קידום אתרים » פוסטים אורחים » למה לבנות אתר דווקא במערכת וורדפרס?

למה לבנות אתר דווקא במערכת וורדפרס?

אנחנו אפילו לא שואלים מה אתם מוכרים או משווקים ללקוחות שלכם, זה לא משנה.

האזינו לכתבה

בימינו אתם חייבים להיות מצוידים וחמושים באתר אינטרנט איכותי ביותר, בדף פייסבוק-עסקי מנצח ובשיווק כללי מקיף. אם כך, האם תעדיפו אתר וורדפרס או אתרים מסוגים אחרים? ומה הן האופציות האחרות בכלל?

למה לבנות אתר דווקא במערכת וורדפרס

בשנת 2021 אחוז גבוה מהתארים באינטרנט הם אתרי וורדפרס, ולא בכדי. מסתבר שיש סיבה, או סיבות לכך שאתרי וורדפרס הם אתרים כה נפוצים בעולם האונליין. האתרים האלו קלים למדי לבנייה, נוחים לשימוש וידידותיים לגולש בדרך כלל (תלוי באיכות הבנייה). בואו נדבר קצת על הסיבות שהובילו את אתרי וורדפרס להיות כל כך פופולאריים ומבוקשים.

מדוע אתרי WORDPRESS כל כך פופולאריים?

לפני שאנחנו משבחים את וורדפרס (כי מגיע להם), בואו נדבר לרגע על מספר אופציות אחרות מלבד אתרים אלו. על וויקס שמעתם? פלטפורמת WIX מאפשרת בניית אתרים ברמה מסוימת, בואו נגיד לא הכי איכותית. יחד עם זאת, אתרים אלו הם אופציה. שתדעו.

ואם פלטפורמות כמו WIX הן כל כך קלות לשימוש וקל לבנות בהן אתר, מדוע בכל זאת אנשים בוחרים בוורדפרס? ובכן, מעבר לכך שתוכלו להתאים שרת וירטואלי חזק לאתרי וורדפרס, ישנן עוד סיבות לבחירה בהם.

למה לבנות אתר דווקא במערכת וורדפרס

שרת וירטואלי, אתרי אינטרנט של וורדפרס והקשר לקידום בגוגל

אנו מזכירים, האתר שלכם למעשה "יושב" על שרת כזה או אחר, מה שכמובן ישפיע על איכות האתר. אם השרת שלכם נוטה "לעשות" בעיות ולהפיל לכם את האתר, או להאיט לכם את האתר – זה יתבטא בדירוג שלכם בגוגל! אסור לכם לשכוח את זה!

בואו רגע נסביר את זה במילים פשוטות. כשאתם שואפים להתברג גבוה בתוצאות החיפוש של גוגל, אתם צריכים לקחת בחשבון שגוגל מודד אתכם גם לפי השרת שלכם. אם השרת שלכם הוא שרת וירטואלי חזק ומהיר, והגולשים נהנים מאתר מהיר גם כן, אתם תדורגו גבוה יותר בגוגל. אין ספק, הכול קשור להכול והכול מתכתב אחד עם השני.

בניית אתרי וורדפרס באיכות ובמהירות

מעבר לשרתים וירטואליים חזקים שניתן להתאים לאתרי וורדפרס, כדאי לדעת עוד מספר דברים לגבי הפלטפורמה הזו. פלטפורמת וורדפרס מאפשרת לכם לבנות אתרים יסית בקלות ויחסית במהירות. למעשה, תוך מספר ימים חברה מקצועית לבניית אתרים תוכל לבנות עבורכם את האתר. אם יהיה דחוף לכם, אולי אפילו יותר מהר ממספר ימים.

ודבר אחרון שמומלץ לזכור, אתרי וורדפרס ניתנים לקידום אורגני איכותי ויעיל באינטרנט. אם מישהו אמר לכם שקשה מאוד לקדם אתרי WIX ואתרים אחרים בגוגל, הוא לא שיקר לכם. אם תשאלו מומחים בתחום של קידום אתרים, חלקם בכלל יסרבו לקדם אתרים כמו וויקס. מהצד השני של המתרס, יש לכם אתרי WORDPRESS שמקדמי אתרים אוהבי לקדם. בהצלחה!

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בגליל העליון

קידום אתרים בגליל העליון

קידום אתרים והגליל העליון – מה הקשר? הגליל העליון הוא ללא ספק אחד מהאזורים היפים והשלווים ביותר בארץ. בגליל ניתן להעביר את הזמן בנחת, להנות מנופים מדהימים ולהקים בית באזור

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)