גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » אתר לעורכי דין בונים רק עם מקדם אתרים מקצועי

אתר לעורכי דין בונים רק עם מקדם אתרים מקצועי

איך עורכי דין מגיעים אל הלקוחות שלהם? יש לקוחות חדשים שמגיעים על ידי המלצה של לקוחות ישנים. אך באופן מוכח רוב הלקוחות מגיעים על ידי חיפוש במנועי החיפוש השונים. כאשר לקוח זקוק לעורך דין מכל סיבה שהיא הוא לא ירצה לבזבז זמן, הכי נוח לחפש באינטרנט. חשוב תמיד לדאוג לנוכחות באינטרנט, גם אם זה נראה לכם מיותר או עניין שלא מעניין אתכם. המחשבה צריכה להיות על הצלחת העסק, ולא על דברים אחרים שלא יהיו קשורים.

האזינו לכתבה

הצעד הראשון לאחר ההחלטה לבנות אתר היא לדעת אל מי לפנות לשם ביצוע המשימה. הרי לכם בתור עורכי דין לא יהיה את הזמן להתעסק בעניין הזה, בטח שיש עבודה רבה. בו בזמן לא תוכלו לעשות את העבודה ברמה הנדרשת על פי כל הסטנדרטים השונים. באותה נשימה נגיד כי גם בונה אתרים שלא מבין בקידום אורגני לא יביא אתכם למקום שבו אתם רוצים להיות. אז למי צריך לפנות כאשר בונים אתר לעורכי דין? התשובה היא כמובן למקדם אתרים מוסמך שיש לו את כל הידע בתחום הזה.

אתר לעורכי דין בונים רק עם מקדם אתרים מקצועי

מדוע עורך דין צריך אתר באינטרנט?

עוד לפני שנדבר על הסיבות שבגללן כדאי לכם לפנות למקדם אתרים, נדבר על הצורך באתר אינטרנט. עד לפני עשור, בניית אתר לעורכי דין הייתה נשמעת כמו מותרות בלבד. עורכי דין רבים בכל התחומים היו מצליחים להסתדר גם מבלי שיהיה להם אתר באינטרנט. היום אנו למדים כי כל עורך דין שמכבד את עצמו מוכרח שיהיה לו אתר ברמה הכי גבוהה. הינה כמה סיבות שישכנעו גם אתכם לבנות אתר בהקדם האפשרי:

  • חלק נכבד מהלקוחות שפונים לעורכי דין מגיעים דרך מנועי החיפוש. אם לא יהיה לכם אתר שמקודם למקומות גבוהים תתקשו לגבור בתחרות על פני המתחרים. הלקוחות שמבצעים את החיפוש יעדיפו לפנות לעורכי דין אחרים שיש להם נוכחות דיגיטלית מאסיבית. תזכרו כי שאר עורכי הדין שמתחרים מולכם על הלקוחות כן עושים את הצעד הזה.

  • תאפשרו ללקוחות ששמעו את השם שלכם, לדעת בדיוק מה אתם מציעים. כל מי שמקבל המלצה על עורך דין או על כל איש מקצוע אחר ירצה לשמוע עליו יותר. האינסטינקט הראשוני יהיה לבצע חיפוש באינטרנט כדי לקרוא על אותו איש מקצוע. ישנה חשיבות כי היה לכם אתר על מנת שתוכלו לבנות לכל הפחות נוכחות בסיסית ברשת האינטרנט.

  • אתר אינטרנט זמין 24 שעות ביממה ו-7 ימים בשבוע, גם בזמן שהעסק סגור. זה שאין אף אחד בעסק זה לא אומר שאתם צריכים שלא לקבל פניות של לקוחות. בזמן שאתם בבית עם המשפחה, האתר ממשיך לעבוד ולקבל פניות בשמכם. ברגע שתחזרו לעבודה תהיה לכם היכולת לענות לכל הפניות השונות. זוהי הדרך האידיאלית של עורכי דין להצליח בענק.

  • רוצים להראות כמה אתם בקיאים בתחום שבו אתם עוסקים? אתר אינטרנט הוא הפלטפורמה שבה תוכלו להציג את כל הידע שלכם כלפי חוץ. תהיה לכם אופציה לרשום מדריכים או כל מיני דברים אחרים שקשורים לתחום מסוים. כל גולש שייכנס לאתר האינטרנט שהקמתם יתרשם מהידע שיש לכם בתחום. זוהי עשויה להיות הסיבה שבגללה הוא בסופו של יום יפנה דווקא אליכם.

  • כל עוד אתם עובדים עם איש מקצוע מנוסה יהיה קל להשאיר אבק לכל המתחרים שנמצאים מולכם. בעוד בהתמודדות רגילה ישנם עורכי דין שרק השם שלהם נותן להם יתרון. כאן אתם יכולים למצוא את עצמכם במצב שבו תוכלו לתת להם פייט אמיתית. אולי בסופה של הדרך תגיעו סוף כל סוף למקום שחלמתם להיות בו, כך תגשימו את חלומכם.

