גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מסחר באינטרנט » רוצים למכור תכשיטים? כך תקימו ותנהלו חנות תכשיטים אונליין

רוצים למכור תכשיטים? כך תקימו ותנהלו חנות תכשיטים אונליין

גברים ונשים רבים יספרו כי המתנה האולטימטיבית מבחינתם היא תכשיטים. אם בעבר תכשיטים היו מזוהים בעיקר עם נשים, כיום אפשר להגיד כי הם מזוהים עם שני המינים.

האזינו לכתבה

למרות שעדיין תוכלו למצוא חנויות תכשיטים פרונטליות, המון אנשים מחפשים חנויות תכשיטים אונליין. הרי לרכישה מקוונת יש יתרונות רבים שרכישה רגילה בחנות פרונטלית לא מביאה איתה. אם אתם מתכננים למכור תכשיטים מוטב כי תהיה לכם חנות אונליין. אך מה אתם צריכים לדעת לפני שאתם מקימים חנות מקוונת?

הדעה הרווחת היא כי הקמת חנות אונליין תהיה פשוטה בהרבה בהשוואה לחנות פרונטלית. המציאות היא שהקמת חנות אונליין דורשת מכם להגיע מוכנים לקראת המשימה החשובה. אתם תרצו להקים חנות שתעשה את העבודה, כזאת שתיתן פייט לכל שאר החנויות שנמצאות ברחבי הרשת. עליכם לדעת כי במקביל לחנות התכשיטים שלכם פועלות חנויות נוספות שמוכרות תכשיטים. המטרה תהיה להשיג את היתרון המיוחל על פניהם, ולהשאיר להם אבק.

מהם היתרונות בהקמת חנות תכשיטים מקוונת?

לפני שאתם בוחרים באופציה הזאת יהיה עליכם להכיר את היתרונות של הקמת חנות תכשיטים אונליין. כמו שאתם מתארים לעצמכם הקמת חנות מקוונת למכירת תכשיטים מביאה איתה פלוסים רבים. כל פלוס אמור להיות זה שישכנע אתכם לעשות את הצעד הזה הלכה למעשה. בסוף תמצאו את עצמכם נכנסים להרפתקה הזאת בידיעה כי עשיתם את הצעד שתפור למידותיכם.

  • חנות מקוונת היא חנות שפונה לקהל לקוחות רחב במיוחד. לא כל הלקוחות יכולים להגיע בקביעות לחנות פרונטליות כדי לבצע רכישה. אם אתם מרגישים כי כמות הלקוחות בחנות הפרונטלית ירדה, תמיד טוב להקים חנות מקוונת. פתאום תוכלו לראות כי היקף המכירות מגדיל את עצמו כפי שהוא היה בעבר.


  • ישנם כאלה שנכנסים לחנויות שונות על מנת לעשות את הבחירה הנכונה. הרי באתר של החנות ניתן למצוא כמות גדולה של אפשרויות, שלא את כולן ניתן לראות בחנות. כך הלקוחות שמגיעים לבצע את הרכישה ידעו בדיוק איזה תכשיט הם רוצים לקנות. הרי הם ראו אותו באתר, והוא כמובן השאיר עליהם רושם.


  • ההוצאות הכספיות על העסק הביאו אתכם למצב של קריסה? זוהי לא חייבת להיות המציאות שאיתה אתם מתמודדים. בעידן של היום עדיף להקים חנות מקוונת במקום חנות פרונטלית כדי לחסוך בהוצאות. הרי עלויות האחזקה של חנות אונליין יהיו נמוכות מאוד בהשוואה לאפשרות אחרת. אין סיבה שתכבידו על עצמכם עם הוצאות לא פרופורציונאליות.


