גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » שיווק דיגיטלי » רוצים לבנות אתר אינטרנט שיתקדם בגוגל? כל הסיבות לעשות זאת עם WordPress

רוצים לבנות אתר אינטרנט שיתקדם בגוגל? כל הסיבות לעשות זאת עם WordPress

בניית אתר אינטרנט היא משימה חשובה, כזאת שתאפשר לכם להרחיב את הפעילות העסקית. כל בעל עסק מבין היום כי ללא אתר אינטרנט יהיה לו קשה להפוך את החלום למציאות.

האזינו לכתבה

כדי שתוכלו לבנות את האתר המושלם, יהיה עליכם לבחור את הפלטפורמה המתאימה. בחירת הפלטפורמה היא זאת שתקדם אתכם עוד צעד אל עבר הגשת החלום, והפיכתו למציאות. אם בעבר היה היצע נמוך של פלטפורמות, כיום ההפך הוא הנכון במקרה הזה. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם בונים אתר אינטרנט על הפלטפורמה הלא מתאימה. במצב כזה למרות החלומות הגדולים שלכם, יהיה לכם קשה עד כמעט בלתי אפשרי ליישם אותם. אחת מהפלטפורמות המוכרות היא WordPress, מדובר על פלטפורמה שמביאה איתה יתרונות רבים. החלטנו להרים את הכפפה כדי להציג לכם את היתרונות של וורדפרס באופן נקודתי. כך שאם עדיין יש לכם התלבטות, אחרי קריאת המאמר סימני השאלה יהפכו לסימני קריאה. אין סיבה שתמצאו את עצמכם מתחרטים כעבור זמן מה בנוגע לבחירה שאותה עשיתם.

כל הסיבות לבנות אתר אינטרנט עם וורדפרס

מהם היתרונות של בניית אתר אינטרנט עם WordPress?

אחרי שתסקרו את כל הפלטפורמות הקיימות תוכלו לעשות את הבחירה הנכונה. בעת סקירת הפלטפורמות השונות יהיה עליכם לראות את היתרונות שלהן אל מול החסרונות. אל תסתכלו רק על היתרונות כי בסוף זה עלול לגרום לכך שתראו רק את חצי הכוס המלאה. בבחירה מהסוג הזה יהיה עליכם לראות את המציאות בשלמותה – את חצי הכוס המלאה והריקה. כך תוכלו לעשות בחירה שתהיו בטוחים לגביה, כזאת שתביא אתכם למקום הנכון. בטח אם אתם ניצבים בפעם הראשונה במצב שבו אתם נדרשים לבחור פלטפורמה לבניית אתר. נדגיש כי בחלק מהמקרים בונה האתרים שתשכרו לטובת המשימה יבצע את הבחירה. אך יהיה עליכם לזכור כי אחרי סיום הבנייה, אתם אלה שצריכים לעבוד עם המערכת. תעשו בחוכמה אם תיקחו חלק פעיל בקבלת ההחלטות כדי שלא תתאכזבו מהבחירה שנעשתה. יש כאלה שמגדילים לעשות ובוחרים את בונה האתרים רק אחרי שהם בוחרים את הפלטפורמה. יש בוני אתרים שמעדיפים לעבור עם WordPress, אחרים יעדיפו לעבור עם פלטפורמות אחרות.

