גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » כתיבת תוכן לאתרים ולגוגל – כל המידע למחפשי עבודה בתחום

כתיבת תוכן לאתרים ולגוגל – כל המידע למחפשי עבודה בתחום

כתיבת תוכן היא חלק בלתי נפרד מקידום אתרים במנועי החיפוש. כל מקדם אתרים מנוסה עובד יחד עם כותבי תוכן איכותיים שמספקים עבורו תוכן באופן קבוע.

האזינו לכתבה

נדמה לכם כי מדובר על משרת החלומות שלכם? אתם לגמרי יכולים לעבוד בתחום הזה, ולקבל המון הצעות עבודה. בין אם זה דרך חברות קידום אתרים או אפילו דרך מקדמי אתרים פרילנסרים שזקוקים לתוכן. העבודה הזאת מצד אחד יכולה להישמע מפתה במיוחד, אך היא לא מיועד לכולם. בסופו של יום ישנו צורך להצליח לעמוד בדרישות מסוימות, כמו בכל עבודה אחרת. אז אם אתם מחפשים עבודה בתחום כתיבת התוכן, המאמר הבא נכתב במיוחד בשבילכם. במאמר הבא תוכלו לקבל את כל הפרטים הנחוצים לכם כדי להצליח בתחום הספציפי הזה. תוכלו להבין אל מי יהיה עליכם לפנות כדי למצוא עבודה בתחום הזה. בו בזמן תוכלו להבין אילו תוכנות נדרשות לכם כדי להיות כותבי תוכן ממולחים. זה שאתם מסוגלים לשבת שעות מול מחשב זה לא אומר שתהפכו להיות כותבים מעולים. כותבי תוכן מעולים הם אנשים שיש להם מספר רב של תכונות שמתאגדות יחדיו. אנו בטוחים כי אחרי קריאת המאמר תוכלו להתחיל את הקריירה שלכם בתחום הזה. רק אל תשכחו איפה מצאתם את כל המידע הנחוץ לכם כדי לעסוק בכתיבת תוכן לאתרים.

כתיבת תוכן לאתרים כל המידע למחפשי עבודה בתחום

מדוע לעבוד בתור כותבי תוכן לאתרים?

 • עבודה מהבית – אחד מהיתרונות של עבודה בתור כותבי תוכן היא היכולת לעבוד מהבית. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לדאוג שיהיה לכם מחשב בו תוכלו להקליד את התוכן. זה לא באמת משנה אם תחליטו לעבוד מהבית, מהמשרד, מבית קפה או מכל מקום שבא לכם. החופשיות בעבודה מהסוג הזה מפתה מאוד חלק נכבד מהאנשים. אם נמאס לכם לקבל תכתיבים מבוס טרחן זה בהחלט העיסוק המושלם בשבילכם. יש כאלה שעבורם עבודה קבועה מהבית היא משרת החלומות – כעת החלום יהפוך למציאות.

 • שכר גבוה – כל עוד תהיו כותבי תוכן טובים תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים יפה. השכר משתנה בהתאם לתפוקה החודשית, אך הוא יהיה גבוה בהרבה ממה שקיבלתם עד כה. מעט מאוד שכירים מצליחים להגיע למצב שבו הם מרוויחים סכום חודשי דומה לסכום של כותבי תוכן. שוב נדגיש כי התשלום הסופי נקבע בהתאם לתפוקת העבודה החודשית שלכם. הספקתם לכתוב הרבה מאמרים? תוכלו למצוא את עצמכם מרוויחים משכורת חודשית מרשימה למדיי.

 • עבודה כעצמאים – עוד לפני שנדבר על היתרונות של עבודה כעצמאים, ישנן חברות שמחפשות כותבי תוכן שכירים. עם זאת מרבית כותבי התוכן מעדיפים לעבוד בתור עצמאיים מבלי שיהיה להם בוס על הראש. העבודה בתור עצמאים היא עבודה משחררת, כזאת שלא מביאה איתה תכתיבים קבועים. תוכלו להתחיל את היום בשעה שנוחה לכם, וגם לסיים אותו מתי שנוח לכם. בכל יום מחדש תוכלו לקבוע איך יראה היום שלכם, וזה לגמרי שווה את זה.

 • חופש יצירתי – בתור כותבי תוכן אתם אלה שקובעים מה לכתוב ובאיזה אופן תרצו לכתוב. הבחירות הללו מאפשרות לכם חופש יצירתי מוחלט כדי שתוכלו להוציא מעצמכם את המקסימום. כתיבת תוכן היא אמנות לכל דבר ועניין, כך אתם צריכים לראות את הדברים. כמו שיש כאלה שאוהבים לנגן, מבחינת הכתיבה היא האומנות שלכם. תוכלו לעשות את מה שאתם אוהבים מבוקר עד ערב מבלי להרגיש כי אתם עושים לעצמכם הנחות או פשרות.

מי יכול לעבוד בתור כותב תוכן?

