גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » אחסון אתרים בזול? ראו הוזהרתם!

אחסון אתרים בזול? ראו הוזהרתם!

בחירת אחסון אתרים היא הבחירה הראשונה שאותה תעשו עם הקמת האתר. לאחר שתבחרו את האחסון תוכלו להתקדם עם כל שאר הבחירות האחרות שיהיה עליכם לעשות.

האזינו לכתבה

העניין הוא שיש כאלה שמעדיפים להתפשר על האחסון, מציאות שעשויה להיות בעייתית. רגע לפני שתעשו טעות, אנו כאן על מנת להסביר לכם מדוע אין מקום לפשרות. אחסון בזול יכול להיראות מעולה במבט ראשון, אך לאחר שנרד לשורש העניין נבין את המגבלות. אחרי שתכירו את הפלוסים ואת המינוסים של הבחירה תוכלו לעשות שיקול דעת אפקטיבי. גם אם התוצאות לא יהיו לשביעות רצונכם, רצוי כי תבינו את שני צידי המטבע מראש. מרבית בעלי האתרים שמבינים את ההשלכות של אחסון אתרים זול מוותרים עליו. כמובן שעם זאת תוכלו למצוא אחסון במחיר שפוי, אין סיבה לרכוש אחסון במחירים מופקעים. המחיר הזול הוא תמרור אזהרה, מחיר יקר גם הוא אמור להרחיק אתכם. הכי טוב להתפשר על האמצע, מחיר הגיוני ביחס לתמורה שאותה תקבלו מחברת האחסון שאותה בחרתם.

איחסון אתרים בזול ראו הוזהרתם

מהי ההגדרה לאחסון אתרים זול?

במציאות של היום לכל חברת אחסון יש את היכולת לקבוע את המחירים הנכונים עבורה. בדיוק כמו שכל בעל עסק קובע כמה הוא לוקח על השירותים שאותם הוא נותן ללקוחותיו. קשה לתת הערכה מדויקת למחיר זול, לרוב מחיר שכזה יגרום לכך שתרימו גבה. אם המחיר שקיבלתם נמוך בצורה משמעותית מהמחירים של שאר החברות, סימן שיש כאן משהו חשוד. האינטרס של כל מי שיש בבעלותו חברת אחסון הוא לתת ללקוחות שירות מעולה ומחירים משתלמים. אם מרבית החברות לא מסוגלות לתת מחיר נמוך מהמחיר הקיים סימן שיש לכך סיבה. במודע או שלא במודע, ברגע שהסכמתם למחיר הנמוך לקחתם את הסיכון עליכם. יכול להיות שהבחירה תתברר בתור בחירה טובה, כזאת שתספק את מבוקשכם. בו בזמן עליכם להבין כי אצל חלק מבעלי האתרים מדובר על בחירה בעייתית שמביא איתה קושי. אחרי שתכירו את המגבלות תעשו את ההחלטה שתהיה נכונה לכם באותה נקודת זמן. גם אם האתר מאוחסן על אחסון זול תדעו כי יש לכם את היכולת להעביר אותו לחברה אחרת.

המחיר הוא לא חזות הכל

במציאות של ימינו הדבר הראשון שנסתכל עליו זה תג המחיר שאותו נקבל. אפשר להבין את הרצון להכיר את המחירים, בכל זאת העסק חייב להיות רווחי. התשלום על האחסון הוא תשלום חודשי, כזה שבכל חודש תצטרכו להתמודד איתו מחדש. בשונה מתשלומים חד פעמיים, כאן תצטרכו לעשות בחירה שתתאים לכם לטווח הרחוק. כל בעל עסק מוכרח לדעת כי המחיר של האחסון הוא לא העניין המרכזי. בדיוק כמו שבעסק שלכם המחירים הם רק נדבך אחד מתוך נדבכים אחרים שחובה לבחון אותם. עד כמה זה מעצבן אתכם שלקוחות מסתכלים קודם על המחיר? זה בדיוק מה שקורה כאשר תעברו להיות בצד של הלקוח ולא בצד של המוכר. תצטרכו להבין כי בשביל שתקבלו את מבוקשכם תהיו מוכרחים להכניס את היד אל תוך הכיס. המחירים לא יהיו מאוד גבוהים, אך הם כן צריכים לשקף את התמורה שאותה תקבלו. אף אחד לא יספק לכם מעל ומעבר, ובאותה נשימה יגבה מכם מחירים זולים באופן מחשיד.