  • על ידי ביצוע מספר פעולות תוכלו להביא את האתר שלכם לדירוג גבוה בתוצאות החיפוש. מה שיספק לכם יתרון משמעותי על פני כל המתחרים הגדולים שלכם. אם החנות הפרונטלית שלכם לא מצליחה לתת להם פייט, תוכלו ללכת על האפשרות הזאת. באינטרנט יותר קל לנצח את המתחרים כי יש המון פעולות שאפשר לבצע.


  • הרכישה מחנות מקוונת יכולה להתבצע בכל שעות היממה ללא מגבלה. בשונה מחנות פרונטלית שזמני הפעילות שלה יהיו לרוב מצומצמים יותר. בזמן שאתם ישנים או אפילו בסופי שבוע כאשר החנות הפרונטלית סגורה, החנות המקוונת יכולה להרוויח כסף. זוהי עוד סיבה שבגללה חובה להקים חנות תכשיטים אונליין.

תבחרו את הפלטפורמה המתאימה

בשלב הראשון תצרכו לבחור את הפלטפורמה האידיאלית להקמת החנות. נכון להיום תוכלו למצוא כמות גדולה של פלטפורמות המציעות הקמת חנות מקוונת. המשימה שלכם תהיה לבחון כל אפשרות בנפרד, כך תדעו איזה פלטפורמה תהפוך את החלום למציאות. כבר עכשיו נספר כי מה שמתאים לחנויות תכשיטים אחרות זה לא בהכרח מה שיתאים לחנות התכשיטים שלכם. כל אחד צריך לבחור את הפלטפורמה שתספק לו את מבוקשו, הרי אין מקום להנחות בהקשר הזה.

רוצים למכור תכשיטים חנות תכשיטים אונליין

איך תוכלו לדעת איזה פלטפורמה תהיה מתאימה לכם? תוכלו לבקש להתנסות בכל אחת מהפלטפורמות שנראות לכם מעניינות. תשמעו מה כל פלטפורמה מציעה לכם בשונה מהפלטפורמות האחרות. כמובן שגם תוכלו לשמוע עצות מכל מיני בעלי חנויות תכשיטים שונות. העיקר שתעשו בחירה שתהיו בטוחים כי היא זאת שתצעיד אתכם למקום הרצוי. מבחינתכם ישנה חובה שלא להתחייב לזמן רב לפלטפורמה אחת עד שלא תהיו בטוחים לגביה. הרי אם תהיו מחויבים לפלטפורמה מסוימת זה עלול להגביל את האפשרויות הבאות שניצבות לפניכם.

תיצרו חנות אונליין שלא דומה לאחרות

הטעות הנפוצה של המון בעלי חנויות תכשיטים אונליין היא שהם שוכחים את הייחודיות. כאשר הגולשים שמעוניינים לקנות תכשיט נכנסים לחנות שלכם הם ירצו לראות מה מייחד אותה. אם תעשו חנות אונליין שדומה לכל החנויות האחרות, למה שהם ירכשו מכם? במקרה כזה אותם גולשים יחפשו מיד אחר אלטרנטיבה אחרת שתהיה מעניין יותר. הרי הרושם הראשוני בחלק גדול מהמקרים הוא זה שיקבע האם בסוף תהיה רכישה. לא תרצו לאבד את הגולשים שכבר נכנסו לחנות התכשיטים המקוונת שלכם.

אף אחד לא אמר שלא תוכלו לקחת השראה מחנויות אחרות, אך תיתנו את הטוויסט שלכם. אם קשה לכם לחשוב איך תוכלו להפוך את חנות התכשיטים שלכם למיוחדת תוכלו לקבל השראה מחנויות בחו"ל. הרי חנויות בחו"ל ברוב המקרים הן לא יהיו מתחרות ישירות שלכם על קהל הלקוחות. מה שגם בחו"ל יש המון חנויות מקוונות שלכל אחת מהן יש עיצוב שונה. גם אם תיקחו השראה מחנות תכשיטים מקוונת בחו"ל אף אחד לא ירגיש בכך.