הדרישות לכותבי תוכן הן לא דרישות גבוהות כמו שאתם מתארים לעצמכם. אומנם המשרה עצמה נראית כמו משרה חלומית, אפילו אתם יכולים להתחיל אותה. אף אחד לא מחייב אתכם לעסוק בתחום, תוכלו לבחור לאחר התנסות קלה מה נכון בשבילכם. מי שיכול לעבוד בתור כותבי תוכן הם אנשים שאוהבים להתעסק עם כתיבה והקלדה. הרי העבודה מבוקר עד ערב היא הקלדה של מלל במגוון רחב של תחומים. המטרה היא שתוכלו להביא את עצמכם למצב שבו תעשו בכל יום את מה שאתם אוהבים לעשות. לכן אם מבחינתכם כתיבה היא עניין לא מסקרן, אין לכם מה לעשות בתחום הזה. מוטב לכם לחפש אחר תחום אחר שמעסיק אתכם יותר בהשוואה לתחום הזה. אך אם תמיד עניין אתכם לכתוב ולהעשיר את הידע זוהי בהחלט יכולה להיות משרה אידיאלית שתביא סיפוק ענק.

איפה מוצאים עבודה בתור כותבי תוכן?

 • עבודה מפה לאוזן – יכול להיות כי חלק נכבד מהמכרים שלכם מתעסקים בכתיבת תוכן. על ידי התייעצות איתם תוכלו למצוא את עצמכם עוסקים בתחום הזה. תוכלו לשמוע מהם על חברות ואנשי מקצוע שמחפשים אחר כותבי תוכן מנוסים. זוהי דרך מעולה לקבל מהם המלצה ישירה, ולהתחיל את העבודה באופן כמעט מידיי. עם זאת יהיה עליכם למצוא את האדם הנכון שקרוב אליכם כדי לקבל ממנו המלצה. לא פעם תצטרכו להמתין כמה שבועות בין הצעת עבודה אחת לאחרת.

 • רשתות חברתיות – עוד מקום מעולה שמכיל הצעות עבודה לכותבי תוכן הוא הרשתות החברתיות. אנו מדברים בעיקר על פייסבוק, אך כל רשת חברתית אחרת יכולה להיות מעולה. ברשתות החברתיות השונות נמצאים מקדמי אנשים ובעלי חברות המחפשים כותבי תוכן מנוסים. כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק לפנות אליהם כדי לקבל הצעת עבודה לזמן הקרוב. חלק מהאנשים יחפשו כותבי תוכן לפרויקטים זמניים, אחרים יחפשו אותם לעבודה באופן קבוע.

 • אתרים למציאת משרות – כמו שכל השכירים והעצמאים מחפשים עבודה, גם אתם יכולים לחפש. מה שאתם צריכים לעשות זה לגשת לאתרים שמכילים בתוכם הצעות עבודה. תחפשו חברות וארגונים שפרסמו הצעות עבודה עבור כותבי תוכן במגוון רחב של תחומים. גם כאן כל מה שתצטרכו לעשות זה רק להגיש את קורות החיים שלכם יחד עם דוגמאות. אם תמצאו מתאימים תקבלו פנייה מהחברה על מנת לעבוד יחד איתה בדרך שנוחה לכם.

 • פנייה עצמאית – מי אמר שחובה עליכם לחכות עד שיפרסמו את המשרה המתאימה? אתם יכולים להקדים תרופה למכה כדי לפנות לחברות ואנשי מקצוע שזקוקים לכתיבת תוכן. בחלק מהמקרים תקבלו תשובה שלילית, אך גם תוכלו לקבל לא פעם תשובה חיובית. זוהי לא בושה להיות אלה שמחזיקים במושכות ועושים את הפנייה לאנשים השונים באופן עצמאי. זה אמור לקרות כאשר תמצאו את עצמכם ללא עבודה ועם המון זמן פנוי.

 • המלצה בין לקוחות – תדעו לכם כי המון בעלי חברות ועסקים מתייעצים אלה עם אלה לגבי כותבי תוכן. ברגע שאיש מקצוע שעבדתם איתו יהיה מרוצה, לא תהיה סיבה שהוא לא ימליץ עליכם. במציאות שכזאת תקבלו פניות לכתיבת תוכן מבלי שיהיה עליכם לעשות אף פעילות יזומה. גם כאן העניין הזה לא באמת יהיה תלוי בכם אלא באנשים שאתם עובדים איתם. זה כן אמור לדרבן אתכם לכתוב בצורה טובה על מנת שאותם אנשים יהיו מרוצים וירצו להמליץ עליכם.

איפה לומדים להיות כותבי תוכן מקצועיים?

ניתן למצוא המון מוסדות לימוד שמלמדים כתיבת תוכן בקונסטלציה כזאת או אחרת. עם זאת הדרך הכי טובה ללמוד להיות כותבי תוכן היא פשוט להתנסות בכתיבה באופן עצמאי. אחרי שתתנסו בכתיבת מאמרים ותוכן לאתרים, תוכלו להשתפר בכתיבה שלכם. תהיה לכם היכולת לקבל הערות בזמן אמת על הכתיבה ועל האופן שבו אתם כותבים בכל פעם מחדש. אחרי שתתקנו את עצמכם פעם או פעמיים, תשתפרו ותהפכו להיות כותבים מיומנים. מי שיודע לכתוב בצורה טובה לא חייב ללמוד קורסים כדי להיות כותב תוכן במשרה מלאה. עם זאת יש כאלה שמעדיפים ללמוד עוד קצת על מנת להשתפשף עוד קצת בתחום הזה. אתם אלה שבוחרים איפה תרצו ללמוד (אם בכלל), ובאיזה מתכונת יתחשק לכם לעשות זאת.