1. וורדפרס היא הפלטפורמה הפופולארית בעולם

על מנת שתוכלו לעשות את הבחירה הנכונה לכם יהיה עליכם לחשוב מה הרוב חושב. הרי חוכמת ההמונים בכל מה שנוגע לבניית אתר יכולה להיות טובה גם מבחינתכם. אם רוב האתרים בעולם בנויים על וורדפרס, ככל הנראה שיש סיבה שבגללה בוחרים בה. לצד המערכת הזאת יהיה ניתן לראות עוד המון מערכות אחרות לבניית אתר. במבחן התוצאה אנו מבחינים כי בין 70 עד 80 אחוז מכלל האתרים בנויים על וורדפרס. אנו לא מדברים רק על אתרים בישראל, אלא על כל האתרים ברחבי הרשת. מדובר על מערכת שכבר השתלטה על העולם בגלל היתרונות הרבים שהיא מביאה איתה. מה שאומר שאם המערכת הזאת טובה לאחרים היא תהיה טובה גם בשבילכם. אין סיבה שתביאו את עצמכם למצב שבו תבחרו מערכת ניהול תוכן שלא תעמוד בציפיות. כאן אתם בוחרים מערכת מוצלחת, כזאת שהרוב מעיד על היותה המערכת הטובה להם. היא ככל הנראה הולכת להיות גם המערכת הטובה והנכונה בשבילכם.

2. פלטפורמה שמבוססת על קוד פתוח

עד לפני קצת יותר מעשור היה עליכם להבין בתכנות כדי להקים אתרים באינטרנט. כיום מתכנתים עובדים בשביל חברות גדולות, לא עבור בעלי עסקים שרוצים להקים אתר. הצורך במתכנתים פחת משמעותית כי מערכות כמו וורדפרס בנויות על קוד פתוח. מערכת קוד פתוח היא מערכת חופשית, כזאת שתוכלו לבצע בה שינויים בעצמכם. זה נכון כי WordPress מבוססת על קוד, אך מדובר על קוד קבוע שאינכם צריכים לשנות. את הפעולות האחרות במערכת תוכלו לעשות מבלי שתצטרכו לדעת איך כותבים קוד. מעבר לכך, אם בעתיד תרצו לעזוב את המערכת תוכלו לעשות זאת בקלות. אינכם כבולים לוורדפרס, זה מה שהופך את המערכת הזאת למערכת אידיאלית. כל אחד יכול לבחור מה שמתאים עבורו באותה נקודת זמן, מבלי לקבל תכתיבים. כל זאת בשונה ממערכות אחרות שמבוססות על קוד סגור, דבר שיגביל אתכם מאוד. לא תוכלו להגיע למצב שבו תהיה לכם היכולת לעזוב את אותה מערכת. גם אם בחרתם לעזוב, יהיה עליכם להשאיר מאחור את כל מה שהשגתם עד כה.

3. עלות מינימלית להקמת אתר ברמה גבוהה

בהשוואה למחירים שהיו נהוגים בעבר, ניתן להגיד כי הקמת אתר בוורדפרס תהיה זולה. אם יש לכם ידע בסיסי במערכת עצמה, תוכלו להקים את האתר בעצמכם בחינם. אך גם אם תפנו לבונה אתרים, המחירים עדיין יהיו מחירים שתוכלו לעמוד בהם. אנו מדברים על כמה אלפי שקלים לבניית אתר ברמות הכי גבוהות. בהשוואה למערכות אחרות שעלולות לגרום לכך שתוציאו עשרות אלפי שקלים על הקמת אתר. נזכיר כי הנושא של התקציב הוא נושא שמעסיק אנשים רבים, בטח כאשר יש עוד עסק לנהל. הדבר האחרון שתרצו שיקרה זה שתגיעו למצב שבו העלויות יהיו גבוהות ממה שאתם מסוגלים לשלם. עם מערכת משתלמת כמו WordPress לא תמצאו את עצמכם מוותרים על אף פרט. מצד אחד תוכלו לבנות אתר מעולה, כזאת שלא יגרום לכם להתפשר. מצד שני תוכלו לשלם מחיר סביר, כזה שבתוך זמן קצר תוכלו לכסות אותו ואפילו להרוויח אח"כ.

