קידום אתרים » מסחר באינטרנט » עיצוב אתרים – איך ולמה להשקיע בעיצוב האתר ?

עיצוב אתרים – איך ולמה להשקיע בעיצוב האתר ?

עיצוב האתר שלכם הוא חלק חשוב מאוד בנוכחות שלכם ברשת. זה מתחיל ברושם ראשני והיחס של הגולש כלפי המוצר, השירות והעסק שלכם ומשפיע על כל אספקט עד המכירה.

האזינו לכתבה

אין תירוץ לעיצוב רע או לא מושקע, הגולשים שמבקרים באתר שלכם נוטים לפתח את רמת האמון שלהם על סמך אלמנטים חזותיים ומשך הזמן שהם יישארו באתר ואף יבצעו רכישה, יקראו את התוכן או ישאירו את הפרטים שלהם מאוד תלוי בנראות ובאופן החזותי שבו אתם מציגים את הדברים. אם אתם רוצים להשיג את התוצאות הטובות ביותר עבור העסק, אתם חייבים להשקיע בעיצוב אתר שימשוך את הגולשים להישאר באתר ושיניע אותם לפעולה.

במאמר הבא נעבור על החשיבות של עיצוב אתרים, איזה אלמנטים אתם חייבים שיהיו באתר שלכם ואיך עושים את זה נכון, מוכנים? יצאנו לדרך!

למה עיצוב אתרים כל כך חשוב?

כאשר אנחנו בונים אתר חדש או רוצים לעשות מייקאובר לאתר שלנו חשוב מאוד להשקיע בעיצוב האתר ועל איך זה ישפיע על הגולשים שנכנסים לאתר. הנה מספר סיבות שעיצוב האתר הוא כל כך חשוב.

 • רושם ראשוני- העיצוב הינו הרושם הראשוני שהגולשים מקבלים על העסק שלכם, בגולשים שופטים את העסק שלכם על פי החזות החיצונית כבר בשניות הראשונות בדיוק כמו שקורה כאשר אנחנו מכירים בן אדם חדש. 12 השניות הראשונות הינם החשובות ביותר ובדרך כלל יהיו הכי משמעותיות. אם האתר שלכם נראה לא מושך או מיושן, הגולשים מיד יקבלו רושם שלילי מהעסק שלכם וסביר שהם ימשיכו בדרכם ויתקדמו לאתר של המתחרה שלכם.
 • קידום האתר שלכם בגוגל- הדרך שאתם מפרסמים את התוכן שלכם באתר מאוד משפיע על האופן שבו גוגל סורק את האתר שלכם וכן מדרג אותו אל מול המתחרים. ישנם אלמנטים ושיטות עבודה ברמת הקוד שמשפיעות בצורה ישירה על החשיפה שלכם והדירוג שלכם, זה דבר שאתם לא יכולים להרשות לעצמכם לפספס אם אתם מתכוונים לקדם את עצמכם בגוגל (SEO).
 • הפנים של העסק שלכם ברשת- מעבר לרושם הראשוני שהגולשים מקבלים עליכם, העיצוב גם נותן את הרושם של איך אתם מתייחסים ללקוחות שלכם. אם אתם משקיעים בעיצוב ומנגישים להם את המידע באתר זה נותן את הרושם שאכפת לכם מהלקוחות שלכם ושאתם כאן כדי לעזור.
  תדמיינו שהאתר שלכם זה נציג שירות לקוחות שלבוש בצורה אלגנטית ושמקבל את הלקוחות שלכם בחיוך ומנסה לעזור לעומת נציג שלבוש בצורה מסורבלת, לא מנסה לעזור ללקוח ונראה קר ומרוחק. עיצוב אתר מעודכן ומודרני הוא המקבילה לפרצוף ידידותי שמברך את המבקרים החדשים שלך. . אם האתר שלכם נראה טוב, ברור ונגיש הגולשים שנכנסים לאתר שלכם ירגישו בנוח ויישארו יותר זמן באתר וכן הסיכוי שייצורו קשר או ייקנו עולה.
 • זה בונה אמון עם הקהל שלך- אנשים לא סומכים על אתרים שמעוצבים בצורה לא טובה. אם הם רואים את העיצוב כלקוי או שהמידע נראה מיושן, הם לא יבטחו בכם או באתר שלכם. תחשבו על גולש שמעוניין לבצע הזמנה ומגיע לאתר שנראה "חשוד", גם אם המחיר ממש משתלם סביר להניח שהוא לא יבצע את ההזמנה.
  מצד שני, אם זה היה אתר מקצועי שנראה אמין ומזמין סביר להניח שהגולש היה מבצע את ההזמנה, גם אם המחיר היה מעט יותר יקר. עיצוב איכותי יעלה את האמון של קהל הגולשים בעסק שלכם האמינות הזאת מול הקהל שלכם יביא לכך שהם יישאר באתר שלכם. כאשר המבקרים נשארים באתר שלך זמן רב יותר, אתה יוצרים עבור העסק שלכם יותר הזדמנויות לתפוס את הלידים האלה.
 • המתחרים שלך עושים את זה- אם אתה זקוק לעוד סיבה מדוע עיצוב אתרים חשוב, הנה אחת גדולה: המתחרים שלך כבר עושים את זה. אם אתם רוצים להישאר בתחרות איתם אתם חייבים לעצב את האתר שלכם בצורה מושכת ומזמינה.אתם רוצים שהאתר שלכם יבלוט בכל התחרות המטורפת בשוק, עיצוב האתר הוא הזדמנות להבדיל את העסק שלכם מהמתחרים. במיוחד כשאתם מתמודדים עם עסקים אחרים, המציעים אותם שירותים ותמחור דומה. אתה צריך למצוא את הדרך להתבלט מהשאר.
עיצוב אתרים – איך ולמה להשקיע בעיצוב האתר

