גיף עדן שרעבי
קידום אתרים » מאמרים על SEO » קידום אתרים עד אלף ש"ח – האם זה בכלל אפשרי?

קידום אתרים עד אלף ש"ח – האם זה בכלל אפשרי?

מה הבעיה העיקרית של קידום אתרים באינטרנט? מרבית בעלי העסקים מספרים כי העלות הכספית החודשית עושה להם חור בכיס. חשוב לזכור כי ההוצאה על קידום האתר מגיעה יחד עם הוצאות נוספות קבועות. מה שהופך את האפשרות של ניהול ופיתוח העסק לכמעט בלתי אפשרית.

האזינו לכתבה

מכאן עולה השאלה, כמה באמת צריך לשלם על מנת לקדם את האתר בגוגל? במקרה שבו עומד לרשותכם עד אלף ש"ח בחודש יכול להיות שיש דרך לקדם את האתר. מן הסתם לא מדובר על קידום אידיאלי, כזה שיהפוך את החלום למציאות. אך כן מדובר על קידום אורגני שיכול להביא אתכם סוף כל סוף להתקדמות מסוימת. במקום להסתפק במקום שבו אתם נמצאים היום תהיה לכם אפשרות לשאוף קדימה. הכנו לכם את כל האינפורמציה שחשוב לדעת לפני שמתחילים לקדם אתר בתקציב של עד אלף ש"ח. ברגע שתבינו את היתרונות ואת החסרונות של מהלך מהסוג הזה, תקבלו את ההחלטה הנכונה. ישנם בעלי עסקים שיחליטו ללכת על זה, אחרים יעדיפו להשקיע עוד קצת. הרי בסוף מדובר כאן על בחירה שאמורה לקחת את העסק שלכם למקום שבו חלמתם שהוא יהיה. המטרה תהיה להביא את העסק למקום שבאמצעותו תגשימו את כל חלומותיכם העסקיים.

קידום אתרים עד אלף שח

מה זה קידום אתרים באינטרנט?

לפני שנדבר על תקציבים ישנו צורך להבין את החשיבות של קידום אתרים באופן כללי. עוד לפני שנעסוק בסכום שאותו תוכלו להעמיד על מנת לקדם את האתר בפלטפורמות השונות. לאחר הקמת אתר אינטרנט יהיה עליכם לעבוד יום ולילה כדי להביא אליו גולשים רבים ככל האפשר. קידום אתרים משמעותו שיפור הדירוג של האתר במנועי החיפוש בדגש על גוגל כמובן. השאיפה היא שהאתר יטפס בדירוג של גוגל עד להגעה לעמודים הראשונים. ככל שהדירוג יהיה יותר גבוה, כך תהיה לכם היכולת להביא יותר גולשים. אתרים שמדורגים נמוך בגוגל ימצאו את עצמם מדשדשים מאחורי כל המתחרים שלהם. הרי מרבית הגולשים שנכנסים לאתר עושים זאת לאחר שהם מבצעים חיפוש במנועי החיפוש. אם אתרכם יופיע בתוצאות החיפוש הראשונות לא תהיה סיבה שלא ייכנסו אליו. אחרי שהגולשים ייכנסו תוכלו לשכנע אותם להשאיר את פרטיהם או לפנות אליכם ישירות.

האם אפשר לקדם אתרים באופן עצמאי?

כל עוד יש לכם הבנה בתחום תוכלו לנסות לקדם את האתר באופן עצמאי. אך מי אמר שצעד שכזה יהיה צעד זול בהשוואה לקידום בעזרת מקדם? אפילו אם תקדמו את האתר בעצמכם יהיו הוצאות שלא תוכלו להימנע מהם. מהסיבה הזאת גם מהלך מהסוג הזה עלול להוביל לכך שהמחיר יהיה גבוה ממה שדמיינתם לעצמכם. נזכיר מעבר לכך כי קידום אתרים לגמרי לבד מביא איתו סיכונים בהקשר של הגעה לתוצאות. לא בטוח שהתוצאה הרצויה תהיה מציאותית אם תחליטו לקדם את האתר בעצמכם. הרי אין לכם את הידע הנדרש כדי לקדם את האתר ולנפץ את תקרת הזכוכית. טוב יהיה שתשאירו את האחריות בידיים של איש מקצוע שמכיר את התחום. הוא יביא אתכם בדיוק למקום שבו חלמתם להיות מבלי להתפשר על אף פרט גדול או קטן.

מדוע מחירי הקידום יחסית יקרים?

