גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » איך אפשר להביא עשרות אלפי גולשים לאתר באמצעות קידום בגוגל?

איך אפשר להביא עשרות אלפי גולשים לאתר באמצעות קידום בגוגל?

מה הדבר הראשון שתרצו להשיג כאשר תקימו אתר חדש? כמות גדולה של גולשים שתפקוד אותו באופן קבוע. ברגע שייכנסו לאתר המון גולשים, יהיה לכם קל לממש את החלומות שלכם.

האזינו לכתבה

אתר ללא גולשים לא יהיה שווה יותר מידיי, כתוצאה מכך היכולות שלכם באותו אתר תהיינה מוגבלות. אך עדיין עולה השאלה, איך מביאים עשרות אלפי גולשים לאתר תוך זמן קצר? עבור המון בעלי אתרים ההישג הזה ישמע כמו הישג דמיוני, עם זאת נדגיש כי הוא מציאותי. מה שאתם צריכים לעשות זה להבין איך להתגבר על המהמורות בדרך שמונעות מכם להתקדם. ברגע שתעברו את כל המהמורות השונות, יהיה לכם קל למשוך גולשים לאתר. נגלה לכם סוד – ברגע שכמות הגולשים עולה היא תעלה באופן עקבי. בשלב מסוים תפסיקו כבר לספור כמה גולשים נכנסים לכם לאתר כי יהיה קשה לספור. אך בשביל שזה יקרה יהיה עליכם לקרוא את המדריך הבא שנכתב במיוחד בשבילכם! בואו להבין איך תוכלו להוציא את המקסימום מהאתר שאותו קמתם זה עתה.

הרושם הראשוני עושה את העבודה

בואו נדבר על מה שהגולש רואה לראשונה כאשר הוא מתחבר לאתר. קחו בחשבון כי במקביל לאתר שאותו הקמתם, ישנם אתרים אחרים שמספקים את אותה התמורה. מדוע הוא צריך להעדיף את האתר שלכם על פני כל השאר? בגלל שהוא התחבר כבר מהמבט הראשון לאתרכם, דבר שלא קרה לו עם אתרים אחרים. מהסיבה הזאת בדיוק תצטרכו לדאוג שהאתר יראה מרשים כבר כאשר נכנסים אליו. עוד לפני שיורדים לעומק הדברים, הגולש צריך לראות שאתרכם שונה מכל השאר. זה יגרום לו להישאר באתר על מנת לחקור לעומק מה יש לו להציע. אם האתר לא נראה טוב, זה יהיה אבוד מראש לנסות להשאיר את הגולשים באתר. גם אם האתר מושקע במיוחד, ככל הנראה הגולשים לא יגיעו לנקודה הזאת. הם מבחינתכם ימשיכו הלאה לחפש אתר שהם יתחברו אליו יותר מאשר לאתר שלכם. עמוד הבית של האתר הוא זה שיקבע מה הגולשים יחשבו על האתר עוד לפני שתציעו להם דברים.

תשלבו בין קידום אורגני לממומן

קידום האתר במנועי החיפוש זוהי הדרך הנכונה להביא אליו כמות גדולה של גולשים. בתור התחלה הקידום האורגני יכול לקחת זמן, בשלב הזה יהיה עליכם לבצע גם קידום ממומן. הקידום הממומן יאפשר לכם להביא גולשים לאתר, עוד לפני שהקידום האורגני נותן את אותותיו. לאחר שהקידום האורגני יהפוך להיות מורגש, תוכלו להוריד את ההשקעה בקידום הממומן. השילוב בין שתי אפשרויות האלה יאפשר לכם להגדיל את התנועה אל תוך האתר. ללא קידום בכלל תמצאו את עצמכם משתרכים מאחורי כל המתחרים שדולקים מאחוריכם. הקמה ותחזוקה של אתר זה בדיוק כמו הקמה ותחזוקה של עסק. תמיד יהיה עליכם לחשוב כי יש בפינה מישהו שמנסה לעקוף אתכם – לכן חובה להיות דרוכים. אם תנוחו על זרי הדפנה, זה מה שיקרה הלכה למעשה באתר שלכם. אתרים אחרים שמספקים פחות או יותר את אותה התמורה ישיגו כמות גדולה של גולשים. לכם בשלב מסוים כבר יהיה קשה לגבור עליהם בתחרות שהפכה להיות אבודה מראש.

