הלוואות חוץ בנקאיות: כך תשוו ריביות להלוואה

לאחרונה יוקר המחיה עולה האינפלציה מרימה ראש. בזמן המשכורת החודשית לא עולה ואנשים מחפשים דרכים להשקיע בריבית נמוכה. הפתרון לקיחת הלוואה חוץ בנקאית בתנאים טובים. הלוואה חוץ בנקאית זוהי הלוואה שאינה נלקחת על ידי הבנק. כיום הבנקים דורשים מסמכים וערבים בזמן לקיחת הלוואה.

על מנת להתמודד עם יוקר המחיה להשקיע בעסקים, לסגור חובות, לצאת לחופשה או לשפץ את הבית ישראלים רבים לוקחים הלוואה חוץ בנקאית.

מהן הלוואות חוץ בנקאיות?

הלוואה חוץ בנקאית כשמה כן היא, הינה הלוואה אשר ניתנת במסגרת שאינה בנקאית כלומר, מדובר בגוף מימון חיצוני לבנקים שמעניק את ההלוואה בתנאים שהוא קובע והרוב אישור ההלוואה מתבצע בצורה קלה יותר בהשוואה להלוואה בנקאית ניתנת רק לאחר בדיקה מעמיקה של מסוגלות כלכלית להחזר ההלוואה לבנק.

הלוואה חוץ בנקאית בקליק

כיום רוב האנשים מחפשים הלוואות און ליין. יש כמה חברות חוץ בנקאיות שמציעות הלוואה בריבית נמוכה יותר מהבנק בתנאים גמישים.

מה חשוב לדעת לפני שלוקחים הלוואה דרך האינטרנט?

 1. השוו הצעות – מלאו פרטים בכמה אתרים ובדקו זכאות להלוואה. ברגע שתקבלו הצעה התווכחו על הריבית המוצעת לכם וכך תוכלו להוזיל בריבית להלוואה
 2. בדקו במאגר נתוני אשראי – בדיקה זו עוזרת להשוות בין הצעות להלוואות, לבדוק את הגוף המלווה, ולבדוק את כדאיות ההלוואה.
 3. בדקו את ההחזר החודשי – זכרו ככל שההחזר החודשי יהיה נמוך יותר כך הריבית על ההלוואה תהיה אטרקטיבית יותר. נסו להקטין את ההחזר החודשי
 4. בדקו את החברה הלווה – כדי לא ליפול ל"שוק האפור" בדקו את החברה שאתם נוטלים ממנה הלוואה האם היא עומדת בתקנים רשמיים של בנק ישראל.

לאילו מטרות ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית?

יש מגוון רחב של מטרות שלשמן ניתן לקחת הלוואה חוץ בנקאית:

 1. לימודים – במידה ואתם מעוניינים ללמוד במוסד לימודים ואין לכם כרגע את הכסף הדרוש ואתם מעוניינים להחזיר את ההלוואה תוך כדי הלימודים, הלוואה חוץ בנקאית יכולה להתאים לכם.
 2. טיול בחו"ל – רבים מאיתנו מעוניינים להתנתק ולטייל בחו"ל ולשכוח מעט מהבלגן בארץ. הלוואה חוץ בנקאית לטיול יכולה להיות פתרון מעולה עבורכם.
 3. אירוע משפחתי – הילד חוגג בר מצווה? אתם יכולים לקחת הלוואה לפני האירוע הגדול, ולהחזיר את הכסף מיד אחרי האירוע עם קבלת הצ'קים זוהו פיתרון מאוד נפוץ בקרב ישראלים רבים.
 4. רכישת רכב – מעוניינים לשדרג לרכב חדש ואין לכם כרגע את כל הסכום הדרוש? תבדקו זכאות להלוואה חוץ בנקאית ותוכלו לשדרג את הרכב.

יתרונות אל מול חסרונות

הלוואות חוץ בנקאיות, מביאות עימן בשורה גדולה מאוד לשוק ההלוואות ומאפשרות לאנשים רבים שהבנקים דחו אותם, לקבל הלוואה באופן מיידי וללא בירוקרטיה מיותרת. כמו לכל הלוואה, הלוואות חוץ בנקאיות, טומנות בחובן יתרונות וחסרונות שעלולים להשפיע על גובה ההחזר החודשי.

הלוואות חוץ בנקאיות: יתרונות

 • זמינות מיידית של סכום ההלוואה ממקור מימון חוץ בנקאי אמין ויציב. ישנן הלוואות שצריכים אותן באופן מיידי, על אחת כמה וכמה כאשר מדובר במקרי חירום שכל שנייה חשובה בהם ואין זמן לבזבז על בירוקרטיה.
 • הלוואות חוץ בנקאיות מזכות בהטבות ותנאי תשלום נוחים שיאפשרו החזר חודשי נוח של תשלומי ההלוואה.
 • הלוואות חוץ בנקאיות, מיועדות לכל שכבות האוכלוסייה ולא רק לגבוהות שבהן ולמעשה ניתן להתאים את ההלוואה באופן אישי לכל אחד בהתאם לצרכים ולנתונים הכלכליים שלו.

הלוואות חוץ בנקאיות: חסרונות

 • לרוב הלוואות חוץ בנקאיות כוללות גם ריביות גבוהות יחסית, זאת מכיוון מקורות מימון חוץ בנקאיים לא דורשים בטחונות, לא מבצעים בדיקה מעמיקה בחשבונות הבנק ומקנים הטבות ותנאים טובים ללקיחת הלוואה.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)