5 דרכים להעלאת ערך הנכס בקלות

בעלי נכסים שמעוניינים למכור את הנכס שלהם, מבצעים בדרך כלל כמה פעולות כדי להעלות את הערך שלו. המטרה היא למצוא תוך פרק זמן קצר קונים שישלמו סכום גבוה עבור נכס זה.

שיפוץ קל בבית

כאשר בעל הנכס מסתכל על הדירה במבט בוחן דרך עיניו של הלקוח הפוטנציאלי, הוא רואה כמה פגמים בדירה שעלולים למנוע עסקה מהירה וגם ליצור מצב שבו המחיר שיקבל עבור מכירת הנכס יהיה נמוך. לכן הוא מחליט לבצע שיפוץ קטן לפני שהוא מפרסם את הדירה למכירה באתרי האינטרנט המיועדים לכך, או באמצעות מתווך.

שיפור הנראות של המטבח

המטבח הוא לב ליבו של כל בית ולכן המראה שלו הוא אקוטי. אחת האופציות לשדרוג מראה המטבח הוא לפרק את כל החזיתות של הארונות ושל המגירות ולצבוע אותן בגוון אחר באמצעות צביעה בתנור בצבע המתאים. כמו כן החלפת הצירים כך שהדלתות תיסגרנה באופן מושלם וגם חיבור של ידיות חדשות. לפרזול יש השפעה רבה על המראה הכללי של המטבח ולכן השינוי במטבח יוצר הבדל תהומי בנראות של הבית.

פרקטים בחדרים

יש חדרים שבהם המרצפות סדוקות, שבורות או בעלות מראה ישן כיוון שהריצוף בוצע לפני שנים רבות. הפתרון לכך הוא התקנה של פרקטים על המרצפות הקיימות. אפשר לרכוש פרקטים למינציה בדגמים מרהיבים ולהתקין אותם תוך פרק זמן קצר מאד. המראה של כל אחד מהחדרים לאחר התקנת לוחות העץ יהיה יפהפה וזהו הבדל משמעותי ביותר מול המרצפות הישנות.

את הפרקטים מתקינים בדרך כלל בכל אחד מחדרי הילדים ובחדר השינה. הדגם הוא זהה וגם כיוון ההתקנה הוא אחיד, כדי ליצור מראה חמים וביתי בכל הבית.

צביעה של קירות הבית

הדבר הראשון שרואה כל לקוח פוטנציאלי שייכנס לדירה הוא הקירות. לכן בעל הנכס מבצע כמה פעולות של צביעה. הוא צובע את הקירות של חדר השינה ושל חדרי הילדים בצבע לבן או בגוון בהיר אחר המתאים למראה הכללי של החדר ועל פי צבעם של הרהיטים.

את הסלון כדאי לצבוע באופציה של שליכט צבעוני אשר מעניק מראה יפהפה לכל החלל המרכזי של הבית שכולל גם את המטבח ואת פינת האוכל. שליכט זה מבצע איש מקצוע בעל ידע נרחב בתחום זה והוא אפשרי בכל גוון רצוי מתוך כל קשת הצבעים הקיימת.

מדובר בשיטת צבע שהיא חדשה יחסית, אך האפקטיביות שלה היא משמעותית ביותר וכל מי שייכנס הבית, יופתע מיופיו.

טפטים בחדרי הילדים

בחדרי הילדים רצוי לצבוע שלושה קירות ואת הקיר הרביעי לחפות בטפט עם הדפסים מרשימים שמתאימים לגיל של כל אחד מהילדים.

צמצום תכולת הבית

בכל משפחה אוגרים חפצים וציוד שלעיתים הם מיותרים. כדי ליצור בית אוורירי ומזמין, כדאי לפנות פריטים מיותרים.

כתיבת תגובה

שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)