תיצרו תוכן שנותן מעבר

הכי קל מבחינתכם זה למלא את האתר עם תוכן קליל שלא נותן מעבר. אך האם חשבתם לעצמכם מה הגולשים רוצים לקרוא כאשר הם נכנסים לאתר? התשובה היא כמובן תוכן שיש בו ערך מוסף. תחשבו היטב איך אתם מעניקים להם את התוכן הזה בכל פעם שהם קוראים מאמר או כתבה אצלכם באתר. אם התוכן באתר שלכם יהיה שונה ואיכותי בהשוואה לתוכן באתרים אחרים הרווחתם. במקרה שבו התוכן באתרכם יראה דומה או ירוד בהשוואה לתכנים באתרים אחרים זוהי בעיה. קחו את העניין הזה לתשומת ליבכם בין אם אתם כותבים את התוכן או שכותבים עבורכם. החלטתם לכתוב את התוכן לאתר בעצמכם? הכניסו מהידע שאותו צברתם לאורך השנים לכל מילה שתכתבו. אין לכם את הזמן הנדרש כדי לכתוב את התוכן שיופיע באתר? תוכלו לפנות לאיש מקצוע שיעשה זאת עבורכם. תחפשו אנשי מקצוע מנוסים בכתיבה, כאלה שתוכלו לסמוך עליהם בעיניים עצומות. בו בזמן תקראו היטב את מה שהם כתבו בשבילכם לפני שתעלו את המאמר לאתר.

בכל פעם להציב מטרה חדשה

ההתקדמות אף פעם לא מתרחשת בתוך יום בהיר אחד. על מנת שתוכלו להביא עשרות אלפי גולשים לאתר יהיה עליכם להציב לעצמכם מטרות. עם זאת כדי שלא תתייאשו יהיה עליכם להציב מטרות שתוכלו להשיגם. כל פעם שתשיגו מטרה אחת יהיה עליכם להציב לפניכם מטרה חדשה אותה עדיין לא השגתם. כך ההתקדמות תהיה איטית אך רציפה, מבלי שתמצאו את עצמכם מסתכלים לאחור. בעלי אתרים שחולמים בענק חייבים לעשות את הצעדים בצורה מדודה. זוהי הדרך הבטוחה להגיע למצב שבו כל המטרות שאותן תציבו לעצמכם תהיינה ברות השגה. אפילו אם כרגע זה נראה מאוד רחוק יהיה עליכם לדבוק במטרה, ולהבין כי זוהי הדרך הבטוחה להצליח. במקרה שבו הקצב לא קורה כפי שחשבתם בהתחלה תוכלו לעשות חישוב מסלול מחדש. אך אל תרימו ידיים כי ברגע שתוותרו המצב כולו יהפוך להיות קשה פי כמה. לא כולם מצליחים להביא עשרות אלפי גולשים לאתר בין לילה.

תהיו עם האצבע על הדופק

לא מן הנמנע כי תתעוררו יום אחד ותגלו כי כמות הגולשים באתר יורדת. יכול להיות כי מדובר על עניין זמני, כזה שיסתדר תוך יום או יומיים מבלי שתעשו דבר. אך עדיין מוטב כי תהיו עם האצבע על הדופק כדי לוודא שהמצב לא מחמיר עוד יותר. אם לא תכו על הברזל בעודו הוא חם, לא תצליחו להשיג את המטרות אותן הצבתם לעצמכם. מה אנו מציעים לכם לעשות? לבחון בכל כמה ימים את המצב של האתר מבחינת כמות הגולשים שנכנסת אליו. אתם רואים כי יש עלייה איטית במספר הגולשים שנכנסים לאתר? תדעו כי אתם נמצאים במסלול הנכון. הדברים שאתם עושים מאחורי הקלעים מאפשרים לכם להשיג את המטרה הסופית. בסיטואציה שבה יש ירידה עקבית בכמות הגולשים שנכנסים לאתר תהיו חייבים לעשות מעשה. מעשה שיהפוך את המציאות, ויחזיר את הגולשים לאתר שלכם בהקדם האפשרי. מי שלא עושה מעשים מהסוג הזה לא יצליח להפוך את החלומות שלו למציאות.

הבינו מה מעניין את הגולשים

כולם כבר יודעים כי היום אפשר להבין בדיוק מה מעניין את הגולשים בעת הגלישה באתר. אם בעבר הייתם יכולים בעיקר לנחש, היום תוכלו לראות את דפוס הפעולה שלהם. כלומר תוכלו ללמוד איזה תוכן מעניין את הגולשים, בו בזמן תוכלו לראות מה פחות מעניין אותם. ברגע שתלמדו מה מעניין את הגולשים יהיה לכם קל להתאים את האתר עבורם. התאמת האתר לגולשים קריטית כדי שתהיה אפשרות לנפץ את תקרת הזכוכית. אם האתר לא מותאם לגולשים כמו כפפה ליד, יהיה קשה לגבור על שאר האתרים. האתרים המתחרים יכולים לעשות עבודה מעולה בהשוואה לעבודה אותה אתם עושים. כל הזמן יהיה עליכם לחשוב איך אתם משיגים יתרון על פני אותם אתרים מתחרים. בסוף ישנם מספר מועט של גולשים שמתעניינים בו זמנית באותם המוצרים או השירותים. יהיה עליכם להיות בטוחים כי מהצד שלכם עשיתם מה שאפשר בשביל להשאיר עליהם רושם טוב. אם הם יהיו מרוצים כאשר הם יגלשו באתר, לא תהיה סיבה שהם לא יבצעו רכישה או הזמנה.