4. תוך זמן קצר אתר האינטרנט יהיה באוויר

בזמן דוחק בכם בכל מה שנוגע להקמת האתר עצמו? אנו מבינים את הלחץ שבו אתם נמצאים. בכל זאת עד שלא יהיה לכם אתר פעיל, תתקשו למנף את העסק למקומות הרצויים. עוד סיבה שבגללה WordPress היא פלטפורמה אהודה קשורה למשך זמן הבנייה. בפלטפורמות אחרות בניית האתר יכולה להתפרס על פני חודשים ארוכים. משך זמן הבנייה יקבע בהתאם לדרישות של הלקוח, לכל לקוח תהיינה דרישות שונות. עם זאת בוורדפרס ניתן יהיה לקצר את הזמן למינימום האפשרי, שבועות ספורים. תוך כמה שבועות תמצאו את עצמכם מחזיקים באתר אינטרנט שיכול להתחיל לספק את הסחורה. בין אם מדובר על אתר מכירות או על אתר תדמית, ניתן יהיה לפרסם אותו הלאה. בלי וורדפרס יכול להיות שתבזבזו זמן יקר, כזה שלא תהיה לכם היכולת להשיב לאחור. בניית האתר בזמן קצר מביאה איתה פלוסים רבים שלא ניתן יהיה להתעלם מהם בעת העבודה עצמה.

5. תוספים לשדרוג האתר באופן קבוע

כדי שתוכלו להמשיך להוציא מהאתר את המקסימום יהיה עליכם לדאוג לשדרג אותו. הבעיה עם מערכות אחרות היא שמאוד קשה לשדרג אותן, בחלק מהמקרים זה לא אפשרי. יהיה עליכם להסתפק בגרסה הקיימת, אפילו אם היא אינה מוצאת חן בעיניכם או אינה רלוונטית עוד. וורדפרס מציעה תוספים רבים שמאפשרים לשדרג את האתר, כל זאת בלחיצת כפתור אחת. באמצעות בחירה נכונה של התוספים יהיה ניתן להפוך אתר פשוט לאתר יוקרתי. מרבית התוספים מוצעים בחינם, כך שלא יהיה עליכם לשלם כדי להשתמש בהם. מעבר לכך גם אם מדובר בתוסף בתשלום, מדובר על סכום סמלי ששווה את ההשקעה בו. במקרה והאתר לא היה מוקם על וורדפרס, ככל הנראה המציאות הייתה אחרת. הייתם מוצאים את עצמכם משקיעים מאות שקלים בכל פעם שהייתם רוצים לעשות שינוי קטן. אם יהיה מדובר על שינוי גדול ככל הנראה המחיר יכול להגיע גם לאלפי שקלים. פה אתם מתעסקים עם שינויים בקלות מבלי שיהיה עליכם לקרוע את הכיס.

6. מערכת ידידותית לכל הדעות

האם חשבתם לעצמכם מה יקרה ביום שאחרי בניית האתר? איש המקצוע שבנה את האתר יעזוב אתכם, ותמצאו את עצמכם מתחזקים את האתר בעצמכם. לרוב מדובר על תחזוקה פשוטה, כזאת שכוללת בתוכה הכנסת מידע חדש. וורדפרס היא מערכת ידידותית לכל הדעות, מערכת שקל מאוד ללמוד אותה. גם אם אין לכם ידע רב במחשבים, תוכלו למצוא את עצמכם מבינים איך לעשות את הפעולות הנחוצות לכם. לכל בעל אתר הפעולות הן אחרות, אך מרבית הפעולות הן כאלה שקל לזכור איך לבצע אותן. הממשק ניהול כולו בעברית, אינכם נדרשים לשלוט בשפה העברית כדי להשתמש בו. כל הדברים הקטנים האלה מורידים את מפלס הלחץ בקרב אלה שחוששים מהתחזוקה של האתר. בסוף העניין הזה יכול להיות העניין שיעשה את ההבדל בין הצלחה לבין כישלון. תרצו להיות בטוחים כי אתם מביאים את עצמכם למצב שבו העבודה על האתר הופכת להיות נעימה. כזאת שתוכלו לעשות אותה מבלי שתצטרכו לחשוב פעמיים או ללמוד תקופה ממושכת.