עבודה של קידום אתר היא לא עבודה קלה כמו שאולי יצא לכם לחשוב לעצמכם. זה שהמקדם גורם לעבודה להיראות פשוטה זה בגלל שהוא יודע לעשות אותה כנדרש. מאחורי הקלעים המקדם עובר בצורה מאומצת כדי להביא את האתר למקום האידיאלי. מעבר לזמן שאותו מקדיש המקדם לטובת קידום האתר, יהיו לו הוצאות נוספות שהן בלתי נמנעות. מהסיבה הזאת המחיר של קידום אתרים במנועי החיפוש יכול לעלות מעבר למה שתחשבו לעצמכם. מחירי הקידום נקבעים על פי המון פרמטרים שיכולים להשפיע עליהם לטובה או לרעה. לפיכך קשה לתת אומדן מדויק שיקבע כמה יהיה עליכם לשלם על קידום האתר שאותו הקמתם. המחיר יכול להיות יחסית נוח, כזה שיאפשר לכם לשלם אותו מבלי להיקלע לצרות. מצד שני בהתאם לדרישות יכול להיות שהמחיר יהיה גבוה ובלתי אפשרי מבחינתכם. טוב לקבל הצעת מחיר אישית שתהיה רלוונטית לכל הדרישות שאותן דרשתם.

יש דבר כזה – קידום אתרים עד אלף ש"ח?

קשה למצוא מקדמי אתרים שיהיו מוכנים לקדם אתר במחיר של עד אלף ש"ח. מרבית המקדמים ידרשו יותר מכיוון שהם משלמים מהכיס שלהם סכום לא מבוטל על שירותים נלווים. אך כל עוד תהיו גמישים בדרישות שלכם, המחיר עשוי לרדת באופן מהותי. גם אם הוא לא יגיע בדיוק לאלף ש"ח בחודש, יהיה אפשר להתקרב לסכום הזה. לרוב העלות של קידום אתר באופן מספק יכולה לנוע גם סביב ה-1500 ש"ח. לעיתים שווה לשלם את ההפרש כדי לקבל תוצאות שלא יהיו בסימן שאלה. נזכיר כי מחיר נמוך עלול לגרום לכך שהתוצאה תהיה רחוקה מהתוצאה הרצויה מבחינתכם. הבינו היטב מה אתם נותנים, אך גם מה אתם מקבלים כדי להשיג את המטרות. קידום אתרים עד אלף ש"ח הוא אפשרי, אך הוא ידרוש מכם ויתורים לא קטנים.

תיאום ציפיות טרם תחילת העבודה

ישנה חשיבות עליונה לעשות תיאום ציפיות בין מקדם האתר לבין בעל האתר. בגלל מגבלות התקציב לא בטוח שכל התוכניות יכולות להפוך להיות מציאותיות על ההתחלה. יכול להיות שכדי לקדם את האתר יהיה צורך להתרכז במטרות מסוימות שהן חשובות יותר. מהסיבה הזאת ללא תיאום ציפיות יהיה קשה להתקדם אל עבר השגת המטרות. אחרי שכל אחד מבין מה הוא נותן ומה הוא מקבל יהיה אפשר להתקדם קדימה. שיחה אחת קצרה בין הצדדים עשויה לחסוך המון עוגמת נפש במעלה הדרך. תדמיינו מצב שבו אתם חושבים כי תקבלו משהו אחד, בפועל התמורה תהיה אחרת לגמרי. שיתוף הפעולה בניכם לבין מקדם האתר חייב להיות שיתוף פעולה ארוך טווח. על מנת שזה יקרה תרצו לדעת כי כל המטרות שבניתם ביחד על סמך התקציב יתממשו. גם אם זה אומר שנאלצתם לוותר על חלק מהתוכניות שרציתם ליישם בתחילת הדרך.

מתחרים חזקים ידרשו תקציב בהתאם

ההתמודדות שלכם במנועי החיפוש היא מול חברות גדולות וחזקות? עליכם להבין כי יהיה עליכם להתאים את התקציב אליהן על מנת לגבור עליהן בתחרות הישירה. אם לא תשקיעו את כמות המשאבים המתבקשת, תמצאו את עצמכם משתרכים מאחור. עוד לפני שתקבעו האם להשקיע אלף ש"ח או יותר יהיה עליכם להבין מי המתחרים. כך תוכלו לבנות תוכנית עבודה שגם תספק תמורה בסופה של הדרך. אם לא תראו את האתר מתקדם במעלה הדירוג של גוגל, מה עשיתם בזה? במצב כזה יכול להיות כי היה שווה להשקיע יותר, אך גם להתחיל להכניס כתוצאה מכך. כל השקעה שאתם עושים במסגרת העסקית צריכה להיות השקעה שתחזיר את עצמה. אם ההשקעה לא מחזירה את עצמה תמצאו את עצמכם במצב שבו ההוצאות עשויות להיות גבוהות מול ההכנסות.

קידום בתקציב מוגבל אמור לקחת זמן

החלטתם כי אין לכם יותר מאלף ש"ח על מנת לקדם את האתר? יכול להיות כי יהיה אפשר לעשות עבודה מסוימת אך היא תיקח זמן רב. אם קידום אתרים אורגני בכל מקרה לוקח זמן, כאן אנו מדברים על מצב אחר לגמרי. במקום שהקידום יתחיל לתת את אותותיו תוך מספר שבועות, כאן מדובר על כמה חודשים. לעיתים ייקח לכם כמה שנים כדי להביא את האתר למקום שבו רציתם שהוא יהיה בתקציב הזה. כל פעולה שחורגת מגבולות התקציב נדחית לחודש הבא, דבר שמעכב את ההתקדמות. אם הזמן דוחק בכם תזכרו תמיד כי התקציב הוא קלף מפתח לזירוז תהליכים. עם תקציב שנע בין 2000 עד 3000 ש"ח יהיה אפשר לעשות הרבה יותר. יהיה ניתן להשקיע במקומות שונים שגם נותנים תמורה טובה וגורמים לאתר לטפס במעלה הדירוג.

