גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » שיווק דיגיטלי » בניית אתרים בזול – מה היתרונות והחסרונות כשבונים אתר בזול?

בניית אתרים בזול – מה היתרונות והחסרונות כשבונים אתר בזול?

אתרי אינטרנט הפכו לאחד ממוצרי הצריכה הכי בסיסיים שיש. אם בעבר אתרים היו מנת חלקם של עסקים מוכרים בלבד, כיום המציאות היא אחרת. גם עסקים קטנים מוכרחים שיהיה להם אתר כדי להגביר את הנוכחות הדיגיטלית. עם זאת מה עושים כאשר התקציב לבניית האתר הוא נמוך בהשוואה לאחרים?

הטעות הכי נפוצה תהיה לוותר על בניית האתר. בניית אתרים בתקציב זול זוהי משימה לא קלה, אך בהחלט מדובר על משימה אפשרית. הכנו לכם מדריך שלם שיעשה לכם סדר בכל האפשרויות שניצבות לפניכם.

אם לא תגיעו עם תקציב מוגדר תוכלו למצוא את עצמכם נכנסים להרפתקה לא צפויה. ההוצאות עשויות להיערם אחת על השנייה, מה שיקשה עליכם לעמוד בהן. ברגע שההוצאות יהיו גבוהות יהיה צורך לוותר על רכישות אחרות שקשורות לעסק. בניית האתר לא צריכה לבוא על חשבון פעולות שונות בעסק עצמו. השאיפה היא כי הפעילות בעסק תמשיך באותה העצימות, בעוד האתר רק יגדיל אותה. בשלב מסוים תמצאו את עצמכם במצב שבו האתר מספק רווח נקי.

בניית אתרים בזול מה היתרונות והחסרונות

האם אפשר לבנות אתרים בזול?

המציאות מלמדת אותנו כי אתרי אינטרנט יכולים לעלות הרבה מאוד כסף. ישנם כאלה שמקימים אתרי אינטרנט במחיר של אלפי שקלים לאתר אינטרנט בודד. מה קורה כאשר ישנו צורך להקים מספר אתרים? במצב כזה ההוצאות רק הופכות להיות גדולות יותר, וההשקעה חייבת להיות בהתאם. עם זאת ניתן יהיה למצוא כל מיני אלטרנטיבות זולות שלא יגרמו לכם להתפשר על האיכות. מי שמגיע עם תקציב נמוך יצטרך למצוא חלופות בהתאם ליכולות הכספיות. אין סיבה שתשקיעו סכום כסף גבוה ממה שאתם מסוגלים לשלם על בניית האתר. הרי בסופה של הדרך זה שאתם רוצים להשקיע יותר זה לא אומר כי תהיה היכולת לעשות זאת. איך אפשר לבנות אתר אינטרנט במחיר שפוי?

קודם כל לא מקבלים החלטות פזיזות, בגלל החלטות פזיזות תוכלו למצוא את עצמכם משלמים ביוקר. תשלום גבוה על אתרים נובע בחלק מהמקרים כי לבעלי העסקים לא הייתה סבלנות. תנסו לבחון את כל האלטרנטיבות השונות שנמצאות מולכם, גם אם זה לוקח זמן. שווה לעכב את בניית האתר בעוד כמה שבועות כדי שתוכלו לקבל את המוצר המוגמר האידיאלי. האידיאלי לא רק בגלל העלות של האתר, הוא יהיה אידיאלי גם מבחינת המחיר שאותו תשלמו. אך כמובן שחייבת להיות פרופורציה בעלויות, לא תוכלו לבנות אתר במאות שקלים. גם לבניית אתר בזול יש מגבלות שלא יהיה ניתן לעבור עליהן, לא משנה כמה אתם תתאמצו.

