גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » טיפים לקידום האתר במנועי החיפוש לבעלי אתר אופנה וביגוד

טיפים לקידום האתר במנועי החיפוש לבעלי אתר אופנה וביגוד

עד לפני כמה שנים בשביל לקנות פריט אופנה חדש היינו צריכים ללכת לחנויות באופן פיזי. כיום המציאות שונה לחלוטין, רוב האנשים מעדיפים לקנות פריטי אופנה אונליין.

האזינו לכתבה

מה שאומר שחנויות שעד לא מזמן היו מוכרות בקצב מסחרר מצאו את עצמן תקועות בהקשר הזה. כתוצאה מכך המון בעלי חנויות פתחו אתרים באינטרנט מבלי שהייתה להם הבנה בתחום. זה שאיש מקצוע יודע למכור בגדים זה לא אומר שיהיה לו ידע בעלם האינטרנטי. המשימה הקריטית באמת תהיה להצליח לקדם את האתר במנועי החיפוש עד לתוצאות הראשונות. אתרי אופנה שנמצאים בתוצאות החיפוש הראשונות הם אתרי אופנה עם ביקוש אדיר. כאלה שמבצעים בהם עסקאות במאות אלפי שקלים כל יום – מספרים חלומיים בשבילכם. אומנם נכון להיום מציאות כזאת נראית לכם כמו מציאות דמיונית שלא תוכלו להשיגה. אך עם קצת עבודה ועם למידת התחום תוכלו לראות את עצמכם עולים על דרך המלך. בין אם תעבדו עם מקדם אתרים או שתקדמו את האתר לבד, טוב שתכירו את מה שצריך לעשות. כל צעד מהסוג הזה יקדם אתכם עוד שלב עד שתשיגו את התוצאה שחלמתם עליה. אנו כמובן מדברים על הגעה לתוצאות החיפוש הראשונות במנוע החיפוש של גוגל.

טיפים לקידום האתר במנועי חיפוש לבעלי אתר אופנה וביגוד

מדוע חובה לפתוח אתרי אופנה?

זוהי הדרך היחידה שבאמצעותה תוכלו להילחם בכל החברות הגדולות. בעוד החברות הגדולות מצליחות כל הזמן, חברות אופנה קטנות מוצאות את עצמן תקועות במקום. על ידי פתיחת אתר אופנה תוכלו לערבב את הקלפים, ולהשאיר לכם סיכוי טוב לשרוד. אומנם כרגע זה נשמע קצת רחוק, אך זוהי מציאות אפשרית לגמרי. על ידי פתיחת האתר תוכלו לפנות לקהל לקוחות שלא הכיר אתכם עד כה. בזכות שירות המשלוחים, אין סיבה שתהיו מקובעים רק לאזור שבו העסק נמצא. תוכלו למצוא את עצמכם מרחיבים את השירות עוד יותר, עד שתגיעו לאזורים מרוחקים. למזלנו אנו גרים במדינה קטנה, כזאת שכל הערים בה קרובות באופן יחסי. מה שיאפשר לכם לעשות משלוחים לכל הערים בישראל במחיר שווה לכל כיס. מבחינתכם מה שחשוב באמת זה שאתם מוכרים בקצב מסחרר. מה שלא היה קיים אילולא הייתם משאירים את החנות ומתבססים רק על המכירות בה.

אתר אינטרנט מחליף את החנות עצמה?

אף אחד לא אמר שמחובתכם לסגור את החנות הפרונטלית של העסק. ההפך הוא הנכון, דווקא מכירה בשתי הדרכים בו זמנית יכולה להקפיץ את היקף המכירות. אתם מאפשרים לכל לקוח לבחור איך מתחשק לו לרכוש את פריטי האופנה המוצעים על ידכם. יש כאלה שלא מוכנים להתפשר על חווית הקנייה, לכן הם יגיעו לחנות הפרונטלית. אחרים חושבים על הנוחות שלהם, כתוצאה מכך הם יעדיפו לקנות באינטרנט. אין סיבה שתגבילו את הלקוחות בעוד המתחרים שלכם עושים בדיוק את ההפך. יהיה עליכם לאפשר להם להיות אלה שקובעים מה נכון להם בכל נקודת זמן. יכול להיות שהיום הם יבחרו באפשרות אחת, ומחר הם יבחרו באפשרות אחרת. כך שאם חשבתם שהאתר נועד להחליף את החנות הקיימת זוהי מחשבה מוטעית. מרבית בעלי העסקים עובדים בו זמנית גם על האתר וגם על החנות הפרונטלית.

מהם היתרונות של קידום עם מקדם אתרים?