השוואת מחירי אחסון אתרים

מעוניינים להוריד את המחיר של אחסון האתר מבלי להתפשר על האיכות? מה שיהיה עליכם לעשות זה קודם כל לבצע השוואה מקיפה בין החברות שנותנות אחסון ברמה גבוהה. על ידי השוואת מחירים תוכלו לבחור את החברה עם המחירים הכי משתלמים בשוק. חברות האחסון מודעות לעובדה שיש תחרות ענפה, לכן הן גם מציעות כל מיני הצעות אטרקטיביות. אחרי שתבצעו השוואה בין כל החברות יהיה לכם את הכוח לבחור בחוכמה. חשוב להגיד כי את ההשוואה חובה לעשות בין חבילות אחסון זהות בתמורה שלהן. אם יש הבדל בין חבילות האחסון, לא תהיה לכם היכולת לעשות את ההשוואה בצורה טובה. הרי ברגע שיש הבדל התובנה הסופית שתגיעו אליה עשויה להיות מוטעית. מהסיבה הזאת חשוב להבין בדיוק מה כל חבילה נותנת עוד לפני שתעשו השוואה. אם מצאתם שני חבילות זהות או כמעט זהות תוכלו להשוות בניהן מבלי לשבור את הראש. זוהי הדרך הבטוחה לבחור חברת אחסון איכותית עם מחירים משתלמים.

מדוע כדאי להיזהר מאחסון אתרים זול?

קיבלת הצעת לאחסון אתרים במחיר זול בהשוואה לכל השאר? יכול להיות כי מדובר על הצעה שלא תחזור על עצמה. כמובן שאינכם צריכים לשלול אותה על הסף, האחריות שלכם תהיה להבין את פשר המחיר הנמוך. חייבת להיות סיבה הגיונית לכך שהמחיר שקיבלתם נמוך באופן מהותי בהשוואה לחבילות אחסון אחרות. אם ההסבר מניח את הדעת, תוכלו לרכוש את חבילת האחסון במטרה להקים את האתר. אם ההסבר לא מספק את דעתכם, כדאי לשמור מרחק מאותה חברת אחסון שהציעה את ההצעה. כעת אנו נסביר לכם מדוע אחסון אתרים זול עשוי להיות מלכודת מזהב עבורכם. למראית עין זוהי יכולה להיראות כמו הבחירה המושלמת, אך בפועל התמורה של אותו אחסון תהיה פחותה באופן דרסטי. אין סיבה שהאתר שעבדתם קשה על מנת להקימו יהיה באיכות ירודה בגלל האחסון. אחסון איכותי יספק תשתית מעולה לאתר שאותו אתם הולכים להקים עבור העסק שלכם.

1. מהירות איטית

כמה זה מתסכל אתכם כאשר אתם נכנסים לאתרים שעולים באיטיות? צריך להגיד את האמת, לגולשים אין סבלנות לחכות עד שהאתר יעלה או למעבר בין עמודים. הסיבה המרכזית שבגללה אתרים עולים בצורה איטית היא האחסון עליו האתר יושב. אם האחסון לא נותן לאתר את המשאבים הדרושים, מהירות הטעינה תהיה איטית באופן מחריד. ברגע שהאתר מקבל את צרכיו, אין סיבה שהוא יעלה בצורה איטית או ייקח זמן לתפעל אותו. לצערנו מרבית חבילות האחסון הזולות תהיינה חבילות אחסון עם משאבים ירודים. במילים פשוטות לגולשים שייכנסו לאתר שלכם מצפה חוויה לא נעימה בלשון המעטה. במקום שהאתר יפעל במהירות, מהירות הטעינה תהיה איטית במיוחד. תוך זמן קצר תוכלו לראות איך כל הגולשים עוזבים את האתר אחד אחרי השני. גם אם התוכן של האתר מעולה, והמחירים באתר משתלמים, הגולשים לא יישארו. זה אחד מהדברים הכי חשובים שחובה לשים אליהם לב בעת הקמת האתר מלכתחילה. כמובן שתוכלו לעשות עוד התאמות חוץ מהעניין של האחסון כדי להגביר את מהירות האתר. אך זה הבסיס שבגללו המון אתרים ברחבי הרשת נטענים באיטיות מתישה.

2. נפילות תכופות

באתם להיכנס לאתר, ולהפתעתכם גיליתם כי הוא לא באוויר? החשוד העיקרי יהיה כמובן שרת האחסון שעליו יושב האתר. שרתים במחירים זולים יהיו שרתים לא יציבים, כאלה שנופלים כל הזמן ללא התראה מוקדמת. למה זה אמור לעניין אתכם שהאתר שתקימו ייפול בתדירות גבוהה? ראשית כי זה מצייר אתכם בצורה לא טובה בעיניהם של הגולשים שנכנסים אליו. זה שווה ערך לכך שהלקוחות יגיעו אליכם לעסק, אך הוא יהיה סגור ללא כל התראה מוקדמת. מעבר לכך כל דקה שהאתר לא באוויר היא דקה שבה אתם יכולים להפסיד כסף. אם לקוח פוטנציאלי ינסה להיכנס לאתר שלכם ולא יצליח, הבחירה הטבעית תהיה לפנות למתחרים. אם כל הסיבות האלה לא שכנעו אתכם נפילות תדירות של האתר יפגעו בקידום האורגני. קידום אתרים אורגני בנוי על היציבות של האתר לאורך זמן רב. אם האתר לא יהיה יציב, הוא יתקשה להתרומם כלפי מעלה במעלה הדירוג.