דרך נוספת להוזיל את המחיר של האתר היא על ידי השוואת מחירים בין בוני אתרים שונים. לכל בונה אתרים יהיה את המחיר שאותו הוא לוקח על העבודות שאותן הוא ביצע. אם בונה אתרים אחד נתן לכם הצעת מחיר גבוהה, זה לא יהיה עניין גורף לכל בוני האתרים. יהיו כאלה שיסכימו להוזיל את המחיר בגלל כל מיני סיבות שונות שמשחקות לטובתכם. אם בהשוואת המחירים לא תצליחו להוזיל את המחיר, תדעו כי עשיתם את המקסימום האפשרי. כל עוד לא ניסיתם למקסם את היכולות שעומדות לרשותכם, אין סיבה שתרימו ידיים. לרוב תוכלו למצוא את עצמכם מופתעים לטובה מההבדלים בהצעות המחיר.

במקרה שבו אינכם מצליחים להוזיל את המחיר בכלל, תוכלו לנסות להוריד את הדרישות השונות. אם הדרישות שלכם הן דרישות גבוהות יכול להיות שזה מייקר בצורה מובהקת את המחיר של האתר. ברגע שתפחיתו את הדרישות, בוני האתרים יוכלו לבוא לקראתכם גם מבחינת הצעת המחיר. כמובן שתוכלו לבחור על אילו פרמטרים תרצו להתפשר, ועל אילו פרמטרים אינכם מוכנים להתפשר. הבחירה הסופית כיצד יראה האתר היא בידיים שלכם, ולא בידיים של אף אחד אחר. גם בניית אתר בזול אין משמעותה בניית אתר שלא תרגישו שלמים או מרוצים לגביו.

היתרונות של בניית אתרים בזול

 • הקמת אתר לעסקים קטנים:
  עסקים קטנים בתחילת הדרך יצטרכו לנצל את הפלטפורמה הדיגיטלית למינוף ההצלחה. זה שלעסק מסוים יש פוטנציאל זה לא תמיד יהיה מספיק כדי להוציא את הטוב ביותר. הקמת אתר בזול תאפשר לאותם עסקים קטנים להתפתח לעוד אפיקים מבלי להיכנס לסיבוכים שונים. הקמת אתר לעסק קטן היא דרך מעולה לתת פייט לכל העסקים הגדולים עם האתרים המצליחים. לא פעם שמענו על עסק קטן שהפך להיות עסק גדול בגלל הפלטפורמה הדיגיטלית. מה שאומר שאם יש לכם עסק קטן, חובה עליכם לדאוג שיהיה לו אתר.

 • אתר זול שמספק את הצרכים:
  זה שאתם מקימים אתר בזול זה לא אומר שיהיה עליכם להתפשר על האיכות. זה נכון שיהיו כל מיני מגבלות שונות בהקמת אתר במחיר נמוך בהשוואה לאחרים. אך עדיין המחיר הזול לא חייב לחסום את כל האפשרויות השונות שניצבות לפניכם. מה שאתם צריכים לעשות זה לנסות להוציא את המקסימום מהכלים שעומדים לרשותכם. יכול להיות שתופתעו לטובה מעד כמה האתר יהיה מספיק לצרכים שלכם. מרבית בעלי האתרים לא צריכים אתר יקר כדי להעביר את המסר שאותו הם רוצים להעביר.

 • השקעה בעסק במישורים נוספים:
  הקמת אתר זה חשוב, אך זוהי לא הפעולה היחידה שתצטרכו לעשות. השקעה במישורים הנוספים היא הכרחית כדי שיהיה אפשר להתפתח לעוד אופציות. אי אפשר לשים את הביצים בסל אחד, הרי לא תמיד הבחירות שתעשו יהיו הבחירות המדויקות. ברגע שאתם לא מוציאים סכומים גבוהים על הקמת אתר, תוכלו להתפתח לעוד מישורים. פתאום תבינו עד כמה ההשקעה המינורית באתר הייתה מוצדקת. לא רק שתקימו אתר מעולה, תוכלו לעשות עוד המון פעולות שלא דמיינתם אותם.