לעבודה עם מקדם אתרים בתחום הקידום האורגני יש יתרונות רבים. היתרון הכי משמעתי הוא שאתם יכולים להוריד מעצמכם את המעמסה הכבדה. הרי לקדם את האתר זה לא עניין פשוט, בטח שיש לכם עוד עסק שתצטרכו לפתח ולקדם. מקדם אתרים מתעסק אך ורק עם קידום אתרים מהבוקר עד הערב. כך שתוכלו להיות בטוחים כי הוא יעשה את העבודה בדיוק כמו שצריך. בו בזמן למקדם יש את הידע הנדרש איך לקדם את האתר תוך השגת כל המטרות הרצויות. לא בטוח שאתם בעצמכם תצליחו לקדם את האתר ולהביא אותו למקום הרצוי. מבחינתכם לעיתים עדיף לשחרר את המושכות כדי שלא להתפשר על התוצאה הסופית. הרי לקידום איכותי יש רק תוצאה אחת – הגעה לעמודים הראשונים בביטוי קידום מגוונים.

האם אפשר לקדם אתר אופנה לבד?

בשורה התחתונה אפשר להשיג תוצאות מעולות – אפילו אם מקדמים לבד. עם זאת יהיה עליכם להבין כי תהיו מחויבים לעבוד קשה ולהיות עם האצבע על הדופק. אחרת תמצאו את עצמכם במצב שבו התוצאה תהיה רחוקה מתוצאה הרצויה בשבילכם. כדי לקדם את האתר באופן עצמאי אנו מציעים לכם לקרוא את הטיפים שניתן לכם כאן. הם אמורים לסייע לכם לעשות את הבחירה הנכונה בזמן קידום האתר. לא תרצו למצוא את עצמכם בסיטואציה שבה אתם עובדים קשה מבלי שתוכלו לקצור את הפירות. בשלב מסוים תבינו כי ההשקעה לא מניבה את הפירות שעליהן חשבתם מלכתחילה. נדגיש כי בכל שלב תהיה לכם היכולת לפנות למקדם אתרים שיעשה את העבודה במקומכם. לכן ישנם בעלי אתרי אופנה שמנסים לקדם את האתר לבד ורק לאחר מכן מסכימים להעביר את המושכות. טוב לדעת שיש לכם מגוון רחב של אפשרויות שמהן תוכלו לבחור כל הזמן.

טיפים לקידום אתר אופנה – כך עושים את זה

הגעתם לרגע הגדול שבו אתם יכולים להתחיל לקדם את האתר שאותו הקמתם. נדגיש כי הקמת האתר יכולה להיעשות רק לאחר שהאתר עצמו יהיה בנוי ומוכן. עם זאת חלק מהדברים יכולים להיות מוכנים מראש כדי לקצר את לוחות הזמנים. כל יום שעובר מבלי שתגיעו לעמודים הראשונים בתוצאות החיפוש הוא יום מבוזבז. כמו שהבנתם ברגע שתתברגו בקדמת תוצאות החיפוש כמות הכניסות לאתר תהיה אדירה. אנו מדברים על עשרות או מאות אלפי גולשים שירצו לבצע רכישה של פריטי אופנה שונים. ישנה סבירות גבוהה כי אתם פשוט תוכלו להיות בזמן הנכון ובמקום הנכון. בחלק גדול מהמקרים תוכלו להשאיר אבק לכל המתחרים שנאבקים על תשומת הלב של הגולשים. אתם מבחינתכם בחרתם בדרך הכי טובה להביא את עצמכם אל מרכז הבמה. אז מה צריך לקחת בחשבון כאשר מתחילים לקדם אתר אופנה במנועי החיפוש המובילים?

1. תבחרו פלטפורמה טובה לקידום אורגני

הטיפ הזה הוא הטיפ היחידי שיהיה רלוונטי עוד לפני הקמת האתר עצמו. הבחירה הראשונה שיהיה עליכם לעשות היא בחירת הפלטפורמה שעליה האתר יהיה מוקם. בעבר מבחר האפשרויות היה דל, כתוצאה מכך לא הייתה לכם את היכולת האמיתית לבחור. נכון להיום היצע האפשרויות רחב מאוד, הרבה יותר רחב ממה שנדמה לכם. לפיכך בעת הבחירה יהיה עליכם לבחור פלטפורמה שתהיה מתאימה לקידום אורגני. כזאת שלא תקשה עליכם להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות אלא רק תקל עליכם בדרך לשם. בחירה שגויה של הפלטפורמה עשויה לגרום לכך שתאלצו לעבוד קשה בהשוואה לכל המתחרים. נזכיר כי מעבר לעניין הזה תרצו לדעת כי הפלטפורמה תהיה נוחה לעובדה לאורך זמן ממושך. כך תוכלו להשתמש בה כדי לעלות מוצרים חדשים וגם לעקוב אחרי הקניות שמתבצעות בזמן אמת.