הכניסו לאתר תוכן עם ערך מוסף

אומנם מדובר על חנות מקוונת, אך עדיין יהיה עליכם לדאוג להכניס לתוכה תוכן. התוכן חשוב בשביל קידום האתר במנועי החיפוש, אך גם בשביל הגולשים באתר. יש כאלה שנכנסים לחנות המקוונת כדי לקרוא כל מיני מדריכים שונים לפני הרכישה. אם האתר שלכם יספק לגולשים תוכן איכותי, הם ירצו להיכנס אליו באופן קבוע. אנו לא מדברים רק כדי לבצע רכישות שונות, אלא בשביל לקבל עוד מעבר לעניין הבסיסי של הרכישה.

את התוכן לאתר אתם יכולים לכתוב בעצמכם או לכתוב בעזרת איש מקצוע מיומן. הכי חשוב שאת התוכן שאתם כותבים תכניסו לאתר באופן קבוע כך שהוא יתעדכן. אם מצאתם תוכן מעניין באתרים מתחרים, חובה עליכם לשכתב אותו לפני שתוסיפו אותו לאתר. בסוף התוכן שתכניסו לאתר חייב להיות כזה שהוא מקורי וייחודי רק לכם. אם תעתיקו תוכן מאתרים מתחרים זה עלול לגרום לכך שהאתר יקבל עונשים שונים. שווה לכם להשקיע קצת מעבר כדי ליצור תוכן לאתרכם.

הציעו מגוון אפשרויות תשלום באתר

רכישה של תכשיטים היא לרוב לא זולה, כאשר הסכום נקבע בהתאם לסוג התכשיט. כאשר אחד הגולשים ירצה לבצע את הרכישה דרך האתר הוא ירצה שיהיו לו אפשרויות שונות. כלומר שהוא יוכל לבחור את האפשרות שתהיה הכי טובה והכי נוחה עבורו. מה שנוח עבור גולשים מסוימים זה לא בהכרח מה שיהיה נוח עבור גולשים אחרים. אתם מהצד שלכם תצטרכו להציע מגוון רחב של אפשרויות תשלום. תאפשרו לגולש להיות זה שבוחר את הדרך שבה הוא יעדיף לשלם על הרכישה.

באופן בסיסי רוב הגולשים יעדיפו לשלם על התכשיט בכרטיס אשראי, לרוב אפילו עם תשלומים. עם זאת יש כאלה שיעדיפו לעשות זאת במזומן, בשיחת טלפון או אפילו בהעברה בנקאית. הציעו מנעד רחב של אפשרויות באתר שלכם מבלי לפסול אף אופציה. גם אם כל הרוכשים יבצעו רכישה דרך כרטיס האשראי, עדיין תוכלו להיראות טוב בעיניהם. הרי הגולשים יראו כי החנות שלכם מציעה מגוון אופציות לביצוע התשלום.

תמיכה טכנית בתוך האתר מסביב לשעון

לפני שעושים רכישה כל כך יקרה, יש כמה דברים שהגולשים ירצו לבחון אותם. יכול להיות שיצוצו להן כל מיני שאלות שונות לפני שהם יהיו בטוחים כי זה התכשיט המושלם. אתם מבחינתכם אמורים לעשות כל מה שביכולתכם כדי שהגולשים באתר יהיו מרוצים. תהיו קשובים לצרכים שלהם, וכמובן תיתנו להם תשובה לכל שאלה שמטרידה אותם. כך הם יהיו בטוחים כי הם יכולים לסמוך עליכם בעת ביצוע רכישה לא זולה. השאלות יכולות להיות בדיוק אותן השאלות שהם היו שואלים אתכם בחנות תכשיטים פרונטלית.

