלכם. בשביל להירשם לפייסבוק, היכנסו לקישור הבא.

יאללה, בואו נתחיל!

בשביל להתחיל בתהליך פתיחת דף לעסק שלכם, היכנסו לקישור הבא. פייסבוק תציג עבורכם שתי אפשרויות לסוג הדף שתבחרו – דף קהילתי, או דף לעסק – האפשרות בה תבחרו:

איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק-1

לאחר מכן, יידרש מכם למלא את שם הדף שלכם, להוסיף את קטגוריית העיסוק ולמלא את כתובת ומייל העסק:

איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק-2

לאחר שתמלאו את הפרטים, תתבקשו להעלות תמונות פרופיל ונושא לדף העסק – שווה שתשימו את הלוגו של העסק, או איזושהי תמונה שממחישה את העיסוק והמקצועיות שלכם:

איך לפתוח דף עסקי בפייסבוק-3

לאחר שתסיימו בהעלאת הקבצים, אפשר לומר שסיימתם. תתחדשו! פתחתם דף חדש לעסק שלכם לגמרי לבד.

מה עכשיו?

השלב המורכב ביותר הוא כנראה לקחת את הצעד הראשון ולפתוח את הדף, אבל האמת היא שצפויה לכם עוד עבודה רבה. אחרי שפתחתם את דף העסק שלכם חשוב שתתחילו להפגין פעילות.

תציעו לחברים שלכם להצטרף לדף העסק שלכם, תזרימו לדף תמונות, סרטונים ופוסטים לדף שלכם ותתחילו להשתתף בשיח בקבוצות שנוגעות לעבודה של בית העסק שלכם. אפשרות נוספת אגב, אם יש לכם תקציב, היא להשתמש בשירותי פייסבוק לפרסום דף העסק שלכם בפוסטים ממומנים. אין תשובה נכונה או לא נכונה – לכל עסק יש את הדרך שלו להתפתח.

תתמידו ותצליחו

שיווק בפייסבוק יכול בהתחלה להיראות מפחיד וקשה אבל אני מבטיח לכם שלאט לאט תבינו איך זה הולך. יש אנשי מקצוע רבים בתחום שיוכלו לעזור לכם, אבל אני מאמין שבתמיכה של מדריכים אינטרנטיים והרבה רצון, הגיוני שאולי שתצליחו להסתדר בכוחות עצמכם. מאחל לכם הרבה בהצלחה!

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)