2. הכנסה נכונה של תמונות לאתר אופנה

איך הגולשים יכולים להתרשם מהמוצרים שאותם הם אמורים לקנות? הדרך להראות לגולשים את פריטי האופנה השונים היא על ידי הצגת תמונות. באתרי אופנה יהיו אלפי תמונות, כל תמונה אמורה להציג פריטים מסוימים. אך כדי שהקידום האורגני של האתר לא יפגע יהיה עליכם להבין כיצד להכניס תמונות לאתרי אופנה. ראשית התמונות חייבות להיות בגודל הנכון, כך שלא תתבצע הכבדה על האתר עצמו. אם האתר יהיה עמוס בתמונות כבדות, הקידום האורגני יפגע באופן מהותי. בו בזמן יהיה עליכם להכניס תיאור לכל אחת מהתמונות כדי שהאלגוריתם של גוגל יבין על מה מדובר. הוא יסרוק את התמונה יחד עם סריקת העמוד כולו, טוב לנצל גם את הימצאותה של התמונה. אם תכניסו בצורה נכונה את מרבית התמונות לאתר לא אמורה להיות בעיה. תוכלו להביא את עצמכם למצב שבו האתר מתקדם במנועי החיפוש כמו שרציתם שהוא יתקדם.

3. לכל מוצר מגיע תיאור בהתאמה אישית

איך ניתן לגרום לקונים פוטנציאליים להגיע בדיוק אל המוצר הרלוונטי עבורם? הרי לא תרצו להקשות עליהם, המטרה היא שהם ירגישו כי חווית הקניות דומה לזאת שהם מקבלים בחנות. על מנת להביא את הגולשים בדיוק למוצרים המתאימים יהיה עליכם לדאוג להכניס לכל מוצר תיאור נרחב. התיאור בעיניכם יהיה כמו מאמר לכל דבר ועניין, כך תוכלו לקדם את העמוד בצורה אפקטיבית. המאמר אמור להכיל את מילות המפתח הרלוונטיות לקידום אותו מוצר או עמוד מסוים. בו בזמן יהיה עליכם לדאוג כי התיאור מסביר על המוצר שאותו הגולשים נדרשים לרכוש. כך הם יבינו את היתרונות של המוצרים ואת התרומה שהוא יכול לתת איתו. ברגע שכל סימני השאלה הופכים לסימני קריאה, אין סיבה שלא תתבצע רכישה. זה מה שהמון בעלי אתרי אופנה לא לוקחים בחשבון בעת הקמת אתר אופנה.

4. בלוג אופנה לשם כתיבת מאמרי קידום

עוד דרך מעולה לקדם את האתר במנועי החיפוש היא לדאוג להכניס מאמרים לבלוג. אתרי אופנה גם צריכים שיהיה להם בלוג ייעודי בו ניתן יהיה לעלות מאמרים בחופשיות. המאמרים אמורים לקדם ביטויים כלליים, כאלה שלא קשורים למוצר כזה או אחר. בבלוג תוכלו לתת חלק מהידע שלכם בתחום, דבר שעשוי להתפרש בצורה מעולה אצל הקונים. הם ישמחו לקבל טיפים לרכישה מוצלחת, כזאת שאמורה לתת את התמורה הרצויה. את המאמרים תוכלו לרשום בעצמכם, במידה ויש לכם זמן לעשות זאת. מצד שני תוכלו לעבוד עם כותב תוכן מנוסה שיבצע את העבודה הזאת בשבילכם. הרי חשוב שתדאגו להכניס מאמרים לאתר באופן קבוע על מנת לקדם אותו בקלות. ללא הכנסת תוכן לאתר תמצאו את עצמכם מתקשים להשיג את התוצאה שאותה אתם רוצים להשיג.

5. קישורים חיצוניים להשגת תוצאות מהירות

רגע לפני שאתם מחכים לראות את התוצאות, יש עוד דבר אחד שחשוב לדעת. קידום אתרים במנועי החיפוש מחייב אתכם להוציא קישורים חיצוניים מאתרים חזקים אחרים. הוצאת קישור מאתר אחד לאתר אחר משמעותה המלצה של אותו אתר על האתר שלכם. מבחינת גוגל המלצה מהסוג הזה משמעותה דחיפה לקידום האורגני שאותו השגתם. זוהי דרך מצוינת לשפר את הדירוג של האתר באפן כמעט מידיי. הרי לא תרצו למצוא את עצמכם במצב שבו תעבדו קשה מבלי שתשיגו את התוצאה הרצויה. על ידי השגת קישורים חיצוניים איכותיים תוכלו לנפץ את תקרת הזכוכית. איך משיגים קישורים לאתרי אופנה עם סמכות גבוהה? ישנה אופציה לבצע החלפה עם אתרי אופנה אחרים. מי שלא מעוניין לעשות החלפה עם אתרי אופנה יכול לרכוש קישורים מחברות רלוונטיות. כל בחירה שלא תעשו אמורה להיות זאת שתקדם אתכם אל המקום שבו אתם חולמים להיות.

שאלות נפוצות על קידום אתר אופנה במנועי חיפוש

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על קידום אתר אופנה במנועי חיפוש. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי קידום אתר אופנה במנועי חיפוש בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של קידום אתר אופנה במנועי חיפוש הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על קידום אתר אופנה במנועי חיפוש?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בהרצליה

קידום אתרים בהרצליה

מה זה קידום אתרים בהרצליה? בעולם של ימינו, אין אחד שלא נמצא באינטרנט. באמצעות מנועי החיפוש אנחנו ניגשים לרשתות החברתיות, מתעדכנים במתרחש בארץ ובעולם, צוברים

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)