אל תחששו לבקש עזרה מקצועית

הבעיה של כולנו היא שאנו חוששים לבקש עזרה כי זה לא תמיד לגיטימי. בכל מה שנוגע לקידום האתר במנועי החיפוש ובהבאת גולשים חדשים – חובה לבקש עזרה. לבד יהיה לכם קשה להתמודד עם המצב הזה, בטח כאשר יש לכם עסק לנהל. אנשי מקצוע מיומנים יאפשרו לכם להתגבר על המכשולים השונים שצצים לאורך הדרך. הם ידעו מה לעשות כדי להביא אתכם בדיוק אל המקום שבו אתם רוצים להיות. במקום לסמוך על היכולות החלקיות שלכם, יהיה עליכם לפנות לאנשי מקצוע עם קבלות. כל אחד מהם מגיע עם ידע עשיר שיסייע לכם להתקדם אל הנקודה הרצויה. אל תשכחו כי האחריות לבחור את אנשי המקצוע היא האחריות שלכם. תבחנו היטב את אנשי המקצוע שניצבים מולכם בשביל שלא תיפלו בפח. איש מקצוע שלא מגיע עם הידע הנדרש עשוי להסב יותר נזק מאשר תועלת. לא תרצו למצוא את עצמכם בנקודה שבה אתם סומכים על האנשים הלא נכונים. מציאות שכזאת תאכזב אתכם, ועשויה במובן מסוים להוריד לכם את כל הרוח מהמפרשים.

קישורים חיצוניים מאתרים חזקים

האתר לא מתקדם במעלה הדירוג בגוגל כמו שציפיתם ממנו? תמיד תנסו לחשוב מה לעשות כדי להביא תוצאות טובות מאלה שכבר השגתם. הבאת קישורים חיצוניים חזקים יכולה להיות דרך מעולה לנפץ את תקרת הזכוכית. במקום להסתפק במיקום הקיים תוכלו לשפר את הדירוג של האתר בעיניי גוגל. את הקישורים החיצוניים תוכלו להשיג באמצעות החלפה או על ידי רכישה מחברות שונות. ככל שהקישור יהיה בעל סמכות גבוהה יותר, כך התועלת ממנו תהיה גדולה ומשמעותית. אם הקישור לא יהיה עם סמכות גבוהה, תתקשו להביא את האתר שבניתם למקום הרצוי. יש בעלי אתרים שקונים כמות גדולה של קישורים על מנת להבטיח התקדמות רציפה של האתר. בכל פעם הם משתמשים בקישור נוסף כדי לגרום לאתר לטפס במעלה הדירוג. כעבור כמה שבועות יהיה ניתן לראות איך התמונה כולה הופכת להיות טובה בהרבה. תוכלו לחפש אתרים מוכרים כאלה שישפרו גם את התנועה האורגנית ולא רק את הקידום של האתר.

מחכים בסבלנות לתוצאות

אנו מבינים כי הדבר האחרון שתרצו לעשות זה לחכות עד שתגיעו למקום הרצוי מבחינתכם. עם זאת אף אחד לא יכול להגיע לתוצאות החיפוש הראשונות בגוגל ביום בהיר אחד. יהיה עליכם להראות לגוגל כי אתם עובדים קשה על מנת לעדכן את האתר. ברגע שהאלגוריתם של גוגל יראה שהאתר שלכם איכותי, הוא ידרג אותו בהתאם. מהסיבה הזאת אנו מציעים לכם תמיד להתאזר בסבלנות, גם אם הכל קורה לאט. לעיתים התקדמות איטית אך עקבית תהיה עדיפה על פני התקדמות פתאומית. מדובר על גושפנקה לכך שאתם עושים את הבחירות הנכונות באותה נקודת זמן. גם אם אין התקדמות בכלל, לא צריך לשבור את הכלים ולקבל החלטות פזיזות. תזכרו כי כל החלטה שאתם עושים יכולה להשפיע לטובה או לרעה. שווה לתת לבחירות שלכם את הזמן הנדרש להן כדי לתת את חותמן. מרבית הפעולות שקשורות לקידום אורגני של האתר אמורות לקחת כמה שבועות במקרה הטוב.

שאלות נפוצות על תנועת גולשים לאתר

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על תנועת גולשים לאתר. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי תנועת גולשים לאתר בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של תנועת גולשים לאתר הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על תנועת גולשים לאתר?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בבית שמש

קידום אתרים בבית שמש

קצת על קידום אתרים בבית שמש בעולם של ימינו, האדם הממוצע מעביר שעות ארוכות באינטרנט. באינטרנט אנחנו צורכים ידע ותרבות, שומרים על קשר עם חברים,

קרא עוד »
קידום אתרים בנהריה

קידום אתרים בנהריה

נהריה וקידום אתרים – מה הקשר? בעולם של ימינו, כולנו נמצאים באינטרנט. באמצעות מנועי החיפוש אנחנו חווים את העולם, מתעדכנים על המתרחש בארץ ובמדינות אחרות,

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)