קידום אתרים » פוסטים אורחים » כל הדרכים לקדם את העסק שלכם בגוגל

כל הדרכים לקדם את העסק שלכם בגוגל

השימוש במנוע החיפוש של גוגל פתח קשת רחבה מאד של אפשרויות פרסום וחשיפה אשר מקדמות באופן משמעותי את ההתנהלות העסקית בחברות אשר מבצעות זאת במקצועיות.

האזינו לכתבה

פילוח השוק בהתאם לצורך

כל עסק מייצר, משווק, מייבא או מעניק שירות בתחום אחר. לכל מוצר יש את קהל היעד שלו ולכן חשוב להתמקד הקהל הספציפי לכל אחד מהמוצרים ולא לבצע פרסום כלל ארצי, כאשר הוא אינו מתאים לחלק משכבות האוכלוסייה.

המערכת מאפשרת לפלח את הלקוחות הפוטנציאלים ולהגיע רק אל אלו אשר משויכים לקבוצת הגיל הנכונה, המגדר אשר צורך פריט זה, גולשים על פי היסטורית הגלישה שלהם, תחומי העניין שלהם ועל פי האתרים אשר בהם גלשו או חיפושים בגוגל. כאשר מגיעים לקבוצה ממוקדת, הסיכויים לבצע מכירות מוגברות הם גדולים הרבה יותר.

קידום אורגני

המטרה היא לסלול את דרכו של כל אתר למקומות הראשונים בתחום הספציפי במנוע החיפוש של גוגל. ככל שהאתר יהיה במקום הראשון או בכמה מקומות מתחתיו הסיכוי שהגולשים ייחשפו למידע המופיע באתר הוא רחב הרבה יותר. השלב הבא הוא הובלה לרכישת המוצרים מהאתר על פי התאמתם ללקוחות.

קידום אתרים בגוגל מתבצע במספר דרכים כאשר המשימות העיקריות הן ביצוע תהליכי אופטימיזציה ושיפור באתר האינטרנט שלנו, חיזוק פרופיל הקישורים של האתר וכמובן פעילות נרחבת ברשתות חברתיות שתהפוך את האתר לפופולארי ואטרקטיבי.

קידום ממומן

בקידום ממומן דרך גוגל אדס, אפשר לבצע מבצעי פרסום ממוקדים במסגרת תקציבית אשר נקבעת מראש ויעילותה נבדקת על פי התוצאות באופן שוטף. בהתאם לתוצאות ההתנהלות, יוצרים שינויים נדרשים תוך כדי מסע הפרסום, כדי להגיע לתוצאות מיטביות.

כל הדרכים לקדם את העסק שלכם בגוגל

חנויות מקוונות

סך הרכישות של הציבור ב on line  עולה באופן סיסטמטי מחודש לחודש ובמיוחד בזמנים ייחודים כמו בעת מגפת הקורונה. המטרה היא לסחוף את הקהל לחנויות המקוונות ולהגיע לרמת מכירות גבוהה שתפצה על חלק מהפסד המכירות בoff line.

שיווק באמצעות הדואר האלקטרוני של גוגל

גוגל מאפשר הפצת מיילים ללקוחות אשר פועלים באמצעות חשבון Gmail. המידע אשר מועבר ללקוחות הפוטנציאלים הללו מתבצע תוך שימוש במידע, פרסומים, סרטונים, מודעות ואמצעים נוספים. המטרה היא לחשוף קהל זה לנתונים חדשים או העמקת הידע על מוצרים קיימים ולדרבן אותם להיכנס באמצעות הקישור לאתר האינטרנט, כדי ששם הם יבצעו את ההזמנה של הפריטים הנחוצים להם.

שיווק באמצעות יוטיוב

עסקים מעלים קמפיין פרסומי דרך האפליקציה או ערוץ יוטיוב, כדי למקסם חשיפה למוצרים מובילים ונדרשים.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בנהריה

קידום אתרים בנהריה

נהריה וקידום אתרים – מה הקשר? בעולם של ימינו, כולנו נמצאים באינטרנט. באמצעות מנועי החיפוש אנחנו חווים את העולם, מתעדכנים על המתרחש בארץ ובמדינות אחרות, שומרים על קשר עם חברים

קרא עוד »
קידום אתרים בעפולה

קידום אתרים בעפולה

מה זה קידום אתרים בעפולה? בעולם של ימינו, כולנו מעבירים חלק משמעותי מהשגרה היומיומית באינטרנט. באמצעות האינטרנט אנחנו שומרים על קשר עם האנשים שאנחנו אוהבים, מתעדכנים במה שקורה בארץ וברחבי

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)