כמה עולה לבנות אתר לעורך דין?

המחיר של אתר לעורך דין משתנה בהתאם לדרישות השונות שיש לכל לקוח. ישנם עורכי דין שמגיעים עם רשימת דרישות, לכן המחיר של האתר יהיה בהתאם. בו בזמן אם הדרישות הן סטנדרטיות, המחיר יכול להיות הרבה יותר נוח ואפילו מפתיע. המחיר לאתר בסיסי עבור עורך דין נע בין 2000 עד 3000 ש"ח, המחיר לאתר קצת יותר רציני יכול להכפיל את עצמו. אנו מציעים לכם לקבל הצעת מחיר מסודרת ממספר מקדמי אתרים כדי שתדעו במי לבחור. המטרה היא שתביאו את עצמכם למצב שבו המחיר יהיה כזה שתוכלו לעמוד בו. בו בזמן מחיר נמוך יתר על המידה עשוי להעיד על כך כי האתר יהיה גם הוא ברמה ירודה בהשוואה לאתרים אחרים. תזכרו כי האינטרס שלכם יהיה לבנות אתר ברמה גבוהה, כזה שמשקף את המשרד שאותו הקמתם בעצמכם. אם האתר יראה לא טוב, כל העבודה הקשה עשוי לרדת לטמיון. קחו את הזמן להבין מהן המטרות ומהן השאיפות שאתם מביאים יחד אתכם.

מתי צריך לבנות אתר לעורך דין?

בניית אתר לעורך דין צריכה להיעשות מוקדם ככל האפשר. הקמתם משרד של עורכי דין? כבר בשלבים הראשונים יהיה עליכם לוודא כי יש לכם נוכחות דיגיטלית. לרוב קידום הנוכחות הדיגיטלית על ידי איש מקצוע מנוסה תהיה פשוטה בהשוואה לקידום הנוכחות הפרונטלית. תזכרו כי במקביל אליכם יכולים להימצא עוד המון עורכי דין בדיוק באותה הנישה. לא בטוח שהמשרדים שלכם יהיו הכי מפוארים או שהמיקום שלכם יהיה הכי נוח להגעה. ברגע שאתם נמצאים בו זמנית במספר פלטפורמות שונות לא נשאר מקום לספק. כל אחד יבחר את האופן שבו יהיה לו הכי נוח למצוא אתכם או לפנות אליכם. אל תהיו מקובעים במקום אחד כי זה יגביל את היכולת להביא לקוחות חדשים. כל הזמן מעבר לפינה נמצאים עוד לקוחות שרוצים לפנות אליכם. מה אתם צריכים לעשות? לתפוס אותם לפני שהם פונים לעורך דין אחר.

היתרונות של בניית אתר על ידי מקדם אתרים

1. הכנת האתר לקידום אורגני

כבר בשלב הבנייה של האתר ישנה חשיבות מכרעת לחשוב על הקידום האורגני שלו. הבעיה עם מרבית בוני האתרים היא שהם לא יודעים כיצד מקדמים אתרים בצורה נכונה. מהסיבה הזאת ישנה סבירות כי האתרים של עורכי דין אחרים לא יהיו בנויים בצורה מושלמת. זה לא אומר שלא יהיה ניתן לקדם אותם, אך העבודה תהיה יותר מאומצת. בונה אתרים שהוא גם מקדם אתרים ידע איך להכין את האתר מבחינת הצורה שבה הוא בנוי. לאחר מכן בקלות יהיה ניתן להגיע לתוצאות שאותן רוצים להשיג בכל מה שנוגע לקידום האתר. גם ללא עבודה מאומצת יהיה ניתן להגיע לתוצאות מרשימות, כאלה שלא משאירות מקום לספקות. לכן חשוב לעבוד עם בונה אתרים שמבין דבר או שניים בקידום.

2. התחילו לקדם את האתר בהקדם

הבנייה של האתר יכולה להיעשות במהירות, אתר של עורכי דין הוא לא אתר מורכב. עם זאת ישנה חשיבות להתחיל את הקידום מוקדם ככל האפשר כדי לנצל את המומנטום הקיים. הבעיה היא שיש כאלה שעד שהם מוצאים את מקדם האתרים הנכון עבורם זה לוקח להם שבועות ארוכים. אם בונה האתרים יהיה מקדם אתרים במקצועו תהיה אפשרות להתחיל לקדם מיד עם סיום הבנייה. לא תמצאו את עצמכם מתמהמהים זמן רב, זמן שעשוי להתברר בראייה לאחור כזמן קריטי. כל יום שעובר הוא יום שבו תוכלו לעשות עוד צעד אל עבר הגשמת השאיפות השונות שיש לכם. התחילו לקדם את האתר במהירות האפשרית כדי שהתוצאות יהיו מורגשות ללא דיחוי.