 • הקמת רשת של אתרי אינטרנט:
  ישנם בעלי עסקים שמספקים מספר שירותים תחת קורת גג אחת. למה שהם לא יפתחו לכל אחד מהשירותים אתר בנפרד? כך יהיה אפשר למקסם את השירותים עד תום. מי שמחפש שירות מסוים לא יחפש בהכרח את כל השירותים האחרים. ברגע שיש אתר לכל שירות יהיה אפשר לבצע קידום אורגני במנועי החיפוש בצורה ממוקדמת. אם האתרים לא עולים יקר, תוכלו להרשות לעצמכם להקים רשת שלמה של אתרי אינטרנט. במקרה שבו העלות של האתר תהיה גבוהה, לא תוכלו להרשות לעצמכם לעשות זאת.

 • הקמת האתר זוהי רק ההתחלה:
  עליכם לקחת בחשבון כי מיד לאחר הקמת האתר יצטרפו עוד הוצאות נוספות. אל תגיעו למצב שבו לא תוכלו לקדם את האתר או לקנות קישורים חיצוניים במידת הצורך. הפעולות האלה הן הפעולות היחידות שיקפיצו את האתר כלפי מעלה. אם לא תשאירו כסף בצד לתחזוקה השוטפת, תהיה בעיה בקידום האתר למקום הרצוי. עם האופציה של הקמת אתרים בזול תוכלו להרשות לעצמכם להוציא הוצאות נוספות. כל שקל שתחסכו בהקמת האתר יושקע על דברים אחרים לקידום האתר במנועי החיפוש.

החסרונות של בניית אתרים בזול

 • לא תמיד יעמוד בציפיות:
  כל עוד הציפיות שלכם בסיסיות יכול להיות שהאתר שיבנו לכם יספק את הסחורה. אך במידה והציפיות שלכם הן גבוהות יהיה מאוד קשה ליישם את כולן. ככל שתהיינה יותר ציפיות, כך תתקשו ליישם את כולם במידה והתקציב הוא זול. מה תוכלו לעשות כדי להשלים את העבודה על האתר? יהיה עליכם לחשוב על אילו דברים אתם מוותרים. בסוף אי אפשר לדרוש אתר בזול, אך באותה מידה להגיע עם רשימה של דרישות. צריך להבין את המגבלות שקיימות כאשר בונים אתר אינטרנט בתקציב מינימלי. עם זאת לא מדובר על מהלך שהוא בגדר הבלתי אפשרי.

 • אתר פחות מרשים משל המתחרים:
  יכול להיות שהמטרה שלכם בכלל תהיה להשאיר אבק לכל המתחרים שמתחרים מולכם. ישנו סיכוי סביר כי אתר בזול יהיה פחות מרשים בנראות שלו בהשוואה לאתרים של המתחרים. אך מי אמר כי הנראות הוויזואלית היא זאת שמשאירה רושם על הגולשים? דווקא המאמרים שתעלו לאתר יחד עם מה שהאתר יציע זה מה שישנה את חוות הדעת של הגולשים. הם ירצו לדעת כי האתר שהקמתם נותן להם יותר בהשוואה לאתרים אחרים שנראים אותו הדבר.

 • אתר שלא משקף את העסק:
  השקעתם הרבה מאוד כסף על הקמת העסק? באופן טבעי תרצו לדעת כי האתר העסקי ישקף את הפעילות העסקית בצורה הכי טובה שיש. אך מה לעשות שאתר בזול לא תמיד יראה דומה לעסק שאותו הקמתם. רק הלקוחות שיגיעו לעסק עצמו יוכלו להתרשם מהנראות הוויזואלית שלו. אך עדיין תוכלו לבנות אתר בזול שיראה סביר, כזה שלא יעשה רושם פחות טוב. אתר זול יכול להיות מרשים אם תמצאו את האנשים הנכונים לעבוד איתם.