3. אין מענה טכני

מה תעשו כאשר תרצו לקבל מענה לשאלות שקשורות לשרת האחסון? הפעולה הטבעית תהיה להרים טלפון לחברת האחסון כדי שנציגיה יענו על השאלות השונות. אך ברגע שאתם משלמים מעט על אחסון אתרים, אינכם יכולים לדרוש מעל ומעבר. חברות אחסון שגובות מחירים נמוכים יהיו חברות אחסון עם שירות טכני לוקה בחסר. לרוב תצטרכו להתאים את עצמכם לשעות הפעילות של הנציגים, ולהתמודד עם זמני המתנה ארוכים. במקרים חריגים תמצאו את עצמכם לבד במערכה מבלי שיהיה לכם את מי לשאול או עם מי להתייעץ. כדי שתוכלו להיות רגועים חובה עליכם לוודא כי המענה הטכני מהיר ואפקטיבי. לא פעם תמצאו את עצמכם במצב שבו יהיה עליכם להשתמש בו מכל מיני סיבות. גם אם לא תשתמשו במוקד הטכני, טוב לדעת שיש לכם אל מי לפנות כאשר מתעוררת בעיה. גם אם תאלצו לשלם עוד כמה עשרות שקלים כל חודש, התשלום הזה יצדיק את עצמו. מספיק שתעבדו עם חברת אחסון שיש לה מענה טכני ירוד כדי להבין בדיוק על מה אנו מדברים.

4. אבטחה ירודה

עוד עניין שחשוב לתת עליו את הדעת קשור לאבטחה של האתר. הסיוט הכי גדול מבחינתכם יהיה להתמודד עם בעיות אבטחה שנערמות אחת על השנייה. במציאות של היום האבטחה של כל אתר חייבת להיות מיטבית כדי למנוע חוסר אמון עם הלקוחות. באתרים שבהם הלקוח אמור לשים את פרטיו האישיים, הוא ירצה לדעת כי המידע מאובטח מקצה לקצה. לפיכך אבטחה ירודה של אתרים עם אחסון זול עשויה להרחיק את הגולשים. אתם מהצד שלכם לא תוכלו להבטיח כי האבטחה של האתר תהיה אבטחה משביעת רצון. בסיטואציה מסוימת תוכלו למצוא את עצמכם מאבדים את השליטה על האתר שהקמתם. האקרים מחפשים אתרים שמאוחסנים על איכות זול, כך יהיה להם קל להיכנס אל תוך פאנל הניהול. אם אתם רוצים ראש שקט שווה להשקיע על אחסון ברמה גבוהה. אחסון במחיר סביר יהיה אחסון שיש לו אבטחה נורמלית שלא תעשה לכם צרות צרורות.

5. גיבוי לא קיים

מרבית חברות האחסון המוכרות יספקו גיבוי רציף של האתר למניעת איבוד מידע. תתארו לעצמכם מצב שבו תתחברו לאתר, ותגלו כי כל המידע הלך לאיבוד. מה תהיה התגובה הראשונה שלכם? לנסות לחפש גיבוי שיאפשר לכם לשחזר את האתר לנקודת זמן מסוימת. חבילות אחסון במחיר נמוך במיוחד תהיינה חבילות ללא גיבוי בכלל. גם אם יהיה גיבוי לחבילת האחסון, הוא לא באמת יספק את הסחורה במצבי חירום. המציאות הזאת היא מציאות בלתי אפשרית שאף בעל אתר לא ירצה לחוות אותה. אתם מהצד שלכם תרצו להיות בטוחים כי המידע של האתר מגובה כמו שצריך. רק חברת אחסון טובה תאפשר לכם שקט בכל מה שקשור לעניין הספציפי הזה. גם אם האחסון לא יהיה 24 שעות ביממה, לפחות יהיה מדובר על אחסון יומי. במקרה של איבוד מידע לא תמצאו את עצמכם מאבדים את האתר כולו. אין סיבה שתעבדו כל כך קשה על מנת להרים אתר לאוויר, וביום בהיר אחד כל העבודה תיעלם כלא הייתה.

שאלות נפוצות על אחסון אתרים בזול

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על אחסון אתרים בזול. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי אחסון אתרים בזול בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של אחסון אתרים בזול הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על אחסון אתרים בזול?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בחדרה

קידום אתרים בחדרה

קצת על חדרה וקידום אתרים חדרה של ימינו היא עיר מיוחדת במינה. בחדרה כיום יש המון פארקים נעימים וגינות ציבוריות, אזורי מגורים נעימים וכמובן –

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)