7 טיפים שחשוב לדעת לפני השקעות בנדל"ן

השקעה בנדל"ן היא דבר נכון וחכם וזאת מכיוון שהתשואות בנדל"ן גבוהות יותר מאשר בשווקים אחרים. אך אל תטעו השקעה בנדל"ן היא לא משחק ילדים ורבים לא מצליחים לצבור תשואות גבוהות על ההשקעה שלהם. בגלל זה ריכזנו בעבורכם 7 טיפים אשר אם תקשיבו להם ההשקעה שלכם תהיה הרבה יותר טובה וחכמה.

7 טיפים שחשוב לדעת לפני השקעות בנדלן
  1. שימו לב למיקום של הנכס

אם כן אחד הדברים החשובים ביותר בהשקעת נדל"ן ללא קשר לשאלה אם אתם משקיעים בדירה או במשרד זה השאלה איפה הנכס ממוקם. עליכם להבטיח כי תהיינה דרכי גישה לנכס, כי תהיה תחבורה ציבורית באזור, מוסדות חינוך ומרכזי קניות וכך תבטיחו כי הנכס שלכם יניב לכם תשואה גבוהה.

  • שימו לב למפרט הנכס

כאשר אתם באים להשקיע בנדל"ן אתם חייבים לבחון את המפרט של הנכס. לדוגמא אתם חייבים לדעת כמה חדרים יהיו בנכס וזאת בכדי להחליט האם משתלם להשקיע בנכס זו או שמא אתם צריכים להמשיך ולחפש נכס יותר איכותי וטוב.

  • היעזרו במתווך

שוק הנדל"ן הוא שוק של כרישים ואדם שלא מנוסה בהשקעות נדל"ן יתקשה לקצור הצלחה רבה בתחום זה. לכן הדבר הטוב ביותר שאתם יכולים לעשות זה לפנות אל מתווך אשר יסייע לכם למצוא את הנכס המתאים ביותר ואת ההשקעה המושלמת.

  • אל תתביישו לפנות אל שמאי

בין אם אתם פונים אל חברות בנייה בצפון או במרכז אתם חייבים לפנות אל שמאי שיסייע לכם להחליט האם הנכס בטוח לשימוש. השמאי גם יבחן את תוכניות התכנון והבנייה ויוודא כי הכול מתבצע על פי החוק וכך יבטיח כי תקנו נכס מתאים וטוב.

  • החליטו מראש על גובה המשכנתא

קשה מאוד לקנות נכס ללא משכנתא ולכן לקיחת המשכנתא זה אחד הדברים החשובים ביותר שיש. על רקע זה אנו חייבים לציין כי אתם צריכים להחליט מראש איזה סכום של משכנתא אתם לוקחים. זכרו כי המשכנתא יכולה ללוות אתכם, חמש עשרה שנה, עשרים שנה ואף שלושים שנה ולכן לקיחת המשכנתא זה בין הדברים החשובים ביותר בעת השקעה בנדל"ן.

  • בצעו מחקר מעמיק על השוק

כאשר אתם באים להשקיע בנדל"ן אתם חייבים להכיר את השוק לעומק. עליכם לדעת בכמה כסף נמכרו נכסים באזור שבו אתם מעוניינים לקנות את הנכס. עליכם לדעת מה הם מחירי השכירות באזור ומה הן התוכניות העתידיות באזור שבו הנכס נמצא. רק מחקר מעמיק יבטיח השקעה איכותית ועל כך אתם צריכים לתת את הדעת.

  • החליטו האם לרכוש נכס יד שנייה או נכס חדש

כאשר אתם באים להשקיע בנדל"ן אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לעשות זה להחליט האם להשקיע בנכס יד שנייה או בנכס חדש. יש לציין כי לעתים יהיה עדיף להשקיע בנכס חדש ולעתים ביד שנייה ולכן ההחלטה באיזה נכס להשקיע היא חשובה מאוד.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)