גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » השכרת אתרים – מה זה אומר ועבור מי זה מיועד?

השכרת אתרים – מה זה אומר ועבור מי זה מיועד?

יש לכם עסק, אך אתם מתקשים לקבל פניות של לקוחות בתדירות הרצויה? יהיה עליכם לעשות חישוב מסלול מחדש כדי שתוכלו לשנות את המציאות שאיתה אתם מתמודדים. אם תשאירו את המצב כמו שהוא, תמצאו את עצמכם נאלצים לסגור את העסק. באותה נשימה עליכם לזכור כי אינכם יכולים לחכות במשך תקופה ארוכה להשגת התוצאות.

האזינו לכתבה

יהיה עליכם לדאוג כי הלקוחות יגיעו בהקדם האפשרי, אם אפשר אפילו עוד היום. זוהי הסיבה שבגללה בעלי עסקים רבים בוחרים ללכת על האפשרות של השכרת אתרים. השכרה של אתר היא הדרך האולטימטיבית להגדיל את הפניות לעסק על המקום. מבלי שתצטרכו להסתמך על הבטחות שונות או לקוות כי מה שאתם עושים עכשיו יספק את התמורה. כאן אתם עושים שינוי שיאפשר לכם להגדיל את היקף המכירות בעסק באופן מידיי וללא המתנה.

מה הם אתרים להשכרה?

אם נספר לכם כי ישנם אתרים שונים למכירה ככל הנראה שלא תרימו גבה. אך על אתרים להשכרה ככל הנראה שלא יצא לכם לשמוע עד כה. עם זאת חשוב להבהיר כי מדובר על טרנד שתופס תאוצה בשנים האחרונות. המון בעלי אתרים מבינים כי זוהי האפשרות האחרונה שלהם להגדיל את היקף הפניות. הרי אי אפשר להשאיר את העסק במצב שבו לא מגיעות פניות באופן קבוע מצד לקוחות שונים.

בדיוק כמו שאתם יכולים להשכיר דירה, כך תהיה לכם אפשרות להשכיר אתר. מדובר על אתר מוכן, כזה שכבר מקודם בתוצאות החיפוש של גוגל. ברגע שאתם משכירים את האתר, תוכלו לקבל את כל הפניות שמגיעות לאותו אתר. ההשכרה היא למשך תקופת זמן מוגדרת מראש, בסופה האתר חוזר לידיו של המוכר. אתם כמובן יכולים להמשיך להשכיר את האתר כל עוד אתם רואים שהוא מספק את התמורה הרצויה.

מה היתרונות של השכרת אתר?

 • השכרת אתרים תאפשר לכם לקבל את האתר מוכן לגמרי. אם אין לכם מושג כיצד מקימים אתר, תוכלו להשכיר אתר מוכן שלא ידרוש עבודה נוספת. עבור בעלי עסקים רבים שעמוסים עד מעל הראש, זוהי בהחלט בחירה עדיפה. הרי לבנות אתר זה זמן רב, דבר שלא בהכרח תוכלו להשקיע. אם נדבר על השכרת איש מקצוע, גם כאן יהיה עליכם לעשות לא מעט מאחורי הקלעים. השכרת אתר היא הדרך הכי טובה מבחינתכם לקצר את העבודה המאומצת עד לקבלת האתר עצמו.


 • האתר שאתם משכירים מגיע עם קבלות מוכחות, אין כאן יותר מידיי סימני שאלה. בעוד הקמת אתר חדש מביאה איתה לא מעט תהיות, כאן אתם מקבלים רק סימני קריאה. תוכלו להשכיר את האתר אחרי שכבר בחנתם מה הוא מסוגל לתת בתמורה. כל עוד לא תעשו באתר שינויים מרחיקי לכת, הוא יספק לכם את אותה התמורה בדיוק. אין סיבה שתכניסו את עצמכם להרפתקאות שעלולות להיות הרבה פחות מוצלחות מבחינתכם.


 • שאלתם את עצמכם איך תוכלו לגבור על המתחרים שלכם? הבחירה היא להשכיר אתר מוכן שכבר עובד בקצב מסחרר. בעוד המתחרים שלכם יתקשו מאוד לצבור מוניטין התחלתי, אתם תוכלו לעבוד ללא הפסקה. הרי ברגע שאתם נמצאים כבר צעד אחד לפני כל המתחרים, יהיה לכם קל יותר להמשיך. אך אם אתם נמצאים בנקודת פתיחה פחות טובה, תתקשו מאוד לכסות את הפערים הקיימים. השכרה של אתר תאפשר לכם לקצר את הפערים הקיימים, ואפילו להשיג יתרון משמעותי.