כמה מרוויח כותב תוכן כל חודש?

כמו אצל שכירים, גם אצל עצמאיים יכולים להיות פערים בשכר החודשי בין אחד לשני. מה שאומר שיהיה קשה עד כמעט בלתי אפשרי להעריך כמה תרוויחו מכתיבת תוכן. עם זאת ניתן להרוויח סכום שנע בין כמה אלפי שקלים עד כמה עשרות אלפי שקלים כל חודש. הכנסה שנעה בין 8000 ש"ח עד 12,000 ש"ח לכותב תוכן היא הכנסה ממוצעת. יש כאלה שמרוויחים קצת יותר ואחרים שמרוויחים קצת פחות מהסכום הזה. אם אתם מאלה שיכולים לעבוד מסביב לשעון תהיה לכם היכולת להכניס מעבר למה שחשבתם לעצמכם. יש כאלה שמספרים כי בעבודה בכתיבת תוכן הם הכפילו את המשכורת שאותה הם הרוויחו עד כה. כל זה קורה יחד עם כל הפלוסים של העבודה עליהם הרחבנו בתחילת המאמר. המשכורת היא אחת מהסיבות השכיחות לכך שהמון אנשים הופכים להיות כותבי תוכן בסופו של יום.

אילו תכונות נדרשות מכותב תוכן לאתרים?

 • כתיבה רהוטה – כדי שתוכלו להיות כותבי תוכן יהיה עליכם קודם כל לדעת לכתוב כמו שצריך. כתיבה רהוטה זה דבר שבא מעצמו, אף אחד לא יכול ללמוד כיצד לכתוב כנדרש. אם אתם כותבים עם טעויות כתיב או ללא סימני פיסוק זה יהיה בעייתי לעסוק בתחום זה. בדיוק כמו שכותבי תוכן לא יכולים לעסוק בכל מיני מקצועות אחרים שהם לא מבינים בהם. זוהי דרישת הסף היחידה שכל מי שיעסיק אתכם ידרוש אותה.

 • סקרנות טבעית – לא כל הנושאים שתדרשו לכתוב עליהם יהיו נושאים שאתם בקיאים בהם. כדי שתוכלו לכתוב כמו שצריך יהיה עליכם להגיע עם סקרנות טבעית. סקרנות שתגרום לכך שתלמדו את התחומים שבהם אינכם מבינים יותר מידיי. אם לא תהיה לכם סקרנות יהיה לכם קשה להיות כותבי תוכן טובים. הרי על סמך הידע שיש לכם לא תוכלו לכתוב מאמרים מספקים. תמיד חשוב לרצות ללמוד, אפילו אם מדובר על תחום שאתם קצת מבינים בו.

 • עמידה בלוחות זמנים – אחת מהבעיות המרכזיות של כותבי תוכן רבים היא שהם לא מסוגלים לכתוב בתדירות קבועה. יש כאלה שמשלבים את הכתיבה עם עבודה אחרת, אחרים לא מנהלים נכון את הזמן שלהם. כדי להיות כותבי תוכן מוערכים יהיה עליכם לעמוד בלוח הזמנים שאותו קבעתם יחד עם הלקוח. כל איחור בהגשת המאמרים עלול להוביל לכך שתצטיירו באור לא טוב. לכן תבינו כי מדובר על עבודה לכל דבר ועניין, אין אפשרות לזייף בזמנים.

 • מחויבות לעבודה – בסוף עליכם לזכור כי עבודה בתור כותבי תוכן היא עבודה לכל דבר ועניין. יש כאלה שבגלל שהם אוהבים לכתוב, הם שוכחים כי זוהי עבודה כמו כל עבודה אחרת. כך בדיוק אתם צריכים להתייחס אליה, וכך יהיה עליכם לראות את הדברים. אם לא תהיו מסוגלים לעשות את ההפרדה בין החיים לבין העבודה יהיה לכם קשה להצליח. המון כותבי תוכן מעולים נפלו בגלל שלא הייתה להם מחויבות מספקת.

שאלות נפוצות על כתיבת תוכן לאתרים

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על כתיבת תוכן לאתרים. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי כתיבת תוכן לאתרים בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של כתיבת תוכן לאתרים הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על כתיבת תוכן לאתרים?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

מהו קידום ממומן

מהו קידום ממומן?

אחד מדגמי הפרסום היעילים ביותר הקיימים בשוק הוא קידום ממומן או תשלום לפי קליק – .PPC מדובר בעצם בפרסומות, שהכסף בשבילן נמשך מתקציב הפרסום רק כאשר

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)