7. WordPress מושלמת לקידום אורגני

איך כל הגולשים יכירו את האתר שאותו הקמתם מאפס? יהיה עליכם לדאוג לקדם אותו במנוע החיפוש. בלי לקדם את האתר במנוע החיפוש, אף אחד לא באמת ידע על קיומו. תמצאו את עצמכם מחזיקים באתר מרשים, אך בשורה התחתונה הוא לא יספק את הסחורה. הגולשים הם אלה שאמורים להפוך את החלום שלכם למציאות ברת קיימא. מהסיבה הזאת WordPress הפכה להיות למערכת האידיאלית עבור בוני אתרים רבים. המערכת הזאת בנויה לקידום אורגני, יש לה את כל מה שצריך כדי לקדם את האתר במנועי החיפוש. כל עוד תעשו את העבודה כמו שצריך, האתר יטפס במעלה הדירוג עד לתוצאות הראשונות. במבחן התוצאה ניתן לראות כי מרבית האתרים בתוצאות החיפוש הראשונות הם אתרי וורדפרס. גם בהקשר של תוספים ניתן למצוא המון תוספים שקשורים לקידום האורגני. כאלה שיסייעו לכם לבנות את האתר המושלם, וגם לבצע את כל הפעולות המשלימות. פתאום תוכלו לראות איך האתר שבניתם הופך להיות אתר שנכנסים אליו מאות או אלפי גולשים כל יום.

8. התאמה למובייל ולכל סוגי הדפדפנים

חווית הגלישה זה עניין חשוב, גם הוא יכול לעשות את ההבדל כאשר מסתכלים על השורה התחתונה. אם חווית הגלישה של הגולשים לא טובה, באופן טבעי הם יתרחקו מאתרכם. מצד שני אם חווית הגלישה תהיה טובה, הם יבואו בהמוניהם מבלי שתהיה בעיה. כיצד חווית הגלישה קשורה לפלטפורמה הנבחרת? הפלטפורמה היא זאת שעליה תתבסס חווית הגלישה כולה. אם הפלטפורמה תהיה נוחה, חווית הגלישה תהיה ידידותית גם בשביל הגולשים. אך העניין הכי חשוב בהקשר הזה נוגע להתאמה למובייל ולהתאמה לדפדפנים אחרים. WordPress היא פלטפורמה שבבסיס שלה מותאמת לכל סוגי הדפדפנים ולגלישה מכל המכשירים השונים. אינכם צריכים לעבוד קשה כדי לעשות את ההתאמות הדרושות עם בניית האתר. כדי שתוכלו לבצע קידום אתרים במנועי החיפוש יהיה עליכם לדאוג לחוויית גלישה מושלמת. לאחר מכן זה כבר יהפוך להיות קל להצעיד את האתר קדימה למקומות הראשונים. הפידבקים שתקבלו מהגולשים באתר יהיו פידבקים טובים, כאלה שלא ניתן להתעלם מהם.

שאלות נפוצות על לבנות אתר אינטרנט

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על לבנות אתר אינטרנט. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי לבנות אתר אינטרנט בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של לבנות אתר אינטרנט הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על לבנות אתר אינטרנט?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בירושלים

קידום אתרים בירושלים

מה זה קידום אתרים בירושלים? בעידן המודרני של היום, אין אחד שלא מבצע שימוש במנועי החיפוש. מנועי החיפוש כיום הפכו עבור רבים מאיתנו למקום בטוח

קרא עוד »
קידום אתרים בכפר יונה

קידום אתרים בכפר יונה

מה זה קידום אתרים בכפר יונה? בעולם של ימינו אין אחד שלא נמצא באינטרנט. באמצעות מנועי החיפוש אנחנו מגיעים לאתרים שימושיים ועשירים בידע, נגישים לחדשות

קרא עוד »
קידום אתרים במודיעין

קידום אתרים במודיעין

קצת על קידום אתרים במודיעין בעולם של ימינו, כולנו מעבירים שעות ארוכות ברשת. מנועי החיפוש כיום הם בסיס מרכזי לשימוש שלנו באינטרנט ובאמצעותם אנחנו צורכים

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)