מה זה קידום אתרים ? התשובה המלאה

כל בעל עסק עצמאי רוצה להצליח, רואה את העסק כמו התינוק שלו שגדל לאט לאט צובר תאוצה מצליח והופך לאימפריה. על מנת להגיע הכי רחוק שאפשר נדרשת עבודה עם הכלים הטובים והמוצלחים ביותר שיובילו אותך לעבר ההצלחה – החל מבחירת העסק, המיתוג שלו, מיקומו הגיאוגרפי ופרסומו ברחבי הארץ.

לפרסום ושיווק חשיבות מכרעת בהפיכת עסק למצליח, גיוס לידים חדשים, שימור לקוחות קיימים, ובכלל בפרסום העסק בצורה האפקטיבית ביותר, שזה אומר להגיע לקהל יעד גדול שיש לו צורך במוצר אותו אתם מפרסמים, למשוך אותו ולעזור לו להבין שהתשובה לשאלה שלו נמצאת אצלכם. נעשה זאת בעזרת מלל יצירתי ומדויק אשר ייצור ייחוד לבית העסק שלכם משאר העסקים. פרסום נרחב בדרך זו אתם יכולים להגיע לכמה שיותר אנשים ובכך להגדיל את תפוקת עבודתכם.

שיווק מקצועי וטוב יכול להפוך עסק אנונימי קטן ומקרטע לעסק מוכר עובד ומצליח.

רוב אמצעי הפרסום של ימינו הינם דיגיטליים ומתבצעים באתרים שונים כגון פייסבוק גוגל אינסטגרם יוטיוב ועוד.. ולכל בעל עסק יש כרטיס ביקור אינטרנטי אשר מתאר את מרכולתו או את השירות אותו הוא מציע. 

פרסום נכון עם ערך מוסף יימשוך את קהל היעד הרצוי ויעודד אותו להקליק  ולעקוב דווקא אחר אתר האינטרנט שלכם, ובכך תגדילו את קהל לקוחותיכם ואתם על הגל בדרך להצלחה.

אז מהו בעצם קידום אתרים ולמה הוא חשוב כל כך?

מטרת קידום אתרים היא לשפר ולשכלל אתרי אינטרנט להיות מקום ראשון בתוצאות החיפוש של גוגל ובכך לחשוף את האתרים לכמה שיותר אנשים.

ישנן 2 דרכים עיקריות לקדם את אתר האינטרנט שלכם למקום הראשון:

קידום אורגני ו– קידום ממומן

קידום אתרים אורגני ניתן לחלק את תחום קידום האתרים האורגני ל 3 חלקים עיקריים:

 1. אופטימיזציה – אופטימיזציה היא ביצוע התאמה בין אתר האינטרנט שלכם למנועי החיפוש האינטרנטיים.
 2. תוכן –  בנייה ויצירת תוכן אשר יותאם בצורה מדויקת לאתר האינטרנט שלכם, לקהל הגולשים ולגוגל.
 3. בניית קישורים – הוספת קישורים והמלצות באתרים סמכותיים נוספים דרכם תהיה גישה לאתר האינטרנט שלכם. 

קידום ממומן בגוגל –

על מנת לקדם את האינטרנט שלכם למקום הראשון בגוגל צריך אתר אינטרנט / דף מעוצב, קופירייטינג מתאים, מניע לפעולה והצעת מחיר נכונה, הפעולות האלו יובילו את האתר לתוצאות מקסימליות וגבוהות .

אז באיזה קידום כדאי לי לבחור?

הכל בתאם לצורך לזמן ולאיכות הרצויה שאתם מגדירים לאתר אותו אתם רוצים לקדם.

 1. קידום ממומן הוא הפסט פוד של עולם השיווק והפרסום. הקידום מהיר, אפקטיבי ולא מצריך יותר מדי עבודה לעומת הקידום האורגני.                                        על מנת להתחיל קידום ממומן לא חייב לבנות אתר עם מלאי מאמרים גדול, ניתן להקים עמוד מעוצב ומושך. לא צריך לחכות המון זמן כדי להיות ראשונים, וכבר תוך ימים בודדים אפשר להגיע לעמוד הראשון ולמשוך אליכם לידים חדשים.
 2. קידום אורגני הוא המזון האורגני של עולם הפרסום, דורש יותר זמן והשקעה על מנת להגיע לתוצאות. לגוגל ייקח יותר מכמה ימים כדי לקדם את האתר מאחר והוא דורש הזנה קבועה של נתונים, תוכן וקישורים לאתר, מה שיכול לקחת זמן אז כדאי להיות סבלניים.

אז במה כדאי לבחור?

קידום ממומן נשמע על פניו כמו המסלול הבטוח והקל לעומת הקידום האורגני מאחר והוא דורש יותר זמן והשקעה, אך במרוצת הזמן הקידום האורגני מתגלה כבר קיימא ומשתלם יותר מהקידום הממומן. ולמה? חלק מתפקידי הקידום האורגני הוא לשפר את הדירוג שלכם בגוגל, על ידי בניית אתר שיהיה עבורכם לנכס דיגיטלי מניב לידים. ברוב המקרים הלידים הטובים והמוצלחים ביותר יגיעו על ידי קידום אתרים אורגני.

