חנות וירטואלית – כל מה שצריך לדעת

יש לכם כישרון, אך אתם לא באמת מצליחים להתפרנס ממנו? את הטענה הזאת ניתן לשמוע כמעט מכל מקום. לא מעט אנשים מוכשרים מאוד, שלא מממשים את הכישרון שלהם הפחד שלהם לקחת הימור כל כך משמעותי. אז מה תוכלו לעשות בסיטואציה שנקלעתם אליה?

אחד מהפתרונות הטובים ביותר עבורכם זה להקים חנות וירטואלית. כיום מרבית האנשים שאינם רוצים לפתוח חנות פיזית, בוחרים באפשרות של פתיחת חנות אינטרנטית. יש כאלה שמוסיפים את החנות הווירטואלית שתעבוד ביחד עם החנות הפיזית, ויש כאלה שמחליטים כי החנות הווירטואלית תהיה החנות הבלעדית. כל החלטה מהסוג הזה יכולה לקחת אתכם ישירות אל הפסגה שתמיד חלמתם עליה.

מדוע כדאי לפתוח חנות וירטואלית?

יש לא מעט סיבות שיגרמו לכם לזנוח את החלום של החנות הפיזית, ולפתוח במקום חנות וירטואלית. ראשית החיסכון בעלויות הכספיות שיוכל לבוא לידיי ביטוי באמצעות חנות אינטרנטית. אתם לא צריכים לשלם שכירות או לקנות ציוד מיוחד, רק לבחור בונה אתרים ולאחסן את האתר על גבי שרתי אחסון.

עוד סיבה משמעותית שתגרום לכם לעוף על הרעיון של חנות וירטואלית זה הפופולאריות שלה בקרב הציבור. כיום מרבית האנשים מעדיפים "לצאת" לקניות דרך האינטרנט, ולא לבזבז זמן יקר בחנויות שונות במרכזים מסחריים.

למה לא לפתוח אתר תדמית רגיל?

ישנם לא מעט אנשים ששוקלים לפתוח אתר אינטרנט רגיל, אתר שבו הם פשוט יציגו את עצמם ואת הכישרון שלהם – ולמכור את המוצרים באתר או במקום נפרד. אך אנו ממליצים לכם להשתמש באתר שלכם על מנת למכור מכיוון שכך תוכלו להיות עם יד על הדופק. כל לקוח שיכנס ויתרשם מהרזומה שלכם יוכל מיד לגשת ולקנות את המוצרים המועדפים עליו.

ברגע שאתם מפנים אנשים לאתר נוסף, אתם יכולים לאבד את המומנטום שצברתם – וכך תפספסו עשרות רבות של גולשים שהיו יכולים להיות לקוחות פוטנציאלים שלכם.

למי כדאי לפתוח חנות אינטרנטית?

האמת? חנות וירטואלית מתאימה לכל בעל עסק מכל סוג שהוא. אם בעבר החנות הווירטואלית הייתה מתאימה לנישה מסוימת של עסקים, כיום ניתן למצוא בה את כל סוגי העסקים. באמצעות פלטפורמות שונות ניתן להתאים את האתר בהתאם לסוג העסק, כך שהיקף המכירות יעלה בצורה משמעותית.

אם בעבר אנשים היו חוששים לבצע תשלום דרך האינטרנט, או תוהים כיצד הם ידעו שהבגדים עולים עליהם – כבר לא קיימים. מהסיבה הזאת חנות אינטרנטית מתאימה לכולם.

כמה יעלה להקים חנות וירטואלית?

קשה מאוד לתת תשובה חד משמעית לגבי העלות של חנות אינטרנטית, שכן המחיר מגוון מאוד ומתבסס בעיקר על הדרישות שלכם. ברוב המכריע של המקרים העלות של חנות בסיסית מתחילה מ-10 אלף שקל, ובמצב מסוים יכולה להגיע גם ל-20 אלף שקל.

אך עליכם לזכור כי מדובר על תשלום חד פעמי, ולא כמו בעסק רגיל ששם אתם צריכים לשלם סכומים כאלה על בסיס חודשי.

כתוב/כתבי תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)