 • קושי במציאת בונה אתרים מתאים:
  לא כל בוני האתרים יהיו בוני אתרים שיהיו מוכנים לעבוד במחירים נמוכים. כדי שתוכלו לבנות אתר בזול יהיה עליכם למצוא בוני אתרים שיסכימו לעבוד במחירים שנוחים לכם. יכול להיות שייקח לכם מספר שבועות עד שתמצאו את בונה האתרים האידיאלי. לכן חובה עליכם להיות מאוד סבלניים בחיפושים, אפילו אם אתם צריכים שהאתר יתחיל לעבוד בקרוב. כמו שאמרנו אם בונים אתר בזול, דואגים לוותר על חלק מהדרישות.  

כדאי להקים אתרים בזול או שעדיף להימנע מכך?

כל אחד מגיע עם השיקולים שלו כאשר הוא עושה את הבחירה החשובה. כל עוד אין לכם אתר אינטרנט, הקמת אתר היא חובה על מנת להמשיך לצמוח בגדול. זה לא משנה אם האתר עלה ביוקר או שעלה בזול, המחיר כאן לא מהווה משקל. כמובן שיהיה עליכם להתאים את עצמכם למגבלות התקציב שאותן הקציבו לכם. אז מה כן חשוב שתיקחו בחשבון על הקמת אתרים במחיר נמוך?

אם האתר שאתם מקימים מאבד מהייחודיות שלו, שווה לכם לשקול מה לעשות בנידון. הרי לא תוכלו להרשות לעצמכם לאבד את הייחודיות של האתר שעבדתם עליו רבות. אם האתר יהיה עוד אתר מתוך רבים, זה עשוי לגרום לכך שהוא ידשדש במקום. במקרה כזה שווה להמתין עוד קצת עד שיהיה לכם מספיק כסף להקמת אתר שעומד בציפיות. לא פעם המתנה של מספר חודשים תפתח דלתות שעד כה היו סגורות בפניכם.

אתר אינטרנט בזול חייב להיות כזה שבנוי לצורך קידום אורגני במנועי החיפוש. אם האתר שהקמתם לא יהיה מוכן לקידום אורגני, היכולת לממש את הפוטנציאל הטמון בו תהיה מוגבלת. המון בעלי אתרים מקימים אתרים שלא מתאימים לקידום אורגני מה שגורם להם לדשדש במקום. במקרה כזה אף גולש חדש לא ימצא את האתר, בשונה מאתרים אחרים שיהיו זמינים. לכן קחו את זה בחשבון כדי שלא תצטערו כי שילמתם כסף על אתר שלא מקדם אתכם.   

שאלות נפוצות על בניית אתרים בזול

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על בניית אתרים בזול. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי בניית אתרים בזול בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של בניית אתרים בזול הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על בניית אתרים בזול?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בחיפה

קידום אתרים בחיפה

כולם כיום נמצאים באינטנרט בעולם של ימינו, כולם נמצאים באינטרנט. אנחנו גולשים באינטרנט במחשב, בסמארטפון, בטאבלטים ובכל מקום שבו אנחנו נוכחים. באינטרנט אנחנו נחשפים למידע

קרא עוד »
קידום אתרים בנתניה

קידום אתרים בנתניה

קצת על מיתוג ושיווק נתניה היא ללא ספק אחת הערים הכפיות ביותר במדינה – היא קרובה לחוף, מלאה באנשים טובים ונהפכת בשנים האחרונות לפופולארית יותר

קרא עוד »
קידום אתרים בתל אביב

קידום אתרים בתל אביב

על העיר הגדולה ועולמות קידום האתרים בתכלס, אין על תל אביב. בתל אביב של ימינו, ניתן למצוא מבחר אדיר של עסקים בשלל תחומים וסוגות –

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)