קידום אתרים אורגני מושך יותר לידים איכותיים בהשוואה לכל פלטפורמת קידום אחרת. רוב הגולשים יעדיפו להכנס לתוצאות של של קידום אתרים אורגני לעומת קידום אתרים ממומן. תוצאות חיפוש אורגניות ייתפסו כאמינות יותר מתוצאות חיפוש ממומנות, מה שעוזר לחסוך לא מעט כסף על הוצאות פרסום עתידיות מאחר וקידום אורגני לא עולה כסף.

בתהליך קידום אתרים אורגני אתר האינטרנט שלכם ימריא גבוהה בגוגל וייחשף ליותר אנשים, יקבל את אמינות הגולשים ובכך יגדיל את מספר הלידים.

יש מספר פעולות שצריך לבצע בקידום אתרים אורגני כדי להגדיל את החשיפה של הגולשים אל בית העסק ולמשוך לקוחות חדשים.

 • להגיע ללקוחות כבר בשלב החיפוש בגוגל היא אחת הדרכים הטובות והיעילות מאחר ובזמן זה הלקוח מחפש את בית העסק שהוא יעבוד איתו.
 • כתיבת תוכן מדויקת עם שזירת ביטויי החיפוש המתאימים למתן השירות של העסק שלכם. פעולה זאת תפיץ אתכם גבוהה בדירוג קידום אתרים אורגני. גוגל היא מנוע החיפוש העיקרי בעולם, ולכן כדאי לחשוף את אתר האינטרנט שלכם לכמה שיותר ביטויים דבר שימשוך אליכם יותר לידים .
 • אופטימיזציה – שיפור ושדרוג אתר האינטרנט שלכם במרוצת הזמן והתאמתנו למנוע הפרסום המתקדם בעולם, גוגל.
 • הוספת קישורים לאתר שלכם באתרי מפתח מהימנים, פעולה זאת תגדיל עוד יותר את היריעה הפרסומית של העסק שלכם, תייצר המלצות חדשות ותייצר ערוצים חדשים דרכם לקוחות חדשים יוכלו לפנות אליכם.

קידום אתרים הוא התחום שיעזור שלעסק שלך לקבל את הפרסום וההכרה הדרושים לו כדי להצליחה, בין אם בפרסום ממומן שם תשקיעו את כספכם ותראו תוצאות מיידיות, ובין אם בקידום אורגני אשר ידוע יותר כרווחי ומשתלם לבתי עסק.
מדי יום מתבצעים מיליוני חיפושים בגוגל, ואתם רוצים להיות אנשי השעה!
לנצל את הטיימינג המדויק מדי יום ולהשיג כמה שיותר לקוחות, בקידום אתרים אורגני שנעשה בצורה מדויקת ויעילה השמיים הם הגבול במספר הלקוחות שתוכלו להשיג, וכל הזמן תהיו במגמת התקדמות!

קידום אתרים מתאים לכל עסק ו/או חברה שלקוחותיהם מחפשים את השירות שלהם באינטרנט, ושואפים להצליח ולהגיע הכי רחוק שאפשר.

בתהליך תומך פרטני ומותאם אישית לכם, נעזור לעסק שלכם לקבל את החשיפה והפרסום המגיעים לו! ובכך להגיע להישגים טובים יותר וליותר המרות איכותיות .

רגע לפני שנשנס מותניים ונתחיל בעבודת קידום אתרים אורגני חשוב שתשאלו את עצמכם כמה שאלות:

 1. האם אתם יכולים להשקיע סכום כסף כל חודש שיניבו לכם תוצאות בעתיד?
 2. האם אני מוכן להפריש סכום כסף ולהשקיע בקידום אתרים משלימים (כתיבת תוכן נוסף,קידום ממומן, יח"ץ ועוד..) כדי להיות הטוב ביותר בתחרות הפרסומית?

חשוב לי לציין – לפני שמתחילים בקידום אתרים אורגני רצוי לשאול מספר שאלות:

האם אני יכול להשקיע סכום חודשי מבלי לראות תוצאות כאן ועכשיו.

 • האם בזירה התחרותית שלי אני יכול להקציב סכומי כסף משלימים לקידום אורגני, תוכן נוסף, יח"ץ.
 • האם אתם יכולים להשקיע בין כמה חודשים לשנה עד שאגיע לתוצאות?

לסיכום:

חשוב להבין בסופו של דבר מנוע החיפוש גוגל מטרתו להציג את התוצאות הרלוונטיות ביותר עבור הגולש, ולמזער את התוצאות שאין רלוונטיות, בקידום אתרים מקצועי תשמרו על הרלוונטיות שלכם!

קידום אתרים בכלל וקידום אתרים אורגני בפרט הינם ערוצי שיווק שיאפשרו לכם להיחשף ללקוחות הנכונים, להציג תוכן איכותי, והכי חשוב בקידום אתרים אורגני, זה יאפשר ללקוח למצוא אתכם מבלי שהוא בהכרח יחפש באופן אקטיבי!

שיטת הפרסום הזאת מצליחה פעם אחר פעם למשוך לקוחות באופן חסכוני וממוקד יותר!
המחיר שנקבע לכל בעל עסק הינו אינדיבידואלי, בהתאם לאתר וגודלו ולמסת עבודת הקידום שהוא מצריך.

בהצלחה 😊

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)