 • כאשר אתם משכירים אתר, תוכלו לקבל את כל השירותים הנלווים במסגרת התשלום. לא תצטרכו להוציא עוד כסף על האחסון של האתר או על הדומיין הייחודי. הכל כבר נכלל במסגרת החבילה שאתם משלמים עליה כסף לחברה. ישנם בעלי אתרים שמעדיפים לקבל סכום אחיד שאותו הם ישלמו כל חודש על האתר. במקום כל מיני הוצאות קטנות שעם הזמן יכולות להפוך להיות הוצאות גבוהות במיוחד. הבחירה הזאת היא בחירה שמביאה איתה פלוסים רבים והכי חשוב היא מספקת שקט. בטח אם אין לכם ניסיון בכל מה שקשור לבניית אתרים.


 • אף אחד לא יגרום לכם להתחייב להמשיך להשכיר את האתר אחרי תקופת הזמן המושכרת. האינטרס להשכרת האתר אמור להיות אינטרס משותף של שני הצדדים. אם אתם מרגישים כי האתר לא מספק את הסחורה, תוכלו לחפש אתר אחר שעובד יותר טוב. כל הזמן תוכלו לעשות התאמות עד אשר תמצאו את האתר שיספק את הסחורה הרצויה. ההצלחה תגיע ברגע שתמצאו אתר שמביא איתו תוצאות טובות.


 • התשלום שאתם משלמים בכל חודש על השכרת האתר הוא תשלום שמוכר כהוצאה מוכרת. זה נכון שבהתחלה הסכום עשוי להישמע גבוה, אך עם כל הקיזוזים הוא יהיה אידיאלי. בו בזמן עליכם לזכור כי התשלום הוא תשלום שיכסה את עצמו אחרי שתסגרו כמה לקוחות. מספיק שהאתר שאתם משכירים יביא לכם כמה לקוחות בודדים כל חודש, ואתם מכסים את מה שאתם מוציאים.


 • הבטיחו לכם כי האתר שבונים לכם יתחיל לתת תוצאות מעולות עד כמה חודשים? תוכלו בשלב הראשוני להשכיר אתר קיים כדי שהוא יגרום לכם לעבוד בקצב מסחרר. אחרי שהאתר שבונים לכם יהיה מוכן תוכלו להעביר את מלוא תשומת הלב אליו. עם זאת לא תוכלו לסמוך על אתר שעדיין לא עובד, כי אי אפשר לדעת מה עשוי לקרות בעתיד.


 • הגמישות שקיימת בהשכרת אתרים היא לא כזאת שקיימת באפשרויות אחרות. כאן אתם בוחרים איזה אתר מתאים לכם, ומתי תרצו לעבור לאתר אחר. החלטתם לשנות את פניו של העסק? תוכלו מיד להשכיר אתר אחר שיספק לכם את הסחורה. הכי חשוב שלא תמצאו את עצמכם עומדים במקום ללא יכולת להתקדם קדימה. האתר אמור להיות זה שיסייע לכם להגשים את כל החלומות שלכם בזמן אמת.

באילו תחומים ניתן למצוא אתרים להשכרה?

אם בעבר הייתם מוצאים כמות מועטה של אתרים המוצעים להשכרה, כיום המצב שונה לגמרי. כל חברה שמציעה אתרים להשכרה משתדלת לכסות את כל התחומים הקיימים בשוק. המטרה היא שכל בעל עסק ימצא את האתר המושלם שאותו הוא יוכל להשכיר. המשמעות היא שהיום יש אתרים להשכרה בכל התחומים, לא משנה באיזה תחום אתם מתמקדים. האתר אמור להיות כזה שתפור בדיוק למידות שלכם כדי שתוכלו להוציא את המירב.

עם הזמן תוכלו לראות את מאגר האתרים המוצעים להשכרה רק הולך וגדל. מה שיאפשר לכם למצוא עוד כל מיני נישות אחרות שבהן תוכלו לעסוק מלבד הנישה העיקרית. האפשרות של השכרת אתר מוכן מעלימה את רוב המחסומים שמונעים מכם להתקדם קדימה. מה שהיה נראה בלתי אפשרי בעבר, יהפוך להיות אפשרי נכון להיום. יהיה לכם קל להוציא את המקסימום מהאתרים השונים שאותם אתם משכירים.

האם השכרת אתרים דורשת מכם עבודה?

כאשר אתם משכירים אתר תקבלו אותו כאשר הוא מוכן כמעט לגמרי. כל מה שאתם צריכים לעשות זה להמתין בסבלנות עד אשר תתחילו לקבל ממנו פניות. עם זאת מידיי פעם יהיה עליכם להכניס קצת תוכן מעודכן לאתר. בדיוק כמו שיהיה עליכם לעשות כמה שינויים בדירה שאותה אתם משכירים. עם זאת מדובר על עבודה פשוטה שתוכלו לעשות אותה לגמרי בעצמכם. אפילו אם זוהי הפעם הראשונה שיש בבעלותכם אתר שאתם צריכים לתחזק אותו.