3. הצעת מחיר משתלמת במיוחד

ברגע שאותו איש מקצוע גם בונה את האתר וגם מקדם אותו, הצעת המחיר תהיה משתלמת. כל זאת בהשוואה לעבודה עם איש מקצוע אחד שעושה משהו אחד, ואיש מקצוע אחר שעושה משהו שני. החבילה שתקבלו תהיה חבילה שכוללת בתוכה את מחיר הבנייה של האתר לצד מחיר הקידום שלו. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו אתם מקדמים את האתר מבלי לקרוע את הכיס. הרי גם עורכי דין ימצאו את עצמם מגיעים עם תקציב מוגבל לפרוצדורה מהסוג הזה. המטרה תהיה לא לחרוג מהתקציב שאותו העמדתם לעצמכם בתחילת הדרך. זה יקרה רק אם תמצאו איש מקצוע אחד שיספק לכם מנעד רחב של שירותים מכל הסוגים. כל זאת כמובן מבלי שיהיה עליכם להתפשר על איכות הבנייה או איכות הקידום.

4. קידום ובנייה ברמה גבוהה

זה שאתם בוחרים בונה אתרים שהוא גם מקדם אתרים זה לא אומר שיהיה עליכם להתפשר. כיום ישנם אנשי מקצוע שעושים את שני הדברים האלה בצורה הכי טובה שיש. לעיתים אפילו התוצאה תהיה כזאת שתהיה מעל ומעבר לתוצאה שאותה דמיינתם לעצמכם. לכן אל תחשבו כי אם אתם פונים לאותו איש מקצוע שיבצע את שתי הפעולות האלה משמעות הדבר היא התפשרות. ההפך בדיוק הוא הנכון באופן שבו אנו רואים את הדברים. אם תבחרו איש מקצוע אחד שיבצע את שני הדברים האלה תוכלו להרוויח המון. תדעו כי מדובר על איש מקצוע שבחרתם בקפידה כזה שיעמוד בציפיות השונות. אם הוא לא יעמוד בציפיות תוכלו לחפש איש מקצוע אשר שיספק את הסחורה. הכי חשוב שתהיו מרוצים גם מהבנייה של האתר וגם מהקידום שלו.

5. תחסכו לעצמכם התרוצצות מיותרת

עד שכבר מצאתם איש מקצוע לעבוד איתו, אין סיבה שתתחילו לחפש איש מקצוע נוסף. בחירת איש מקצוע זה לא דבר קל, בטח אם אין לכם היכרות מוקדמת עם התחום. ברגע שתמצאו בונה אתרים שהוא גם מקדם במקצועו, תוכלו לדעת כי אתם בידיים הכי טובות שיש. לא יהיה עליכם להמשיך לחפש עוד אנשי מקצוע שיעניקו לכם שירות בהקשר הזה. החיסכון הקטן הזה יכול להיות חיסכון משמעותי כאשר תסתכלו על הטווח הרחוק. תוכלו להתרכז בדברים אחרים במקום לחפש בונה או מקדם אתרים מקצועי שיבצע את העבודה. הרי אותו איש מקצוע שאליו פניתם מחזיק בכל הכובעים שבהם תוכלו להשתמש והוא יחליף בניהם במהירות.

6. הקמת אתר בהתאם לאופי העבודה

לכל מקדם אתרים יש את שיטת העבודה שעל פיה הוא עובד ושבה הוא מאמין. הבעיה היא שאם לא יהיה סנכרון בין בונה האתרים לבין מקדם האתרים זה יכול להוות בעיה. הרי מקדם האתרים ידע כיצד מקדמים אתרים מסוימים, בעוד האתר יבנה בצורה אחרת לגמרי. אינכם יכולים לצפות ממקדם אתרים ומבונה אתרים שיעבדו בסנכרון מלא רק בגללכם. מהסיבה הזאת כדאי לבחור באיש מקצוע אחד שעושה את שתי הפעולות האלה בעצמו. כך מקדם האתרים יבנה אתר שהוא יסתדר איתו בכל מה שנוגע לקידום שלו בשלב הבא. אתם מבחינתכם מבטיחים לעצמכם קידום אורגני איכותי במנועי החיפוש שיביא אתכם לתוצאות הרצויות. תוכלו סוף כל סוף להשאיר אבק לכל עורכי הדין האחרים שמתחרים מולכם.

שאלות נפוצות על בניית אתר לעורך דין

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על בניית אתר לעורך דין. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי בניית אתר לעורך דין בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של בניית אתר לעורך דין הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על בניית אתר לעורך דין?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בנס ציונה

קידום אתרים בנס ציונה

נס ציונה וקידום אתרים – מה הקשר? בעולם של ימינו, כולם מעבירים את הזמן ברשת. האינטרנט הוא מקום מעולה להגדיל את הידע הכללי שלנו, להתקדם

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)