איזה אלמנטים חשוב שיהיה באתר שלכם?

עכשיו כשעברנו על החשיבות של עיצוב אתרים, הגיע הזמן להתחיל להסתכל על אלמנטים שעושים עיצוב לאיכותי. הנה מספר אלמנטים עיקריים שתרצה לשלב בעיצוב האתר שלכם.

 • ניווט קליל באתר- כאשר גולשים מגיעים לאתר שלכם הם רוצים לגשת למידע במהירות ובקלות הגולשים לא רוצה להיאבק ולהתחיל לחפש את המידע, הם רוצים שהכול יהיה פרוס בפניהם, הם רוצים לגשת לסרגל הניווט שיפנה אותם בקלות למידע והתוכן שהם מחפשים.אנשים נוטים להיות חסרי סבלנות, אם אתם רוצים להשאיר אותם באתר שלכם כדי לכם לעזור להם להגיע לתוכן במהירות, ואם זה מעוצב בצורה מגניב? הרווחנו מכל הכיוונים.
 • התאמה למובייל- עם הצמיחה במכשירים ניידים, עיצוב רספונסיבי הפך לחשוב מתמיד. הגולשים מגיעים  לאתר שלכם ממגוון מכשירים כמו בסמרטפונים, טאבלטים ומחשבים נייחים. אם אתם רוצים להגיע לכולם האתר שלכם חייב להיות רספונסיבי למובייל. מה זה אומר בעצם? אתר רספונסיבי מתאים בגודל בצורה אוטומטית לכל מכשיר ומבטיח לגולשים חוויה טובה באתר שלכם, ללא קשר למכשיר בו הם משתמשים. בנוסף גוגל מגביל את החשיפה לאתרים לא רספונסיבים כאשר גולשים במובייל ואף פוגע להם בדירוגים.
 • תמונות וסרטונים- אלמנטים חזותיים כמו תמונות וסרטונים הינם אחד הדברים הכי חשובים בעיצוב של אתר. מעבר לכך שזה נראה טוב ומושך זה עוזר בשיפור המעורבות באתר ומניע לפעולה. למעשה, הנעה לפעולה חזותית אפקטיבית פי-10 מטקסט כתוב. אך למרות שאלמנטים ויזואליים נהדרים למעורבות ולעיצוב, ישנם עסקים שנוטים להגזים ומציפים את האתרים שלהם בתמונות וסרטונים.
  מה שגורם לאתר להרגיש מסורבל, עמוס ואפילו להאט אותו. שילוב של תמונות, באנרים ואלמנטים ויזואליים יכול להיות נהדר, אך יכול להקשות על הקריאה של הטקסט, אתם חייבים להגיע לאיזון מסוים בין החזותי לטקסט ולשלב ביניהם בצורה ארומטית.
 • תוכן, תוכן ותוכן- הגולשים נכנסים לאתר שלכם מסיבה מסוימת, לרוב זה לקבל מידע על שירות או מוצר. חשוב מאוד שהאתר שלכם יכלול תוכן איכותי שנותן ערך לגולשים ולשלב אותו כאמור עם העיצוב ועם האלמנטים החזותיים. התוכן באתר שלכם חשוב לא פחות מהעיצוב הכללי, ולכן יש צורך לספק לגולשים את מידע שלשמו נכנסו לאתר.