אילו עמודים תצטרכו להכניס לאתר? קודם כל יהיה עליכם לעלות על עצמכם מידע בדף האודות. האתר אמור להיות כזה שמדבר על העסק שלכם באופן אישי, ולא על עסקים אחרים. מעבר לכך תוכלו לעלות כל מיני מוצרים או שירותים ספציפיים שאותם אתם מספקים. המטרה היא שמי שפונה אליכם דרך האתר יעשה זאת מכיוון שהוא יודע מה אתם נותנים בתמורה. לכן תדאגו להכניס את עצמכם אל תוך האתר שאותו אתם משכירים.

איך בוחרים אתר להשכרה עבור העסק??

 • האתר שאתם שוכרים חייב להיות כזה שבנוי בהתאם לתחום שבו אתם עוסקים. זוהי הסיבה שבגללה יש כמות רחבה מאוד של אתרים מכל הסוגים ובכל התחומים. אם תשכירו אתר לא מתאים, רוב הפניות שתקבלו יהיו פניות לא רלוונטיות. המטרה היא שתיקחו אתר שכל פנייה שתקבלו באמצעותו תהיה פנייה שתוכלו להשתמש בה. הרי זוהי הסיבה שבגללה בעלי עסקים משקיעים אלפי שקלים כל חודש על השכרת אתר. אם האתר לא יספק את התמורה הרצויה, הם פשוט יעדיפו להשאיר את המצב כפי שהוא.

 • כמות הפניות שאותו האתר מקבל בכל חודש זה עניין שלא תוכלו להתעלם ממנו. כמובן שהמטרה שלכם היא לקבל כמה שיותר פניות באמצעות האתר שאותו אתם משכירים. אם תשכירו אתר עם כמות נמוכה של פניות, זה לא בהכרח יהיה מה שאתם מצפים לקבל. לכן מראש תעשו תיאום ציפיות בכל מה שקשור לכמות הפניות החודשית של האתר.

 • תבחנו היטב את הפוטנציאל העתידי של האתר, כל עוד מדובר על השכרה ארוכת טווח. אתם מהצד שלכם תרצו לדעת כי האתר ימשיך לקבל את כמות הפניות הרצויה מבחינתכם. אולי אפילו הוא יגיע למצב שבו הוא מקבל יותר פניות ממה שנאמר לכם בהתחלה. ככל שלאתר יהיה יותר פוטנציאל, כך תוכלו לקבל ממנו את מבוקשכם. בסופה של הדרך תוכלו סוף כל סוף להביא את העסק למקום שחלמתם שבו הוא יהיה.


 • העלות הכספית החודשית היא חלק בלתי נפרד מקבלת ההחלטות שלכם. הרי לא תוכלו לשלם סכום גבוה שיגרום לכם להפסדים כספיים, שלא תדעו איך תוכלו לצאת מהם. אתרים להשכרה קיימים בשפע, לכל אתר יש את תג המחיר בהתאם למה שהוא נותן בתמורה. אחרי שתקציבו את התקציב שאתם מוכנים להשקיע יהיה לכם קל למצוא את האתר המושלם. זה שמתאים בדיוק לסכום שאותו אתם מוכנים לשלם כל חודש.

יש לי אתר עסקי – למה שארצה להשכיר אתר נוסף?

הנוכחות הדיגיטלית של העסק שלכם היא חשובה, אך בו בזמן צריך לפרוס אותה במספר מקומות. אי אפשר לשים את כל הביצים בסל אחד, כי אף אחד לא באמת יודע מה עלול לקרות בעתיד. אתם מבחינתכם תרצו לפזר סיכונים, כך שתוכלו להביא את עצמכם למקום שחלמתם עליו, מבלי לחזור לאחור. אפילו אם יש לכם כבר אתר עסקי, שווה לכם לחשוב על האופציה של השכרת אתרים.

השכרת אתר נוסף תגדיל את כמות הפניות שאותה אתם מקבלים בכל חודש. אם עד כה התרגלתם לקבל כמה עשרות פניות בכל שבוע, מאותו הרגע תוכלו לקבל מאות פניות בכל שבוע. מעבר לכך תוכלו לדעת כי אתם מרחיבים את הנוכחות הדיגיטלית שלכם עוד קצת. כל אתר שאתם משכירים נותן לכם כוח שכמותו לה היה לכם בעבר. ישנם בעלי עסקים שמשכירים יותר מאתר אחד, למרות שיש להם כמה אתרים משלהם.

שאלות נפוצות על השכרת אתרים

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על השכרת אתרים. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי השכרת אתרים בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של השכרת אתרים הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על השכרת אתרים?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בעכו

קידום אתרים בעכו

מה זה קידום אתרים בעכו ואיך זה יכול לעזור לכם? בעולם של ימינו, כולנו מעבירים את הזמן באינטרנט. האינטרנט נהפך כיום לפלטפורמה שימושית במיוחד במגוון

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)