התמיכה הטכנית בתוך האתר יכולה להיות באמצעות בוט או על ידי נציגים אנושיים. העיקר שהגולשים יראו כי יש מי שמספק להם תשובות על הנושאים שמטרידים אותם. תמיד תאפשרו להם להגיע לנציגים אנושיים שיספקו תשובות שהבוט לא מסוגל לתת. הרי כאשר הגולשים באתר יקבלו תשובה מהירה מנציגים שונים לא תהיה סיבה שהם לא יעשו את הרכישה. אפילו אם הם התחרטו ברגע האחרון, אתם תדעו כי את שלכם עשיתם. עשיתם כל מה שאפשר לעשות כדי שהם יהיו מרוצים ויקבלו מענה לכל עניין שהוא.

השקיעו בהוספת תמונות וסרטונים

כאשר הלקוחות מגיעים לחנות הפרונטלית הם יכולים להתרשם מהתכשיטים שיש בה. יש כאלה שאפילו מבקשים לענוד את התכשיטים השונים על מנת לבחון אותם לעומק. אז מה עושים כאשר מבצעים רכישה מחנות מקוונת? כדי שהלקוחות יוכלו לבחון את הסחורה יהיה עליכם להציג להם תמונות וסרטונים איכותיים. כל סרטן וכל תמונה שתוסיפו לאתר אמורים להיות כאלה שנבחנים תחת זכוכית מגדלת.

התמונות והסרטונים אמורים ליצור הרגשה אצל הגולשים שהם יודעים מה הם קונים. כך הם לא יקבלו התכשיט במשלוח תוך כדי שהם מתאכזבים מהתמורה שהם מקבלים. כיום לכל אחד מאיתנו יש פלאפון שהוא יכול לצלם באמצעותו תמונות וסרטונים. אך עדיין שווה לכם להשקיע בהבאת צלם מנוסה שידאג לצלם בצורה איכותית את כל התכשיטים. תראו לגולשים כי אתם עושים כל מה שאפשר כדי להיות שקופים. זה יחסוך לגולשים וגם לכם התעסקויות עם כל מיני דברים שוליים.

תדאגו שהגולשים יתניידו באתר בקלות

הגולשים מתברברים זמן רב בגלישה בתוך האתר? זה לא בהכרח מראה שהם מתלבטים איזה תכשיט לרכוש. בחלק מהמקרים הם פשוט לא מצליחים להתנייד באתר בצורה משביעת רצון. ישנם כאלה שישר יוצאים מהאתר מבלי שהם בחנו מה הוא מציע בגלל שהם לא נהנים בו. הגלישה באתר אמורה להיות מהנה לא פחות מאשר ביקור בחנות פרונטלית. תוודאו היטב כי הגולשים שנכנסים לאתר יוכלו להתנייד בו בקלות ובצורה מהנה במיוחד.

תאפשרו לגולשים להגיד מה מפריע להם כאשר הם גולשים באתר עצמו. תהיו קשובים לכל הערה או לכל עניין שעולה מצידם של הגולשים שפוקדים את האתר. ככל שתתאימו את האתר לגולשים שלכם, כך תדעו שלא תהיה בעיה שהם לא יבצעו רכישה. אם האתר יהיה ידידותי לגלישה, הגולשים יכנסו אליו פעם אחר פעם לקניית תכשיטים. הרי לא חסרים מאורעות שונים שבהם אנשים שונים יצטרכו לרכוש תכשיטים. האתר שלכם צריך להיות במקום הנכון ובזמן הנכון לספק את מבוקשו של כל מי שרוצה לרכוש תכשיט.

שאלות נפוצות על הקמת חנות תכשיטים אונליין

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על הקמת חנות תכשיטים אונליין. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי הקמת חנות תכשיטים אונליין בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של הקמת חנות תכשיטים אונליין הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על הקמת חנות תכשיטים אונליין?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בפתח תקווה

קידום אתרים בפתח תקווה

מה זה קידום אתרים בפתח תקווה? בעולם של ימינו, כל תושבי פתח תקווה נמצאים באינטרנט. באמצעות מנועי החיפוש אנחנו מגלים מידע חדש, נחשפים לאתרים שימושים,

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)