 • כפתורי הנעה לפעולה וטפסים- אוקי, אז הצלחנו למשוך טראפיק לאתר ואפילו הצלחנו לגרום לגולשים להישאר ולהנות מהתוכן שיש לנו בו. עכשיו זאת ההזדמנות שלנו לגרום להניע אותם לפעולה ולהפוך את הגולש המתעניין ללקוח משלם. איך עושים את זה? בעזרת באנרים וטפסים שמניעים לפעולה ומושכים את הלקוח לקנות, להשאיר פרטים או להרים את הטלפון ולהתקשר אליכם.

קחו את הטיפים האלו ותיישמו אותם על האתר שלכם, העיצוב הוא חלק בלתי נפרד מכל חווית גלישה שתהיה, ומהר מאוד תוכלו להבחין בשינויים החיוביים מצד הלקוחות הפוטנציאליים שלכם – שיהיה בהצלחה!

שאלות נפוצות על עיצוב אתרים

במיוחד עבורכם הכנו מאמר מפורט שבו תוכלו לראות את כל המידע על עיצוב אתרים. יש לגלול למעלה בכדי לקרוא יותר על הנושא.
אנו נותנים מענה לכל הנושאים של שיווק בדיגיטל ובדגש על קידום אתרים. יש ליצור איתנו קשר לגבי עיצוב אתרים בכדי לראות האם נוכל לעזור לכם בנושא.
במידה והשירות של עיצוב אתרים הוא שירות שניתן לתמחר, רשמנו מחירים מוערכים במאמר, אך לקבלת מחירים מדוייקים יש ליצור איתנו קשר.

אז מה היה לנו עד עכשיו?

להצעת מחיר על שירותי קידום אתרים מלאו פרטים או התקשרו אל 050-9595003

מאמרים נוספים שיעניינו אתכם

קידום אתרים בירושלים

קידום אתרים בירושלים

מה זה קידום אתרים בירושלים? בעידן המודרני של היום, אין אחד שלא מבצע שימוש במנועי החיפוש. מנועי החיפוש כיום הפכו עבור רבים מאיתנו למקום בטוח של ממש. באמצעות מנועי החיפוש

קרא עוד »
קידום אתרים בקריות

קידום אתרים בקריות

תחרותיות בעסקים בקריות וקידום אתרים – מה הקשר? הקריות נהפכו בשנים האחרונות ללא פחות מאימפריה. הדבר בא לידי ביטוי בהקמה של שכונות איכותיות, פיתוח הערים וכמובן – פתיחה של מבחר

קרא עוד »
שלח הודעה
1
היי , כאן עדן :)
מחפש משהו, יש לך שאלה ?
אני זמין לעזור לך שלח לי הודעה ונדבר :)