היזהרו מהבטחות לא מציאותיות

השקעה של סכום נמוך בקידום אתרים צריכה להיות השקעה מושכלת. כל בעל עסק אמור לשקול את העלות אל מול התועלת שיהיה ניתן להפיק ממנה. הבעיה העיקרית מגיעה בדמות הבטחות של מקדמי אתרים, הבטחות שלא יהיה ניתן לממש. בטח כאשר התקציב כל כך נמוך בהשוואה למחיר הנורמטיבי הנדרש לטובת קידום אתרים. גם מקדמים מיומנים יתקשו להעריך מה עשוי להוליד יום בהקשר של תוצאות הקידום. הבטחות שלא יספקו את הסחורה עשויות לאכזב אתכם ולגרום לכך שתימנעו מקידום בעתיד. קידום אורגני לאתרים זוהי הדרך הבטוחה להצעיד את האתר אל המקום האידיאלי. לכן מה שאתם צריכים לעשות זה לחפש מקדמי אתרים שלא מבטיחים הבטחות שווא. עם הבטחות לא תוכלו להביא גולשים שיתעניינו במוצר או בשירות שאותו אתם מספקים. אך עם תוצאות בשטח שיצעידו אתכם אל המקום הרצוי תוכלו להגשים את כל החלומות שיש לכם.

קידום אתרים זוהי השקעה שחוזרת

הרצון להשקיע סכום נמוך על מנת שלא להיקלע להוצאה כספית גבוהה הוא הגיוני. אך מהלכים מהסוג הזה יהיה עליכם ליישם כאשר ההשקעה לא בטוח תחזיר את עצמה. בכל מה שנוגע לקידום אתרים במנועי החיפוש עליכם להבין כי מדובר על השקעה שחוזרת. אם תשקיעו סכום מכובד של כסף כל חודש על קידום, בשלב מסוים תתחילו להרוויח מכך חזרה. כל לקוח שירכוש מכם מוצר או שירות יכול לכסות את ההוצאה שאותה אתם מוציאים. כך שקידום של אלף ש"ח יכול להיות טוב אך הוא לא בטוח יחזיר את עצמו כי התוצאה תהיה באיכות ירודה. עם זאת השקעה של עוד כמה מאות שקלים יכולה להיות כזאת שמחזירה את עצמה עם הזמן. החוכמה תהיה לבחור את האנשים הנכונים שיצעידו את האתר שלכם לתוצאות החיפוש הראשונות במנועי החיפוש השונים.

אל תפחדו להשקיע בקידום אורגני

הגיע הזמן להשקיע את הכסף במקום שאמור לספק לכם שקט ארוך טווח! קידום אתרים בגוגל באופן אורגני מביא איתו הצלחה מרובה, לעיתים מעבר למצופה. זה לא יקרה אם תחליטו לבצע קידום אתרים עד אלף ש"ח יהיה עליכם לנסות להשקיע קצת יותר. אך בו בזמן התמורה שתקבלו תהיה תמורה כפולה או אפילו משולשת מזאת שתכננתם לקבל. השקעה של עוד כמה מאות שקלים יכולה להפוך את הקערה על פיה מבחינת מרחב האפשרויות. פתאום מקדם האתרים שאחראי לקדם את האתר יצליח לעשות מהלכים גדולים. בחירה של מילות מפתח לא תחרותיות במיוחד תאפשר לכם שלא להשתגע עם ההוצאה הכספית. מבחינתכם כל עוד האתר מגיע לתוצאות החיפוש הראשונות מדובר על הצלחה מסחררת. הצלחה שתוכלו לראות אותה גם באה לידיי ביטוי מבחינת ההצלחה של העסק. תוכלו לעשות מהלכים שעד לא מזמן היו נראים לכם כמהלכים לא מציאותיים.

שאלות נפוצות על קידום אתרים עד 1,000 ש"ח

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על קידום אתרים עד 1,000 ש"ח. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי קידום אתרים עד 1,000 ש"ח בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של קידום אתרים עד 1,000 ש"ח הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

מי כתב את המאמר על קידום אתרים עד 1,000 ש"ח?

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בבית שמש

קידום אתרים בבית שמש

קצת על קידום אתרים בבית שמש בעולם של ימינו, האדם הממוצע מעביר שעות ארוכות באינטרנט. באינטרנט אנחנו צורכים ידע ותרבות, שומרים על קשר עם חברים,

קרא עוד »
מהו קידום ממומן

מהו קידום ממומן?

אחד מדגמי הפרסום היעילים ביותר הקיימים בשוק הוא קידום ממומן או תשלום לפי קליק – .PPC מדובר בעצם בפרסומות, שהכסף בשבילן נמשך מתקציב הפרסום רק כאשר

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
יש לך שאלה בנושא קידום אתרים?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)